Jump to content

cyber

Forumowicze
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cyber

 1. Nawet nie pytaj o takie rzeczy - sorry za to określenie ale potraktowali cię jak jelenia.
 2. Absolutnie - google wykrywa "sieczkę" bardzo dobrze a że indeksuje to w wiadomym celu.
 3. Takie pytania zadaje się właścicielowi rankindexera a za szeptanke lub multikonto na forum dostaje się bana!
 4. Adblock działa na zasadzie blokowania połączeń z serwerami reklamowymi, czyli dobrze kombinujesz.
 5. cyber

  Czat z konsultantem

  @up I właśnie dlatego nie korzystam z inposta jakość usług jest żenująca.
 6. @Zgred Jeżeli wiesz coś więcej na ten temat to podziel się wiedzą chętnie poczytam.
 7. @zielonyjaktrawa, Idź do biura księgowego bo od stycznia możesz przejść na ryczałt 8,5% a nie 18% jak by nie patrzeć 10% zostaje w kieszeni.
 8. Mion google nie wytępi spamerów choćby jak bardzo się starało jedyne co mogą zrobić to ograniczyć ich działanie i wykorzystać do własnych celów. Straty powodowane przez spamerów są wliczone w adwordsy - prościej już nie potrafię wytłumaczyć. EOT.
 9. Ot typowo chłopska filozofia - Google ma tyle kasy że ..... nawet nie ma o czym gadać, nawet spamerzy są w kalkulowani w adwordsy, niestety problem jest inny a mianowicie aby ci spamerzy nie zrobili sieczki w serpach bo inaczej normalna klientela będzie odpływała i kasa przestanie się zgadzać.
 10. Bez sensu to są te filmiki z opcją automatycznego uruchamiania się - ale w statystykach to już są miliony odsłon i takiemu jeleniowatemu wydawcy oczy się zaświecą. A chociaż klikasz w te banery? bo jak nie to tak jakbyś miał adblocka.
 11. Przyznam że z ciekawości dodałem nową domenę z zaindeksowaną stroną główną tylko. E:/ Posiadam Lapka z monitorem 4:3 wasza strona nie mieści się trzeba przesuwać suwakiem.
 12. Domniemam że jesteś osobą fizyczną - więc jak wypłacisz kasę z adsense płacisz 18% podatku do 20 następnego miesiąca od tej sumy. Mocno polecam odwiedzić księgowego i niech lepiej on się tym zajmie.
 13. Linux działa dużo szybciej na współczesnych maszynach aniżeli windows, jedyny problem z linuxem jest taki że czasami któryś sterownik nie podejdzie, w takim wypadku najlepiej wypróbować inną dystrybucję. Najpopularniejsze (subiektywna ocena) Ubuntu Debian Slackware Gentoo i pochodne tych dystrybucji. LiveCD/Pendrive (z możliwością zapisu zmian) Slax Porteus
 14. Co do PHP to najlepiej zapytać zawodowych koderów co polecają a co do Linuxa polecam www.porteus.org Linux na pendriv'e.
 15. Kolego czy ty sobie jaja robisz? ja za coś takiego biorę wziąłbym 10 pln. tylko że nie prowadzę takich usług. Tak na poważnie podstawą każdego biznesu jest bilans strat i zysków a żeby było wiadomo czy wyjdziemy nad kreskę czy pod. Wyliczenia niestety musisz sam dokonać. E:/ po piwku nie powinno się pisać postów
 16. System nie będzie skuteczny, będzie taki sam jak inne. Obecnie nie ma recepty na skuteczny indekser czy też swl. Niektórzy o tym nie mają pojęcia. Ty to pier........dzielisz gorzej od Xana +1 post Może być nawet i do indeksowania profili.
 17. cyber

  Etyka w SEO

  Renault clio - Znam przypadki że nawet seicentem złodzieje nie pogardzili. E:/
 18. cyber

  Etyka w SEO

  Bo Polaków nie było w okolicy Miesiąc temu zabrałem rodzinę do galerii w swojej okolicy, wykupując bilet parkingowy zapomniałem o kluczykach w stacyjce samochodu, przez dwie godziny autko tak sobie stało i tak czasem sobie myślę czy np. w Wawie lub Krakowie też zastałbym swój samochód z kluczykami w stacyjce po dwóch godzinach.
 19. cyber

  Etyka w SEO

  Absolutnie się z tym nie zgadzam - narodowość nie ma nic wspólnego z etyką, to kwestia osobistej kultury człowieka. Niestety malkontenci tak mają i często takie frazesy powtarzają. No ciekawe bo mojej siorce ukradli dwa skutery, parę razy jej ukradli portfel nawet moją matkę okradli która tam pojechała na wakacje. Miasto Rzym oczywiście. @M0drzew miałeś dużo szczęścia.
 20. Heh zabawny jesteś Daj mi swój komputer a znajdę co najmniej trzy zagrożenia, nawet nie masz pojęcia jak twoja niewiedza może być głęboka no ale to nie twoja wina tylko "informacji z sieci" lol. Już kiedyś zapodałem na forum kod w PHP który był doklejany do każdego pliku w PHP Jedna zasada jeśli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj jak fachowiec - bo to po prostu jest żałosne.
 21. No właśnie, swego czasu korzystałem z filezilli i wirus na moim komputerze doklejał kod do plików wysyłanych na serwer.
 22. Niedawno dostałem takiego maila z seopilot Temat:ИТАВв Treść:УКП Może ktoś wyjaśnić o co kaman?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy