flower224

Forumowicze
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

O flower224

 • Urodziny 01.08.1985

Contact Methods

 • Website URL
  https://xseox.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  https://xseox.pl
 • Interests
  Seo

Ostatnie wizyty

1718 wyświetleń profilu
 1. flower224

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Niestety u mnie też lipa 0% - bo jednego url w indeksie nie liczę.
 2. flower224

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Potwierdzam problem z logowaniem na stare dane, przypomnienie hasła nie działa ( e-mail nie dociera) więc założyłem nowe konto.
 3. flower224

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Ok zobaczymy czy zadziała.dzięki może pomoże
 4. flower224

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  A czy powinno być tak, że linki z tej samej domeny wstawiane są na jednej domenie tylko innych podstronach? Nie powinno być jakieś blokady że jednej z link z domeny może znajdować się na jednej domenie lub jej podstronie?
 5. flower224

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @okazwłoka Wysłałem jeszcze raz tą samą wiadomość. A czy będzie jakiś generator pliku podstron dla stron w HTML - bo dodawanie np jednej strony jest czasochłonne
 6. flower224

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Czy tylko ja nie widzę wyboru domeny do które można było by dodać podstrony? Chyba że Oka szykujesz jakaś aktualizację. @okazwłokazaglądnij czasem na pw - jest trochę pytań
 7. flower224

  CRM pomagające w biznesie

  Sorki za offtop Tani? W porównaniu do konkurencji której jest nie miało cena z kosmosu. A panel też jakoś nie budzi zaufania.
 8. Jako, że testowałem jakiś czas muszę powiedzieć - skuteczne jest. W indeksie znalazły się linki, które u konkurentów się nie indeksowały.
 9. flower224

  anty-pozycjoner

  Może spółkę założyli?:):)
 10. flower224

  anty-pozycjoner

  Pachnie mi to osobą która sama z sobą wywiady robi:):):)
 11. Podziękowania dla @Mion za support - załatwione bardzo szybko. @serpbooster czy jest szansa wprowadzenia nowych szablonów?
 12. Powiem że jestem zdziwiony rankowaniem stron na tym skrypcie, nie mówiąc już o indeksacji. Brakuje mi kilku opcji: 1. Przenoszenie domen między grupami 2. Jak usunie się linkowanie z danego projektu to aby była możliwość ponownego linkowania (np innej strony) 3. Możliwość ustawienia e-mail czy nr tel dla danego projektu Liczę że w aktualizacji znajdzie się coś z tych opcji No i muszę pochwalić support na samym początku miałem problem z konfiguracją serwera i problem został rozwiązany bardzo szybko ( problem z htaccess) Tak trzymaj!
 13. Przez cały weekend bawiłem się SerpBoosterem. I powiem tak: Bardzo dobry skrypt - ma wszystko co potrzebne aby szybko zbudować zaplecze - choć zastosowań może być więcej np.indeksacji linków ( super sprawa z ilością linków na artykuł). Zdecydowanie mam mniej roboty mając program.
 14. Czyli mogę później uzyskać listę dodanych artykułów z danego projektu np do indeksacji? Język PL oczywiście jest?
 15. Wygląda ciekawie. Czy po wygenerowaniu stron można dodawać artykuły masowo wg harmonogramu?