Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,450
 • Joined

 • Days Won

  538

Everything posted by MaxPan

 1. Usprawnienia В SE::Google::ByImage dodano nowe algorytmy pracy z recaptcha, inne zmiany В SE::Yandex Dodano możłiwośc jednoczesnej pracy z OCR programowym i on-line( typu anticaptcha) В Rank::AhrefsDodano możliwosć wyboru domen Całkowie przepisany SE::Yandex::SQI, Zmieniono zbieranie danych Zrealizowano odbanowanie proxy w [PLAIN]SE::DuckDuckGo::Images[/PLAIN]В Net::Whois Dodano zbieranie dat wygaśnięcia domen Optymalizowano pracę z proxy przy dużej ilości wątków Usprawniono finckje Bypass Cloudflare Dodano tools.aparser.version(), daje możliwość otrzymać dane o wersji A-Parser Dostosowanie a-parser do zmian w wyszukiwarkach W mobilnych wynikach SE::Google::Modern Usprawniono harwest wiadomości, również wyszukiwanie linków i anchorów w wynikach "stacjonarnych" В SE::Yandex Usprawniono definiowanie captcha , również wyszukiwanie linków w cash Usprawniono harwest cen i ilości komentarzy w Shop::AmazonUsprawniono prace [PLAIN]SE::DuckDuckGo::Images[/PLAIN] z zapytaniami zawierającymi więcej jak 1 słowo. GooglePlay::Apps, SE::YouTube, Rank::Ahrefs Zmiany Naprawiono funkcję unikalizacji proxy w Windows 10 Naprawiono błąd w Check::BackLinkNaprawiono błąd niewykorzystania Content-Type в Net::HTTPNaprawiono rzadki błąd z wyborem zapytań z plików Naprawiono opracowanie przekierowan na niestandardowych portach Naprawiono wyświetlenie wielopoziomowych danych в tools.CSVline JS parsery: naprawiono problem z interface przy braku wymagających Node.js modulow JS parsery: naprawiono błąd z podlącxzniem jimp
 2. Napisz do tego człowieka jeśli ma czas wyszkoli https://www.forum.optymalizacja.com/profile/41410-~larry
 3. również szybko wyleciałeś by z forum , więc gdzie logika w tym co piszesz? a jest czemu?
 4. Idą finalne testy sytemu automatycznego odnowienia i restartowania licencji. Jeśli ktoś płaci abonament miesięcznie i abonament kończy się za parę dni polecam przedłużyć abonament wcześniej bo mogą być opóźnienia z zaksięgowaniem i opracowaniem płatności tak jak platnosci są przełączane do nowego panelu. Jeśli ktoś korzysta z programu ciągle przypominam, że w panelu klienta jest link gdzie automatycznie naliczony rabat 20% do platnosci rocznej.
 5. http://xneolinks.com/forums/docs/tools/menedzher-akkauntov-i-rabota-s-uzhe-sushhestvuyushhimi-akkauntami-v-xneolinks-r14/ Prawy przycisk myszki "Przetłumacz na język Polski"
 6. Po co zakładasz multikonta myślałeś my nie mamy nic do roboty tylko pilnować Twojego "marketingu"?
 7. na dedyku za ok 20 USD może zrobić do 3k linków w 24h, na tanim VPS do 1000. Potrzebujesz więcej? Co do bazy, jeśli baza wystawiona dla wszystkich użytkowników to staje się bazą publiczną, a co za tym idzie nie polecam docelową z niej linkować. Baza publiczna Xneolinks to baza podglądowa, ona nawet podzielona na CMS, żeby każdy mógł zobaczyć gdzie i w jaki sposób Xneolinks może dodać link. Ta baza + przykładowe footprinty na forum to doskonała podstawa do zrobienia własnej listy.
 8. MaxPan

  Cześć :)

  @Alpatorix skończ to c robisz....
 9. dobry dowcip na piątkowy wieczór. p.s dam Tobie radę - nie odkopuj tematów bo zbanuje. Odpowiadanie "witam" na wcześniejsze, stare posty nie zwiększa "licznik".
 10. Nie wiem jak u innych u mnie proxy to zero jedynkowa opcja działają/nie działają wiec co może skłonić do kupowania? Cena Oczywiście to z grubsza schemat, ma znacznie szybkość ( nie kluczowe), historia, inne. Wiele osób korzysta z proxy do wielu celów. Dla mnie 200 gorszych, tańszych proxy to lepsza oferta od 50 lepszych ale droższych. Pewne działania musza kalkulować się i droższe proxy mogą w innym modelu nie sprawdzać się.
 11. FB nie mam wiec powiem w tym miejscu ma to jak najbardziej sens nie tylko pod odpytywanie Google. Również pod hurtowe zakładanie kont Google, rozwiązywanie Recaptcha2, nabijanie wyświetleń, komentarze na YT, inne . Wszytko zależy od ceny ja obecnie korzystam z z mobilnych proxy. Będzie dobra cena będę kupować dużo i hurtowo Ale powtórzę jeszcze raz głownie jeśli cena będzie pasować.
 12. Tak na palcach nikt Tobie nic nie powie, trzeba paczyć logi i na miejscówki. Przyczyn może być 100 również te które Oxan_20 wymienił. Niektóre z nich Ban po IP Ban po email ( nawet domenie) Zmieniona tekstowa captcha Zmieniono coś w formie rejestracji, postingu OCR nie rozwiązał captcha za tyle prób ile ustalono w Xneolinbks i wiele, wiele innych....
 13. kwk9k jeszcze raz wkleisz czyjeś zaplecze na forum dam urlop.
 14. MaxPan

  ZMIANA IP

  A może tak na początek Dzień dobry? Myślisz, że wparujesz na forum, odkopiesz temat z 2018 roku, wstawisz link do filmiku i my będziemy w niego klikać?
 15. Dobrej kasy zaplecze nie wygląda na zaplecze, zacznij my od tego. A chyba nie o takie zaplecza autorowi tematu chodzi. Podłączać wordpresy z 10 artykułami po 2 zł za 1000 znaków nie ma sensu. Natomiast zaplecze z ruchem, portal zapleczowy na przykład forum branżowe, owszem można a nawet zalecałem by.
 16. Tak, XneoPars to hasrwester 1.Harwest bez proxy nie możliwy z zasady, bo po x zapytaniach dostajesz ban na IP i koniec harwstowania. Chyba, że jednym wątkiem z OCR ale to i tak dużo nie sharwestujesz. 2.Tak jak XnePars to harwester przegladarkowy wystarczy 5 dedykowanych ( a nie współdzielonych) z buyproxies link w pierwszym poście tematu Xneolinks. Oczywiście musi być podłączony OCR z Recaptcha2 jeśli harwestujemy Google wprost.
 17. @cannot Rozmawiałem z Kubą dzisiaj i zapytałem o to co Ty piszesz. Niestety to co opisałeś nie pokrywa się z tym co Kuba mi odpowiedział. Zorientowałeś się, że bazy nie ma po więcej 7 dniach od skasowania. Niestety oni trzymają kopie zapasowe do 7 dni wstecz.
 18. MaxPan

  Witam

  Witam, jeśli masz zamiar spamować odpuść sobie
 19. MaxPan

  Powrót

  Witaj, sadząc po profilu po 15 latach.
 20. Dokładnie, cannot czy Ty nie widzisz, że wy po prostu gadacie o tym samym ale w rożnych kontekstach. Ja podejrzewam, że support myśli, że to baza z wczoraj. Napisz, że potrzebujesz kopie bazy obojętnie z jakiego dnia Muszą mieć kopie bazy danych na wypadek uszkodzenia dysków na przykład.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy