Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,858
 • Joined

 • Days Won

  569

Everything posted by MaxPan

 1. Paczka najnowszej wersji ściągnięta ze strony producenta :
 2. Prawdopodobnie złe zrobiłeś aktualizacje, coś nie nadpiłeś, lub Xevil był włączony w 33 ten błąd nie występuje, przynajmniej u mnie.
 3. Czytających posty Herkulesa chyba
 4. A realnie sierpień 2019 rok nieobecności i to nie do końca bo w lutym tego roku też pisał post, sierpień 2020 ma być 2 lata jeśli nie liczyć postu z lutego tego roku.
 5. W połowie 2018 aktywnie uczestniczył w forum i pisał posty, skąd te 3 lata nie wiem
 6. tak wiemy, Kuba z SWhosting który obsługiwał forum jest w szpitalu ale chyba @jimmi znalazł rozwiązanie problemu tym czasowe. To cash zawiesza się, będziemy czyścic cronem i tyle
 7. Tu masz przyzwoity hosting pod wordpressy ref link : https://www.kru.pl/aff.php?aff=25 bez refa www.kru.pl
 8. renegat brakuje Tobie podstawowej wiedzy, co skutkuje bledną interpretacja tego co Tobie piszą.
 9. Niby czemu? Link z bloga na darmowej, niepodlinkowanej sub domenie to silne linki? Magiczne słowo : CloudFlare.
 10. Masz do wyboru 12 zł pierwszy rok domena przedłużenie 65, + hosting 44 zł. W sumie za 2 lata ok 170 zł brutto i jesteś właścicielem bloga, nikt Tobie jego nie usunie. Domena pierwszego poziomu zawsze lepsza od sub-domeny. CO jest lepsze?
 11. Pacząc na komentarz pod artykułem Szymon też ma swój kurs z pozycjonowania .
 12. Nikt nie pisze i nie puszcza w internet kurs z wartościowa wiedza. Bo kurs nie da się zabezpieczyć, jeden kupi 100 osób poogląda czy przeczyta. Po drugie osoby realnie pozycjonujące nie maja czasu na pisanie kursów, za 100-500 zł. Po trzecie sposoby, triki, metody kiedy staja się publicznie dostępne przestają działać od razu lub bardzo szybko. Po czwarte po co ktoś ma szkolić sobie konkurencje? W top stron 10 szt a chętnych na to miejsce tysiące. Dla tego kursy piszą zazwyczaj teoretycy. Osoby robiące na tym biznes, a nie realnie pozycjonujące komercyjne frazy. Wartościowe indywidualne szkolenia, z wiedzą którą możesz używać w praktyce i przynosząca zyski to 4-5 cyfrowe liczby w złotówkach.
 13. Jeśli nie przystosowujesz to za chwilę wylecisz z forum. Bez odbioru.
 14. Plus/Plush abonament, mix, na kartę 10 GB za darmo Abonenci z ofertą głosową lub internetową: wyślij SMS o treści 10GB pod numer 80123 lub zadzwoń 601102601 Klienci na Kartę lub MIX: wpisz kod *136*11*010# 20 GB za 10 zł Abonenci z ofertą głosową lub internetową: wyślij SMS o treści EXTRA 20GB pod numer 2601 lub zadzwoń 601102601 Klienci na Kartę lub MIX: wpisz kod *136*11*020#
 15. Uważam, ze brniesz w absolutnie niepotrzebne wydatki mam PBNy po 1000+ domen w grupie stojące na jednym dedyku ukryte za CF i całkiem dobrze rankują. Zamiast wydawać kasę niepotrzebne na dedykowane IP, klasy i tak dalej. Dobrze to zaplecze podlinkuj, poblokuj niepotrzebne, szpiegujące boty oprócz Google dobrym skryptem a nie htacces. Inwestuj w kontent.
 16. skąd taka informacja? Twój problem można rozwiązać na wiele sposobów niektóre z nich: CloudFlare, ReverseProxy, inne W ogóle nie rozumiem po co dedykowane IP na zplecza, w razy lepsze mini szaredhostingi lub to co napisałem wyżej.
 17. W tym momencie ma paść sakramentalna fraza "to zależy". Zależy od domeny, miejscówki, typu linków, anchorów i innych czynników.
 18. Bardo mało prawdopodobnie, że 700 linkami z jednej miejscówki zrobisz krzywdę swojej stronie.
 19. Jeśli masz dostęp do miejscówki, jeśli boisz się tak "dużej" ilości linków, ro zmieniaj sukcesywnie, w czym jest problem?
 20. Ale ja nie mówię instalować z plików ale Google Play to nie jedyne oficjalne miejsce. Huawei ma swój sklep z aplikacjami, Xiaomi jak dobzre pamiętam ma, jest 9APS i inne. Jeśli nie masz zaufania do tych mieść to po co ja mam Tobie streszczać zmiany i tak nie zainstalujesz bo nie masz zaufania. Wiec taka argumentacja. Pozdrawiam również.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy