Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,646
 • Joined

 • Days Won

  553

Everything posted by MaxPan

 1. Nie ma najlepszego rozwiązania zawsze wybiera się mniejsze zło. Chcesz idealnego rozwiązania pisz wszytko sam o zera.
 2. z tym, że nie każda platforma daje możliwość grzebania w kodzie. Powiem więcej, większość gotowców nie pozwala. Jeśli max 100 produktów i masz pojęcie w kodowaniu postaw sobie na Presta sklep, ewentualnie na wocommerce
 3. Ale realnie to co on napisał w Wordpresach działa, nie trzeba grzebać w .htacces wystarczy zmienić w ustawieniach wordpresa na https i będzie przekierowywać automatycznie.
 4. p.s kodów rabatowych już nie ma do odwołania.
 5. Zobaczymy co to jogurt Obserwuje go. Na razie bardzo grzeczny, mówi wszystkim "Witam" w dziale z przywitaniami bo jeszcze nie zajarzył, że licznik postów tam nie działa.
 6. Nic nie myślimy, nie oceniamy firm z naszej branży z zasady. Jeśli to próba marketingu szeptanego nie marnuj czasu.
 7. PDF + filmik instruktażowy na YT krok po kroku wystarczył by. Klient docelowo całkowitym laikiem nie jest więc chyba poradził by sobie. Oczywiście najlepiej jak by to było w PHP napisane dajesz na serwer podłączasz CRON, żeby sprawdzało i koniec. Ale jeśli nie masz czasu, rozumiem wszytko musi mieć swoje priorytety. Pozdrawiam
 8. Zrób wersje na serwer klienta, i sprzedawaj. Zapotrzebowanie jest ale nie każdy chce wysyłać swoje linki na Twój serwer co jest oczywiste.
 9. Przeskanuj WordPresa przy pomocy Sucuri Security
 10. [v4.3.1.7] Spis zmian Dodano opracowanie Recaptcha V3 przez zewnętrzne OCR ( 2captcha, anticaptcha) oraz ewentualne rozwiązywanie przez Xevil/capmonster2. Zaktualizowano algorytm pracy z skomplikowanymi captcha przez antigate API. Zaktualizowano algorytm pracy z Recaptcha2. Poprawiono pracę z Xevil/capmosnter na portach innych jak :80. Zaktualizowano logikę pracy z proxy w XneoPars. Zaktualizowano kolejkę zadań XneoPars teraz widoczne tylko uruchomione i zakończone zadania. Przywrócono sprawdzanie ustawień przy pierwszym uruchomieniu XneoPars. Poprawiono sprawdzanie stanu konta w OCR przy pracy XenoPars. Zaktualizowano sprawdzanie dostępności poczty przy uruchomianiu linkowania. Poprawiono funkcje tworzenia bazy danych w dodatku "Menedżer profili". Poprawiono tester linków przy pierwszym uruchomieniu. Inne drobne zmiany.
 11. Trzeba kloakingiem odciąć robota Google, uprzedzam pytani nie da się to zrobić w .htacces regułka, trzeba mieć płatny, z abonamentem skrypt który aktualizuje ciągle bazę robotów
 12. Teraz już kumają.. Przynajmniej te osoby z którymi rozmawiałem.Wiedza co to publiczne miejscówki, wiedza, że linki dodawane zazwyczaj automatami i tak dalej. Ale jeśli masz linka do nielegalnego buka na swojej stronie już wątpię, że teraz umorzą. Kara pieniężna będzie.
 13. Mogę poradzić napisać do urzędu celnego, oni bez problemu odpiszą i napiszą czy ten buk jest "legalny" ale pamiętaj bardzo często kupując link niby na "legalnego" buka, a później robią 301. Będziesz co dienie sprawdzać czy pod tym linkiem jest to co poprzednio? Można również zadzwonić. Ogólnie kary są duże, w mojej ocenie bawić się w takie arty można tylko z zaufanymi ludźmi. Oczywiście w Polsce można linkować legalnie działające na terenie Polski buki, tylko czy kupujący zagwarantuje ze pod tym linkiem i dalej będzie legalny buk?
 14. Ale co Ty porównujesz soft post/get do przeglądarkowego to zupełnie inna bajka wersja PRO teoretycznie nia ma ograniczeń, praktycznie ma w zależności od żelaza.
 15. moderuje, jak nie zawyżyłeś . 5 nie, ale mam wykształcenie wyższe, nie z pozycjonowania ale bardzo blisko. Jeśli chcesz dalej drążyć temat w stronę wycieczek osobistych, nie polecam tego robić. Tobie już nikt i nic nie pomoże, bo Ty nawet nie przeanalizowałeś to co do Ciebie pisano wyżej. Znasz lepiej, bardzo dobrze. Z takim podejściem i poziomem wiedzy, mówię całkiem serio, beż złośliwości - lepiej nie linkuj. Lepiej na tym wyjdziesz.
 16. ODPOWIEDŹ: z takim podejściem, mówię całkiem serio, lepiej nigdzie nie dodawaj tych linków będzie lepiej dla Twojego spokoju, miejscówek i pozycji Twojej strony.
 17. MaxPan

  Witam

  @Wezyr Myślisz, że spamować forum spamerów to dobry pomysł?
 18. Będę mieć chwile sprawdzę onet.pl na dedyku 128 GB RAM, ale Maksulek ma racje główny problem to Java. Mieli to przepisywać i cos cisza.
 19. myślę, że na bardzo mocnym dedyku tak ale trzeba by było spróbować, nie testowałem na takich stronach.
 20. [v4.3.1.6] Spis zmian Poprawiono precyzyjność rozwiązywania tekstowych captcha przez własny algorytm, Zwiększono skuteczność. Zaktualizowano serwerową bazę tekstowych captcha. Z wejściem wersji 4.3.1.4 baza tekstowych captcha aktualizuje się bez aktualizacji Xneolinks. Poprawiono przycisk "Podgląd" w sekcji z artykułami. Jeśli korzystacie z textcaptchasolver, teraz odpowiedzi automatycznie są zapisywane do Waszej prywatnej bazy. Poprawiono pracę makrosa >findfields=true. Poprawiono prace makrosa findfields=true. Zwiększono skuteczność na PHP-NUKE CMS. Zwiększono skuteczność na MyBB CMS. Zwiększono skuteczność na vBulletin CMS. Zwiększono skuteczność na IPB2 и IPB3 CMS, dodano rozwiązywanie nowych typów captcha, dodano nowe pola które Xneolinks automatycznie wypełnia. Zwiększono precyzyjność wyszukiwania tekstowych captcha. Korekta ustawień OCR a harwesterze. Przywrócono funkcje automatycznego mieszania footprintów z słownikiem w harwesterze. Dodano możliwość redagowania ikonki makrosa kiedy on już jest dodany w harwester. Pracy nad stabilnością przeglądarki.
 21. Nie, dla tego bardzo dziwna sprawa. Poradnik, również z elementami porad prawnych i technicznych. Nie ma nic spólnego z zdrowiem i tak dalej. Teksty unikane pisane przez człowieka, obrazki. H1, H2 wszytko na miejscu. Nie ma artykułów z linkami treści ala PBN. Dawno czegoś takiego nie wiedziałem.
 22. Oni ( lub inna firma nie pamiętam)kiedyś przez 10 min próbowali mi sprzedać już zarejestrowaną prze ze mnie domenę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy