Skocz do zawartości

okazwłoka

Oficjalne
  • Postów

    9881
  • Dołączył

  • Wygrane w rankingu

    259

Treść opublikowana przez okazwłoka

  1. Dodana została nowa funkcja. Przyda się przede wszystkim dla tych, którzy "męczą" stronę wieloma pakietami z topx.pl Po zalogowaniu na liście pakietów z oferty można sobie odfiltrować użyte już pakiety do linkowania wybranego url. https://i2.paste.pics/7653f9f1b33f268fcd1df3d22f101569.png?rand=KRNm4zhH1e Zapraszam!
  2. Przy takiej ilości pbnów nie da się zrobić krzywdy. Linkuj bez schematów, twórz różne linki. Różnicuj anchor teksty, urle, title, alty, umiejscowienie, a będzie dobrze.
  3. no i niechciał-remonty.pl nie za bardzo brzmi
  4. remont4u.pl albo remont4you.pl A może dłuższe nazwy: solidneremonty.pl albo solidnyremont.pl albo solidremont.pl
  5. To tak z przymrużeniem oka. remont/remotny 4u /4you .pl są pozajmowane raczej.
  6. Raczej wolałbym jeden porządny remont niż 4 remonty Poza tym podejrzewam, że te domeny są już dawno zajęte. PS. A to nazwa dla jakiejś większej firmy czy małych usług?
  7. W tym przypadku niekoniecznie Ale moim zdaniem lipna nazwa.
  8. Moim zdaniem remotnynazwa.pl będzie lepiej brzmieć niż remontnazwa.pl Zastanów się nad samą nazwą.pl + krótki slogan umieszczany zawsze przy adresie.
  9. Jakie masz pomysły? remont(y)miasto.pl czy nazwaremont(y).pl? A może coś innego?
  10. Podaj adres, to napiszę którym softem tam spamuję A tak na serio możliwości jest sporo, od gotowych maszynek (choćby xrumer, scrapebox) po softy zennoposter, BAS.
  11. + bardzo ważna rzecz, żeby ktoś się nie przyczepił i nie chciał odebrać domeny ze względu na jakieś zastrzeżone znaki towarowe. No i tak, żebyś w przyszłości to Ty mógł zastrzec sobie znak choćby słowno-graficzny, który jednocześnie mógłby chronić nazwę domeny.
  12. Przecież to 5 sekund i wiadomo kto jest właścicielem -> WHOIS PS. Gdybyś potrzebował linki z zaplecz to patrz topx.pl
  13. Sorki, ta poprzednia informacja ode mnie jest błędem. Jest tak: to u góry dotyczy modułu r/h captcha, a to na dole obrazkowych.
  14. To jest tak, że jak zrestartujesz xevila to te u góry się też resetują? Możliwe, że tak, ale nie jestem tego pewny.
  15. Przecież to nie jest pisane w rosyjskim języku, to pewnie w c++ A interfejs jest w różnych językach.
  16. Cieszę się Zawsze możesz na jakieś piwko wydać w naszych serwisach z linkami (ze stopki)
  17. No na stronie bezpośrednio Chcesz linka z affem ? Nie wiem z jakiej wersji językowej korzystasz, ale na jednej z oficjalnych stron wchodzi w xevil po prostu ( adres/buy_xevil/ )
  18. xEvil od jakiegoś czasu jest sprzedawany oddzielnie.
  19. Nie widziałem żadnych info o zmianach. Wygląda, że botmaster to ten sam stary botmaster Natomiast soft jest prężnie rozwijany (akurat korzystam tylko z xEvil).
  20. Dokładnie, już dawno przenieśli się do Czech.
  21. Czyli trzeba do nich dzwonić, bo jak piszesz to czekasz długo na odpowiedź
  22. BOK w OVH to ciężka sprawa. Zobacz czy kasa faktycznie wyszła z banku, czy nie wisi z jakiegoś powodu (choć pewnie już to zrobiłeś).
  23. W jaki sposób zapłaciłeś? Może płatność jeszcze do nich nie doszła? Sprawdź status płatności jeśli to była jakaś bramka płatności. Czasem płatność PayPal idzie dość długo (jakaś weryfikacja czy coś).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności