Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  8,294
 • Joined

 • Days Won

  127

Everything posted by okazwłoka

 1. Czasem płaci się za samą nazwę. Domeny com stoją najlepiej z cenami.
 2. A to nie lepiej zadać pytanie na support serwerowni szczególnie jeśli nie jest to root vps?
 3. W przygotowaniu mamy nowy pakiet z nowym typem stron. Szczegóły już wkrótce A tymczasem mamy rabat na doładowanie konta w serwisie dodawarka.i4a.pl: D32-U87-AX1-OP3 Kod obniża płatność o 20% Ograniczenia: Ilość kodów do wykorzystania: 3 sztuki Ważność kodu: najbliższy piątek, godzina 23.59 Zapraszamy, w razie problemów z utworzeniem projektów (czy to pod względem technicznym czy SEO) chętnie pomogę.
 4. Ujawnij się w końcu kim jesteś, bo PiO znasz dobrze IMO moim zdaniem dyskusja idzie w stronę uszczypliwości. Jak ktoś chce, to sobie przetestuje, a jak nie to nie. Ot podsumowanie topicu.
 5. Mam do sprzedania gotowe, podpięte pod system zaplecze linktak: - ponad 200 domen, obecnie generuje 350 tysięcy punktów - cena do uzgodnienia Na stronach są teksty preclowe, są to blogi ogólnotematyczne. Ze stron można wyciągnąć o wiele więcej punktów mocniej je linkując (rank stron nie jest wysoki). Strony postawione są na CMS Pod Zaplecze (wartość jednej licencji to 5 zł netto), przekazanie domen i oczywiście hostingu żeby nie trzeba było przenosić wszystkiego. Pamiętaj, że ilość punktów zmienia się w czasie w zależności od parametrów stron. Op
 6. Moim zdaniem prawda wypłynie, ale dopiero do kilku lat. Wtedy będziemy mądrzejsi, bo dziś nie da się odróżnić co jest co Dziś każdy musi zaufać swojej intuicji.
 7. VPS, to brzmi dumnie. A dedyk to dopiero Pamiętaj, że jak dzielony hosting może być lepszy od VPS, tak VPS może być lepszy od dedyka. Nie ma też problemu, żeby dzielony był lepszy od dedyka. Liczą się zasoby (m.in procesor, ram, ale też konfiguracja ma niebagatelne znaczenie).
 8. Krążą informacje o braku przeciwciał po szczepieniu. A czy to prawda?
 9. MAJ 2021 Podepnij nowe strony pod linktak.pl w maju 2021, o otrzymasz za nie bonus w postaci kredytów! Dotyczy oczywiście domen, które będą miały status "aktywne" w ostatnim dniu maja, nie mogą to być domeny wcześniej istniejące w systemie. Rozmiar stron jest nieistotny. Pod uwagę zostaną wzięte wszystkie domeny podpięte od 1 do ostatniego maja. 1-10 domen - 2 kredyty od domeny. 11-20 domen - 4 kredyty od domeny. 21-30 domen - 6 kredytów od domeny. 31-40 domen - 8 kredytów od domeny. 41-50 domen - 10 kredytów od domeny.
 10. W kwietniu przybyło nam 191 domen, to dużo, bo prawie 10% ilości domen w systemie. Super!!! W maju robimy jeszcze jeden taki konkursik, więc jeśli ktoś się nie wyrobił w kwietniu ma szanse w maju.
 11. To są takie relacje że tylko odciąć się od życia w jednym gosp. I wszystkim będzie lepiej. Teściowa zauważy dobre cechy u Ciebie, a Ty u niej. To normalne i naturalne, że starsi ludzie zostają w domu/mieszkaniu sami, więc wyprowadzka to nic złego. Teściowa przyjęła taką linię obrony bo zwyczajnie się boi sama zamieszkać, ale pewnie odkryje szybko zalety jak nikt nie będzie na piętrze skakał po łóżku 😆
 12. "ile" jest niepotrzebne to fakt. Ale zmiana link/Urle wprowadzi zamieszanie. Tworząc nowy projekt linkowania tworzysz "nowy link". I stąd nazwy kolumn.
 13. Mam do sprzedania gotowe, podpięte pod system zaplecze linktak: - Zaplecze nr1 - ponad 200 domen, obecnie generuje 350 tysięcy punktów - cena do uzgodnienia - Zaplecze nr2 - 19 domen, obecnie generuje 25 tysięcy punktów - cena 1800 zł netto - Zaplecze nr3 - 50 domen, po około 10 artykułów na stronie (po ok 1000 do 2500 znaków), dopiero podpięte do systemu (generuje ok 30k punktów), domeny nowe nie linkowane - cena do uzgodnienia. Na stronach są teksty preclowe, są to blogi ogólnotematyczne. Ze stron można wyciągnąć o wiele więcej punktów mocniej je linkując (r
 14. Jak idzie? W sumie dobrze Oto wykres: Jeśli ktoś nie zdąży w kwietniu to spokojna głowa, bo w maju robimy taki sam konkurs
 15. Google robi swoje i uparcie na https naciska. Trzeba albo całkiem i to od razu zablokować dostęp do https albo zrobić poprawne przekierowanie.
 16. A czy taki pierwszy z brzegu htaccess nie wytnie robotów Googla na ten przykład?
 17. Dopiero teraz? Twój rocznik to chyba dawno mógł się szczepić 😜
 18. Nie zrobiłeś przekierowania i dlatego. Google sprawdza HTTPS i jeśli strona się wyświetla pod HTTPS to właśnie taką wersję serwuje.
 19. Ostatnio wrzuciłem aktualizację CMSa, kilka rzeczy zostało poprawionych, doszedł też nowy plugin formularza kontaktowego. @MaxPan dał pomysł, żeby przygotować w jakiś sposób dla użytkownika możliwość szybkiego postawienia stron różnego typu bez grzebania w kodzie templatek i manipulowania custom fields i formatami wpisu. I takie coś za jakiś czas będzie dostępne. Będzie można sobie jednym kliknięciem postawić na CMSie strony różnego typu. Będzie to zrealizowane na zasadzie eksportu/importu ustawień z łatwym zarządzaniem/wybieraniem. Ciężko powiedzieć kiedy taka opcja będzie do
 20. Możliwe, że forum jest niezoptymalizowane i wpuszcza boty na różne wersje adresów. Kto wie.
 21. Niesamowite, że ludzie znający się na biznesie i SEO już przez 3 lata płacą spore sumy miesięcznie na punkty w linktaku i jeszcze się nie skapneli, że to im nic nie daje.
 22. Wysyłany jest request na google maps po api, a po odpowiedzi wykonywany skrypt.
 23. Mam napisać, że linktak.pl jest najlepszy? Bez przesady, co to by było za zwycięstwo gdy jest tylko kilku konkurentów Jeden mówi że działa, a inny mówi że nie. Nikogo na siłę nie ma co przekonywać. Jak ktoś będzie się chciał przekonać, to 2-3 miesiące testu (punktami za 20 zł miesięcznie) i już wie czy jest w stanie coś wyciągnąć z SWLa czy nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy