DanielBurchardt

Forumowicze
 • Content Count

  848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

DanielBurchardt last won the day on December 10 2018

DanielBurchardt had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://kokohash.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

4,207 profile views
 1. Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 240 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 2. @kubak odezwij się na priv, dam Ci pakiet proxy do testów
 3. Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 240 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 4. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  Dla jasności: Wtyczka zamieniająca check.php istnieje, jest w zaawansowanej formie ale po testach widać, że trzeba ją dopracować ponieważ posiada kilka błędów oraz brak ponawiania przy spadku na 0. Poprawka proxy była po mojej stronie - zablokowane wszystkie serwery. Wczoraj w nocy wszystko zostało uruchomione w innej serwerowni i wraca do normalności.
 5. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  Przepraszam wszystkich za słaby kontakt. Od 2-3 dni były problemy a dziś główna maszyna oraz dwie zapasowe zostały zablokowane przez operatora i działam nad tym aby wszystko jak najszybciej zaczęło poprawnie działać
 6. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  Zapraszam do kontaktu osoby, które posiadają moje proxy i chcą przetestować plugin
 7. Cześć, Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 180 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 8. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  @stat4seo niestety sytuacja moich odbiorców proxy była bardzo trudna przez co nie było czasu na czekanie na inne rozwiązania (plugin powstał w kilka godzin). Co do licencji, nie masz się o co martwić - żadne pliki nie zostały zdekodowane - wystarczyło przeanalizować logi bazy aby zrozumieć schemat bazy.
 9. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  @AdamBoganD na oryginalnym s4s o której sprawdzone było zazwyczaj?
 10. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  @mlody0072 dzięki za propozycje! Jak tylko będę potrzebować do testów to odezwę się!
 11. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  @Carnagge dzięki za odpowiedź! W tym momencie wtyczka jest nastawiona na publiczne proxy, które trzeba dość mocno atakować. Jeśli będzie potrzeba napisać odpowiednią wersje pod prywatne proxy. W tym momencie jeden z forumowiczów testuje na swojej instancji s4s wtyczkę i wygląda to obiecująco.
 12. DanielBurchardt

  Stat4seo - plugin/poprawka

  Cześć! Jak pewnie część forumowiczów wie oferuje płatny dostęp do publicznych proxy przeznaczonych do sprawdzania pozycji w Google. Niestety lub stety większość osób używa do monitorowania stat4seo, które ma bardzo duże problemy z odpytywaniem Google z użyciem prywatnych proxy, nie mówiąc o publicznych. Dodatkowo po małym przeszukaniu sieci widać, że w s4s występuje bardzo dużo nierozwiązanych błędów, które utrudniają jego użytkowanie. Przechodząc do konkretów - w zaawansowanej formie posiadam już stworzony plugin, który zastępuje oryginalny plik check.php (sprawdzanie pozycji, konfiguracja itp.), dzięki czemu szybkość oraz wydajność sprawdzania pozycji wzrasta diametralnie (dzisiaj na najmniejszym pakiecie proxy w 6h sprawdził ponad 1200 fraz bez żadnych problemów). Kolejne planowane poprawki: automatyczne jednokrotne ponawiania fraz, które zostały oznaczone jako 0 - dość często zdarza się na publicznych proxy. RWD Cenna - jest to kwestia jeszcze do pomyślenia jednak myśle, że na 95% osoby, które kupiły u mnie proxy otrzymają plugin za darmo a dla pozostałych ustalę jakąś cenę. Jest ktoś zainteresowany? Chciałby ktoś zaproponować jakieś zmiany/poprawki?
 13. DanielBurchardt

  Prywatne proxy - porządki w google?

  Z tego co widzę to dzisiaj wielki G odpuścił troche proxy. Niestety po wielu testach oceniam, że s4s nie umie sobie poradzić w takiej sytuacji i w przeciągu tygodnia powinien być gotowy plugin do s4s (niestety cały kod jest potraktowany ioncube), dzięki któremu z moimi publicznymi proxy sprawdza po kilka tysięcy fraz na godzinę.
 14. DanielBurchardt

  Prywatne proxy - porządki w google?

  @wedrowiec Niestety google strasznie wariuje ostatnio. Pracuje nad proxy od 3 dni i staram się aby pomimo trudnej sytuacji dało radę sprawdzić frazy pomimo opóźnień. Niestety s4s strasznie nie radzi sobie w takich sytuacjach i marnuje masę proxy
 15. Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 180 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.