Jump to content

DanielBurchardt

Forumowicze
 • Content Count

  851
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by DanielBurchardt

 1. Sprzedam dostęp do prywatnych proxy - odpytanie 600 fraz - 50zł netto, 1200 fraz 100zł itd. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 2. @Mion po co Ci 10 punktów w mail testerze skoro w tym przypadku chodzi tylko i wyłącznie o odbieranie poczty
 3. Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 240 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 4. Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 240 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 5. Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 240 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 6. Dla jasności: Wtyczka zamieniająca check.php istnieje, jest w zaawansowanej formie ale po testach widać, że trzeba ją dopracować ponieważ posiada kilka błędów oraz brak ponawiania przy spadku na 0. Poprawka proxy była po mojej stronie - zablokowane wszystkie serwery. Wczoraj w nocy wszystko zostało uruchomione w innej serwerowni i wraca do normalności.
 7. Przepraszam wszystkich za słaby kontakt. Od 2-3 dni były problemy a dziś główna maszyna oraz dwie zapasowe zostały zablokowane przez operatora i działam nad tym aby wszystko jak najszybciej zaczęło poprawnie działać
 8. Zapraszam do kontaktu osoby, które posiadają moje proxy i chcą przetestować plugin
 9. Cześć, Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 180 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 10. @stat4seo niestety sytuacja moich odbiorców proxy była bardzo trudna przez co nie było czasu na czekanie na inne rozwiązania (plugin powstał w kilka godzin). Co do licencji, nie masz się o co martwić - żadne pliki nie zostały zdekodowane - wystarczyło przeanalizować logi bazy aby zrozumieć schemat bazy.
 11. @AdamBoganD na oryginalnym s4s o której sprawdzone było zazwyczaj?
 12. @mlody0072 dzięki za propozycje! Jak tylko będę potrzebować do testów to odezwę się!
 13. @Carnagge dzięki za odpowiedź! W tym momencie wtyczka jest nastawiona na publiczne proxy, które trzeba dość mocno atakować. Jeśli będzie potrzeba napisać odpowiednią wersje pod prywatne proxy. W tym momencie jeden z forumowiczów testuje na swojej instancji s4s wtyczkę i wygląda to obiecująco.
 14. Cześć! Jak pewnie część forumowiczów wie oferuje płatny dostęp do publicznych proxy przeznaczonych do sprawdzania pozycji w Google. Niestety lub stety większość osób używa do monitorowania stat4seo, które ma bardzo duże problemy z odpytywaniem Google z użyciem prywatnych proxy, nie mówiąc o publicznych. Dodatkowo po małym przeszukaniu sieci widać, że w s4s występuje bardzo dużo nierozwiązanych błędów, które utrudniają jego użytkowanie. Przechodząc do konkretów - w zaawansowanej formie posiadam już stworzony plugin, który zastępuje oryginalny plik check.php (sprawdzanie pozy
 15. Z tego co widzę to dzisiaj wielki G odpuścił troche proxy. Niestety po wielu testach oceniam, że s4s nie umie sobie poradzić w takiej sytuacji i w przeciągu tygodnia powinien być gotowy plugin do s4s (niestety cały kod jest potraktowany ioncube), dzięki któremu z moimi publicznymi proxy sprawdza po kilka tysięcy fraz na godzinę.
 16. @wedrowiec Niestety google strasznie wariuje ostatnio. Pracuje nad proxy od 3 dni i staram się aby pomimo trudnej sytuacji dało radę sprawdzić frazy pomimo opóźnień. Niestety s4s strasznie nie radzi sobie w takich sytuacjach i marnuje masę proxy
 17. Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 180 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 18. Cześć, Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 180 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 19. Cześć, Sprzedam dostęp do API 30 szt za 50zł netto (możliwy zakup wielokrotności 30), rotacja co 180 sekund. Proxy dobrze działają, własne źródło oraz wiele pozytywnych opinii. Wystawiam FV.
 20. @AdamBoganD w moim przypadku lepiej działa V3 niż V1 oraz aktualizacja do najnowszej wersji.
 21. Jeśli macie nadal problemy z proxy to oferuje publiczne, które dobrze sprawdzają
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy