blake

Forumowicze
 • Zawartość

  6468
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  123

blake wygrał w ostatnim dniu 21 Listopad

blake ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2740 Excellent

1 obserwujący

O blake

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

23877 wyświetleń profilu
 1. " Liczby reprezentują poszczególne zainteresowania w wyszukiwaniu względem najwyższego punktu na wykresie. Wartość 100 oznacza najwyższą popularność hasła. Wartość 50 oznacza, że popularność hasła była dwukrotnie mniejsza. Wartość 0 wskazuje, że dla danego hasła nie ma wystarczających danych. " Liczb wyszukiwania w trendach nie znajdziesz, może to być 100k wyszukiwań albo 100. Tym czego sam byś szukał gdybyś chciał wyszukać hotel w lublinie. SEO to nie tylko "hotel lublin" ale też cały długi ogon.
 2. rubryka G - żadne. Tylko google wie ile tak na prawdę w danym miesiącu jest wyszukiwań konkretnej frazy, ale to są zbyt cenne dane żeby je tak publicznie pokazywać. Niejedną sytuację miałem, gdzie wbijałem się na jakąś teoretycznie grubą frazę z której ruch powinien być dobry a tak nie było, za to inne frazy robiły ruch ponad to co oczekiwałem.
 3. @zgred i testowanie swli? Pamiętam jak robił testy swli w czasach gdzie wszystko się nimi dało zrobić i był zdziwiony, że działają
 4. blake

  Tematyczność expirki

  Już tłumaczę. Mylisz pojęcia. To, że na stronie masz treść o arbuzach/arbuzowych owocach/arbuz do uprawy itd. poupychanych perdyliard razy arbuz w różnych odmianach masz po to żeby ta domena rankowała na słowo "arbuz". Jeżeli przekierujesz na nią domenę piekarz.pl to nikt nie mówi, że nagle domena z arbuzami będzie się pokazywała na frazę "piekarz" bo nie będzie, ale jeżeli domenę piekarz.pl zaczniesz linkować achorami "arbuz" to na te anchory wzmocni domenę z arbuzami. Nie wiem co w tym skomplikowanego? To nad czym chcesz dywagować nie dotyczy 301 o których w tym temacie jest mowa. Przecież to jasne, że jak masz domenę jednotematyczną i linkowanie cały czas w jednym temacie wewnętrzne to będzie ona wyżej od niejednotematycznej gzie tyle linków wewnętrznych nie będziesz miał do danego działu.
 5. blake

  Tematyczność expirki

  Bedzie się różniło dokładnie tak samo jak byś zrobił kominiarz -> zdrowie, czyli niczym.
 6. blake

  Tematyczność expirki

  Nie można. To nie jest pytanie o wzór na pole trójkąta, to jest SEO. 301 nie działają już jak kiedyś, jak zadziałają to też nie wszystkie i nie zawsze. Na takie pytania nie da się odpowiedzieć. Jedyne co mogę powiedzieć to zapomnij o takim słowie jak "tematyczność", nie ma czegoś takiego.
 7. blake

  Tematyczność expirki

  No nie może, bo to nie tematyczne! Suple nie są zdrowe a chcesz przekierować na portal o zdrowiu. Dziwne.
 8. blake

  nazwa.pl nowa opłata DNS Anycast

  https://www.captiongenerator.com/1164382/pracownik-firmy-hostingowej-zdradza-tajemnice
 9. blake

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  No i macie morał
 10. blake

  Pozycjonowanie w 2019

  Po 5 latach już nie wrócisz, zaczynasz praktycznie od 0. Teraz jedyne dodawarki jakich się używa to do własnych pbnów + zenek z własnymi szablonami. Inni lecą "ręczne"robótki, ale to na hydraulików jest dobre.
 11. Hmmm, dziwne, przecież wszystko napisałem. 1. Trzeba zrobić optymalizację strony pod SEO (nie pod prędkość wczytywania czy ilość nagłówków) 2. Zacząć to konkretnie linkować 3. Wiedzieć jak linkować.
 12. Hmm, zerknąłem. rzeczywiście, to musiały być pseudo-audyty Ogólnie to tak: 1. Optymalizacji brakuje jeszcze dużo. 2. Linków to tam jest nie za wiele 3. Samo linkowanie metodami z lat 2012-2015
 13. No właśnie nie wiem, chyba, że powielasz mit o "tematyczności" to co innego. Przecież jaja sobie robię Na 90% wiem co jest nie tak, ale nie widząc domeny to można wróżyć z fusów.
 14. Które nie są dodawani naturalnie przez użytkowników, tylko przez Ciebie w celu przechytrzenia algorytmów Przepraszam bardzo, ale czy dziecko rzeźnika nie może się bawić zabawkami?
 15. A to nie wiesz, że sztuczne generowanie linków w celu osiągnięcia wyższych pozycji jest niezgodne z zasadami googla? Jak to mawiał klasyk "Chciałeś wyruchać Freda a to Fred wyruchał Ciebie".