pyzdera

Forumowicze
 • Zawartość

  1013
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

83 Excellent

O pyzdera

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

3864 wyświetleń profilu
 1. Jako, że nie mogę edytować posta, powiem tylko że przelew poszedł zgodnie z obietnicą. Cieszę się, ze mogłem pomóc. Zdrowia życzę Asi. Stopka zostaje aż do końca akcji.
 2. No weź Max! Dziewczyna lubiąca piwo, a Ty tak traktujesz? Co by nie robić offtopa - Ja polecam to co piję najczęściej: Ciechan Lagerowe oraz inne Ciechany... Przepadam też z Kormoranami, szczególnie za Warmińskimi Rewolucjami i Krzepkim. A że w mojej okolicy sklepy ubogie w piwa lepsze (bo tylko Harnasie i inne co coś można wygrać), to jeszcze wynalazłem sobie Miłosław Niefiltrowane, Marcowe i jeszcze kilka... ale nie mam butelek akurat :-). W tym momencie kończę niefiltrowane i powiem, ze nawet już nie bardzo zimne, jest całkiem dobre :-)
 3. Nie wiem co to, ale może warto sprawdzić zanim... https://www.legalniewsieci.pl/darmowe/darmowy-generator-regulaminu-strony-internetowej Jak wklepiesz w google "darmowy regulamin strony" to zwraca trochę wyników :-). Zapewne, albo dostaniesz w zestawie reklamę w stopce regulaminu, albo propozycję wersji profesjonalnej, albo... albo... ale sprawdzić można, co nie?
 4. Jestem, póki co stopka i udostępnienie na fejsie. Przelew w przyszłym tygodniu. Za artykuły dziękuję. Życzę żeby wszystko ułożyło się najlepiej.
 5. Jak w tytule, znów mi się rzuciło w oczy więc informuję, zostało jeszcze 12 godzin promocji, więc szybko jak ktoś potrzebuje... https://www.templatemonster.com/pl/szablony-ecommerce.html @jkaminski - Pan śpisz, czy na wakacjach? ;-)
 6. A ja polecam Flexbox https://www.w3schools.com/css/css3_flexbox.asp https://css-tricks.com/snippets/css/a-guide-to-flexbox/
 7. Jeszcze przez ponad 37 godzin można kupić wszystko o 40% taniej https://www.templatemonster.com/pl/
 8. @jimmi - Czyżby konkurencja na rynku osiągnęła nowy, lepszy poziom? ;-)
 9. Promocja trwa do końca weekendu. Z tego co widzę można dostać za darmo szablon wart 29$. Nie wiem co to kosztuje i jak to działa - nie próbowałem, nie potrzebuję. https://www.codester.com/items/2797/shu-woocommerce-wordpress-theme
 10. @jimmi Rzeczywiście "serverpilot" słabo wygląda - zdalna instalacja i oddanie dostępu do roota. No i nie daje się zainstalować na localhoście. Wróciłem do Vesty :-)
 11. Szukam ostatnio i szukam. Dlatego postanowiłem stworzyć temat z linkami do poradników, kursów i tutoriali do Drupala. Szczególnie kładąc nacisk na Drupala 8 który jest odrobinę odmienny od poprzednich wersji. Zatem odrobina kursów: Najpierw po polsku zupełne podstawy poruszania się po Drupalu 8: http://www.drupalomania.pl/drupal8 Trochę po angielsku, ale że mówi Słowianin kanciastą, prostą angielszczyzną to jest to niezłe. Tak więc, gdybyście chcieli ogarnąć niezłą technikę produkowania szablonów do Drupala 8: http://watch-learn.com/series/drupal-8-theming Ciekawy blog na temat Drupala w praktyce, po polsku: https://www.droptica.pl/blog/ No i jest sporo książek w języku angielskim: https://www.drupal.org/books?availability[]=38414&version[]=20236 Przy okazji, dla wszystkich początkujących pozycjonerów - powyżej macie przykład linków naturalnych. Co trzeba zrobić by je zdobywać? Trzeba być użytecznym :-) Gdybyście znali jakieś dobre kursy, szczególnie w języku polskim...
 12. Niektóre, podstawowe kwestie nigdy się nie zmieniają więc na początek możesz sięgnąć po starsze pozycje. Wszystkie techniki zgodne z wytycznymi wielkiego G i etyczne w pojeciu ogólnym, jeśli nie przyniosą korzyści to przynajmniej nie zaszkodzą :-) http://helion.pl/ksiazki/wojownik-seo-sztuka-osiagania-najwyzszych-pozycji-w-wyszukiwarkach-john-i-jerkovic,seoszt.htm
 13. Poniżej link do fajnej promocji
 14. Tak, tak... spoko luz, tylko jakoś nie widzę tutaj cache po stronie serwera, a tylko cache przeglądarki i zipowanie plików wychodzących z serwera. Fajnie, tylko ciągle idzie cała kaszana w nagłówku i stopce, no i ciągle są wykonywane skrypty php i zapytania do bazy po stronie serwera. Idealnie to by było, gdyby wszystkie strony i podstrony były zapisywane w formacie html, jak to robi boost dla Drupala :-), a pliki css, html, js były zmimifikowane. Wtedy możemy mówić o wydajności :-)