pyzdera

Forumowicze
 • Content Count

  1,017
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,388 profile views
 1. pyzdera

  Programistyczny dowcip

  Przychodzi informatyk do lekarza... - panie doktorze, coś mi wątroba szwankuje po coli i kawie - dziwne, bo u mnie działa...
 2. Dawno nikt nic o nowych opcjach, a jest sporo. Wygląda na to, że wszystkie moje zachcianki już są (no, prawie wszystkie). Testuję sobie pakiet nano i wszystko jest fajnie, bo mam odwiedziny, przejścia po stronie i w ogóle patrząc w google analytics się dzieje. Tylko jedno "ale" duże - dziś mam raptem 25 odwiedzin z trafficbota, a powinno być około 200 :-), no i kolejna propozycja na kolejne usprawnienie - przydało by się scrollowanie przeglądanej strony :-), tak żeby js to wychwytywał... Ale ogólnie jest ok - narzędzie teraz jest już dla mnie bardzo przydatne :-)
 3. pyzdera

  Nietypowa strona, jaki skrypt?

  A ja jak zawsze, monotematycznie :-) https://www.drupal.org/
 4. Cóż, jest trochę niezręczności w tym wszystkim, ale na szczęście pieniądze trafią tam gdzie powinny. Reszta jest nieistotna, moim zdaniem w tym przypadku cel uświęca środki - nawet, jeśli jest niesmak.
 5. Jako, że nie mogę edytować posta, powiem tylko że przelew poszedł zgodnie z obietnicą. Cieszę się, ze mogłem pomóc. Zdrowia życzę Asi. Stopka zostaje aż do końca akcji.
 6. pyzdera

  Jakie piwo polecacie ?

  No weź Max! Dziewczyna lubiąca piwo, a Ty tak traktujesz? Co by nie robić offtopa - Ja polecam to co piję najczęściej: Ciechan Lagerowe oraz inne Ciechany... Przepadam też z Kormoranami, szczególnie za Warmińskimi Rewolucjami i Krzepkim. A że w mojej okolicy sklepy ubogie w piwa lepsze (bo tylko Harnasie i inne co coś można wygrać), to jeszcze wynalazłem sobie Miłosław Niefiltrowane, Marcowe i jeszcze kilka... ale nie mam butelek akurat :-). W tym momencie kończę niefiltrowane i powiem, ze nawet już nie bardzo zimne, jest całkiem dobre :-)
 7. pyzdera

  Koszt zlecenia napisania regulaminu

  Nie wiem co to, ale może warto sprawdzić zanim... https://www.legalniewsieci.pl/darmowe/darmowy-generator-regulaminu-strony-internetowej Jak wklepiesz w google "darmowy regulamin strony" to zwraca trochę wyników :-). Zapewne, albo dostaniesz w zestawie reklamę w stopce regulaminu, albo propozycję wersji profesjonalnej, albo... albo... ale sprawdzić można, co nie?
 8. Jestem, póki co stopka i udostępnienie na fejsie. Przelew w przyszłym tygodniu. Za artykuły dziękuję. Życzę żeby wszystko ułożyło się najlepiej.
 9. Jak w tytule, znów mi się rzuciło w oczy więc informuję, zostało jeszcze 12 godzin promocji, więc szybko jak ktoś potrzebuje... https://www.templatemonster.com/pl/szablony-ecommerce.html @jkaminski - Pan śpisz, czy na wakacjach? ;-)
 10. pyzdera

  środkowanie 4 div wewnątrz głównego diva

  A ja polecam Flexbox https://www.w3schools.com/css/css3_flexbox.asp https://css-tricks.com/snippets/css/a-guide-to-flexbox/
 11. Jeszcze przez ponad 37 godzin można kupić wszystko o 40% taniej https://www.templatemonster.com/pl/
 12. pyzdera

  Ciekawe szkolenie

  @jimmi - Czyżby konkurencja na rynku osiągnęła nowy, lepszy poziom? ;-)
 13. Promocja trwa do końca weekendu. Z tego co widzę można dostać za darmo szablon wart 29$. Nie wiem co to kosztuje i jak to działa - nie próbowałem, nie potrzebuję. https://www.codester.com/items/2797/shu-woocommerce-wordpress-theme
 14. pyzdera

  Panel Na Vps

  @jimmi Rzeczywiście "serverpilot" słabo wygląda - zdalna instalacja i oddanie dostępu do roota. No i nie daje się zainstalować na localhoście. Wróciłem do Vesty :-)