Jump to content

Pomyslowy

Forumowicze
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pomyslowy last won the day on November 13 2019

Pomyslowy had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

3,007 profile views
 1. Panowie tutaj jest nawet filmik jak to kręcili: A tutaj kolejny, też niby z robotem od Boston Dynamics
 2. Pan robi trzy "ekstremalnie trudne frazy" za 298zł (www.pozycjonowanie.kursyonline.eu/pozycjonowanie-konkurencyjnych-fraz) Pan oferuje "Kurs pozycjonowania TOP 10" samemu będąc na frazę "kurs pozycjonowania" poza TOP20 ;) Szkoda tylko, że wielu właścicieli firm zobaczy ten materiał video, a reszty nie zweryfikuje.
 3. Czasami bywa tak, że odpadnie jeden mocny gracz (reklamodawca) i to wystarczy żeby zauważyć spadek w zarobkach. Chociaż w branży motoryzacyjnej powinny ostro teraz tematy związane z oponami letnimi być pchane.
 4. Rozumiem, że testujesz sobie stronę przez opcje "Zbadaj" ? Wtedy pamiętaj żeby po zmianie szerokości odświeżyć stronę i dać szansę Google wczytać nową reklamę. U mnie działa ok
 5. Linki są i według mnie nadal będą (przynajmniej w najbliższym czasie) jednym z najbardziej istotnych czynników wpływających na ranking. Z całą resztą pytań, przy tej ilości danych to raczej do tej Pani:
 6. Nie wiem jak w przypadki Linuxpl, bo jakiś czas temu zabrałem stamtąd strony, ale w Hekko kompletnie zmienili pakiety. Takich z których korzystam już po prostu nie ma w ofercie, a parametry obecnych różnią się dość znacznie, nie mówiąc o cenie. Do odnowienia mam jeszcze trochę czasu, dlatego na razie o tym nie myślę, ale ciekawe co mają zamiar zrobić.
 7. Podejście na zasadzie: mam firmę budowlaną, ale "se zrobię stronę", "se zrobię Facebooka i "se zrobię pozycjonowanie" jest charakterystyczne dla "Januszy biznesu" (nikogo nie chcę obrazić), na których i tak żadna agencja nie zarobi. Na szczęście poważni klienci, z którymi chce się współpracować zdają sobie sprawę, że lepiej zatrudnić fachowców bo w konsekwencji wychodzi często taniej i lepiej. Zaoszczędzony czas inwestuje się we własną branżę i własny biznes, co w efekcie pozwala zarobić i na opłacenie usługi i jeszcze na siebie.
 8. Czytam już któryś raz starając się zrozumieć o co chodzi, ale nie jestem pewien czy mi się udało... Chcesz powiedzieć, że na niektóre frazy zaplecze wyskakuje Ci wyżej niż strona docelowa? Zdarza się. Pomyśl i wykorzystaj to. Natomiast jeśli to nie Twoje zaplecze to ciekaw jestem po czym wnosisz, że Twoja strona jest lepiej podlinkowana i bardziej popularna?
 9. Myślicie, że robią to sami, czy za to zapłacili?
 10. Wiem, że nie mówił, ale dziwi mnie takie podejście firmy z którą współpracuje autor, więc wolę się upewnić, że się dobrze zrozumieli Czytałeś może ten raport? Według niektórych przedstawicieli tych największych brandów wszystko osiągnęli dzięki responsywności, mobile first i ux czasami chyba naprawdę lepiej by było powiedzieć, że po prostu nie chce się zdradzać swoich metod i tyle.
 11. Mówimy o pozycjonowaniu czy o Google Ads (AdWords)? W Google Ads chyba są jakieś obostrzenia tego dotyczące... Znam co najmniej kilka firm, które mają wiele swoich stron - np pod różne frazy lokalne, pod różne miasta. Samemu zdarzało mi się stawiać kilka stron dokładnie tej samej firmy, dotyczących tej samej branży i tej samej gałęzi działalności, prowadzonej w tym samym mieście. Nigdy nie zauważyłem problemów. EDIT: dodam tylko, że są nawet frazy gdzie w Top10 znajdziesz niejedną stronę należącą do tej samej firmy
 12. Widzę, że strona jest w nazwa.pl . Ja ostatni raz korzystałem z ich usług kilka lat temu, ale pamiętam że mają sporo różnych swoich nietypowych rozwiązań. Myślę że jakiś cache po stronie serwera. Poszukaj w zaawansowanych opcjach hostingu o ile w ogóle dają do czegoś takiego dostęp
 13. No faktycznie, w kodzie to widać (75 linijka kody na głównej). Jeszcze dwie rzeczy przychodzą mi do głowy: 1) Może masz to dodane przy pomocy jakiejś wtyczki? (dezaktywuj kompletnie wszystkie wtyczki i zobacz w trybie incognito) 2) Używasz jakiejś wtyczki typu WP Super Cache, ale innej mającej poprawiać szybkość działania strony? Może jakaś opcja tego typu na serwerze? Druga rzecz - mówisz, że cały szablon jest nowy. Widzę, że korzystasz z Visual Composer, poprzednia wersja skórki też była budowana z wykorzystaniem tego narzędzia? Nigdy się tym nie bawiłem, dlatego nie wiem jak działa, ale może tam masz jakieś dziwne ustawienia zapamiętane?
 14. Daj adres strony na priv. Chyba, że moderacja pozwoli tutaj w temacie EDIT: Jest w pierwszym poście, nie zauważyłem sorry. Posta do usunięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy