ar4

Forumowicze
 • Zawartość

  2693
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

Wszystko napisane przez ar4

 1. Witam, klient kupił stronę i poprosił mnie, aby mu pomógł i niestety rozłożyłem się. Nie wiem jak usunąć weryfikację przy rejestracji lub ją naprawić. Strona to: foto-wpadka.pl/rejestracja Jak zaczyna się wypełniać formularz to wyskakuje okienko. Ktoś może jakoś pomóc?
 2. Ja tylko pomagam znajomemu... zrobiłem z twoją pomocą i w sumie na tym koniec Obniżyłem mu wersje php
 3. Hm... a możesz mnie nakierować czego szukać dokładniej?
 4. Witam, mam karuzelę składającą się z 6 elementów. Jak szósty element zostanie wyświetlony to każdy następny za nim jest pustym polem. Jak zrobić, aby kopiowało pierwszy element i każdy następny na koniec karuzeli, aby ta działała bez białych przestrzeni. Mój kod to: <div class="container-fluid"> <div id="carouselExample" class="carousel slide" data-ride="carousel" data-interval="5000"> <div class="carousel-inner row w-100 mx-auto" role="listbox"> <div class="carousel-item col-md-3 active"> <a href="Url 1"> <img class="img-fluid mx-auto d-block w-100" src="Url 1" alt="slide 1"> </a> </div> <div class="carousel-item col-md-3"> <a href="Url 2"> <img class="img-fluid mx-auto d-block w-100" src="Url 2" alt="slide 2"> </a> </div> <div class="carousel-item col-md-3"> <a href="Url 3"> <img class="img-fluid mx-auto d-block w-100" src="Url 3" alt="slide 3"> </a> </div> <div class="carousel-item col-md-3"> <a href="Url 4"> <img class="img-fluid mx-auto d-block w-100" src="Url 4" alt="slide 4"> </a> </div> <div class="carousel-item col-md-3"> <a href="Url 5"> <img class="img-fluid mx-auto d-block w-100" src="Url 5" alt="slide 5"> </a> </div> <div class="carousel-item col-md-3"> <a href="Url 6"> <img class="img-fluid mx-auto d-block w-100" src="Url 6" alt="slide 6"> </a> </div> </div> <a class="carousel-control-prev" href="#carouselExample" role="button" data-slide="prev"> <i class="fa fa-chevron-left fa-lg text-muted"></i> <span class="sr-only">Previous</span> </a> <a class="carousel-control-next text-faded" href="#carouselExample" role="button" data-slide="next"> <i class="fa fa-chevron-right fa-lg text-muted"></i> <span class="sr-only">Next</span> </a> </div> </div> a mój js to: (function($) { $('#carouselExample').on('slide.bs.carousel', function (e) { var $e = $(e.relatedTarget); var idx = $e.index(); var itemsPerSlide = 4; var totalItems = $('.carousel-item').length; if (idx >= totalItems-(itemsPerSlide-1)) { var it = itemsPerSlide - (totalItems - idx); for (var i=0; i<it; i++) { // append slides to end if (e.direction=="left") { $('.carousel-item').eq(i).appendTo('.carousel-inner'); } else { $('.carousel-item').eq(0).appendTo('.carousel-inner'); } } } }); })(jQuery);
 5. @SurferSEO Czy możesz mi podrzucić pełnowartościowe konto na test dla 2-3 słów kluczowych? ps. najlepiej na PRIV Ps. kiedy planujecie wrzucić PL lang?
 6. ar4

  Wordpress 5.0

  A przypadkiem tam nie pojawił się tylko ten edytor gutenbera? Jak dla mnie to dodali tylko to, a reszta kodu ze starej wersji + zmiana cyferki w wersji...
 7. ar4

  WP zamyka katalog.wp.pl

  A otwarty mini nie uwzględnisz?
 8. Witam, ktoś może opisać proces rejestracji app fb? Potrzebuję, aby aplikacja otrzymała dostęp do mojego profilu, strony na FB i publikowała na nich posty. Korzystam z KingPoster, tam muszę podać: Facebook app ID Facebook app Secret Link uwierzytelniający do aplikacji Facebook Make this app public ktoś może pomóc? jakiś poradnik itp.?
 9. ar4

  Rejestracja aplikacji ??

  Nie mam nic, nie zagłębiałem się w tym...
 10. Wow - u mnie odpala się instalator WP chyba coś poszło nie tak jak miało...
 11. Witam, ostatnio spotkałem się z sytuacją, że Google zablokowało wizytówkę. Osobiście nie miałem z tym styczności, ale jeden z znajomych ma taki problem. Nie wiem czym może to być spowodowane, ale może wy wiecie? Przy okazji wiecie jak odblokować taką wizytówkę? Może coś muszę powiedzieć mu, aby sprawdził, zmienił itp. ?
 12. Witam, Mam galerię: https://www.koronaozon.pl/ozonator-powietrza/ozonator-a-8-alermed/ Duże zdjęcie zmienia się po kliknięciu w małe zdjęcie (po prawej stronie). Dokładniej chodzi mi o klasę active. Ona zmienia kolor ramki na małym zdjęciu i tutaj jest wszystko ok. A jak zrobić, gdy zmienię zdjęcie duże za pomocą strzałek (w lewo lub w prawo), aby zmieniała się klasa active w miniaturce?
 13. Dobra, finalny kod to: <script> jQuery(function($) { function initCarouselIndicators() { $(".carousel-indicators[data-target]").each(function (i, indicators) { var targetId = indicators.dataset.target; if (targetId != "") { var $carousel = $(targetId); $carousel.bind('slide.bs.carousel', function (e) { var $targetSlide = $(e.relatedTarget); var index = $targetSlide.index(); $('.carousel-indicators[data-target="' + targetId + '"] li').removeClass('active') $('.carousel-indicators[data-target="' + targetId + '"] li:nth-child(' + (index + 1) + ')').addClass('active'); }); } }); } initCarouselIndicators(); }); </script> Teraz działa...
 14. Rozwiązałem w połowie problem, ale jeszcze nie wszystko działa tak jak powinno. Problem jest w tym, że zdjęcie zmienia się na następne z miniaturek bez względu na to co kliknę, czyli nie działa ładowanie poprzedniego zdjęcie (po kliknięciu w miniaturki) lub przeskoki np. z 1 na 3. Mój js to: jQuery(function($) { $('#carousel-thumb').on('slide.bs.carousel', function () { var indicatorId = $('.carousel-indicators > li.active').data('slide-to'); if (indicatorId === 2) { indicatorId = 0; } else { indicatorId++; } $('.carousel-indicators > li.active').removeClass('active'); $('.carousel-indicators > li[data-slide-to="' + indicatorId + '"]').addClass('active'); }); }); Ktoś jest w stanie pomóc to naprawić?
 15. ar4

  Gdzie kupić certyfikat SSL

  Jeżeli chodzi ci o ssl dla domeny z twojej stopki to stronę masz przez cloudflarem, a więc od nich masz darmowy ssl - skonfiguruj tylko go u siebie
 16. Witam, mam pewien problem. Szukałem w sieci, ale nic nie znalazłem... Na stronie: https://www.koronaozon.pl w stopce znajduje się formularz kontaktowy. Przed przyciskiem wyślij jest recaptcha, która pojawia się i znika. Raz jest na głównej raz na podstronach i odwrotnie. Wyłączane było całkowicie cache strony i to nie pomogło w rozwiązaniu problemu. Czy ktoś przerabiał ten temat i wie jak go rozwiązać lub gdzie lub co mam szukać?
 17. ar4

  reCaptcha - pojawia się i znika ??

  @MaxPan czyli chcesz mi powiedzieć, że jest wszystko ok?
 18. Ja bym postarał się upchać tą treść na głównej... np. accordion
 19. ar4

  Śmieszne zdjęcia FB

  Nie wiem, czy jest taki temat ale jak zobaczyłem to zdjęcie to nie mogłem się opanować, aby przesłać w świat Co o tym sądzicie?
 20. Witajcie, gdybyście potrzebowali profesjonalnej strony internetowej to polecam ofertę tej firmy (wspaniałe wyniki):
 21. Prawdopodobnie masz w CSS klasę, która ma białe tło ustawione. Zmień kolor w CSS i powinno pomóc. Z tego co pamiętam (mogę się mylić), reklamy mogą mieć tło transparentne.
 22. Wszystko zależy od ruchu... Moim zdaniem więcej podstron, więcej możliwości SEO = większy ruch = większy zarobek.
 23. Wystaw ogłoszenie lub napisz do kilku osób na forum
 24. Witam, mam menu: pozycja 1, pozycja 2, pozycja 3 ... Każda pozycja jest to menu rozwijane. Dodałem DIV do pozycji pierwszej. Jak zrobić, aby div był dodawany do każdej z pozycji? Mój kod to: const el = document.createElement("div"); el.classList.add("triangle"); const div = document.querySelector("ul.sub-menu > li"); div.appendChild(el); Dodam, że w rozwijanym menu znajdują się jeszcze dodatkowe rozwinięcia, które również posiadają klasę sub-menu i w nich nie chcę już tworzyć tych divów. Jest ktoś w stanie pomóc?
 25. Problem został rozwiązany wspólnymi siłami, @Mion w 99%, a ja w 1% @Mion jest WIELKI!