mmr88

Forumowicze
 • Zawartość

  2330
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

mmr88 wygrał w ostatnim dniu 9 Kwiecień 2015

mmr88 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

124 Excellent

O mmr88

 • Ranga
  Top1 - Pozycjonowanie Katowice
 • Urodziny 16.12.1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.intoseo.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

7397 wyświetleń profilu
 1. mmr88

  Nowy stary katalog

  PIO-T1 wykorzystany
 2. Dzień dobry, Sprzedam dożywotnią publikacje w 10 mocnych, prywatnych, mocnych blogach. Wysoki TrustRank 20-39 - Wszystkie serwisy są zaindeksowane w Google. - Każdy blog posiada inny adres IP - Każdy blog ma unikalną grafikę i wszystkie znacząco różnią się od siebie - 6 x domeny pl + 3 x domeny funkcjonalne(*com.pl, *edu.pl, *media.pl) + 1 domena regionalna(*gniezno.pl) - Blogi są zadbane i zoptymalizowane pod kątem SEO. Wszystkie artykuły są unikalne i posiadają swoją grafikę. Blogi są stale linkowane, bez SWL. Niektóre wpisy naturalnie wypływają wysoko w wynikach Google, co świadczy o ich mocy. To z kolei przekłada się na naturalny ruch na blogach. Wszystkie wpisy same się szybko indeksują - nie trzeba ich dodatkowo linkować, ani indeksować. Nasze blogi istnieją już jakiś czas i mają się bardzo dobrze, zawarte są w nich również wpisy bez linków dla naturalności. Posiadamy stałych klientów zlecających publikację co dodatkowo świadczy o skuteczności i mocy blogów. Blogi mają naturalny ruch dzięki wysokim pozycjom w Google, wpisy często wypływają wysoko na różne frazy, tym bardziej, że wszystkie artykuły są unikalne. Wszystkie wpisy same się indeksują. Wszystkie linki prowadzące do blogów są stałe, blogi nie były linkowane z SWL. 1. Publikacja w jednym blogu(napisanie unikalnego artykułu 2000 znaków gratis!): 35 zł netto 2. Publikacja ich w 10 blogach(napisanie 10 unikalnych artykułów o długości 2000 znaków gratis!): 158 zł netto (zamiast 350 zł) Zamówienia realizowane są ręcznie również ze względu na to, że blogi zbyt różnią się od siebie, strukturą kategorii itp., Można więc dowolnie rozpisywać schemat linkowania z artykułów, dowolnie dobierać anchory itp. Maksymalnie 2 linki na jeden artykuł. Mogą być dwa zupełnie inne adresy URL, linkowanie przez grafikę, JAK SZYBKO I PROSTO ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE? Wysłać e-mail: seommr@gmail.com * W tytule e-maila proszę wpisać "Publikacja artykułów". * W treści e-maila, najlepiej wg. schematu poniżej: 1. W ilu blogach ma być publikacja artykułu. 2. Adresy URL, do jakiego mają linkować artykuły (maksymalnie 2 linki z artykułu, mogą być dwa zupełnie inne adresy URL) 3. Słowa kluczowe(anchor text) linków 4. Dane firmy do faktury VAT Realizacja - maksymalnie 7 dni.
 3. Dzień dobry, Sprzedam dożywotnią publikacje w 10 mocnych, prywatnych, mocnych blogach. Wysoki TrustRank 20-39 - Wszystkie serwisy są zaindeksowane w Google. - Każdy blog posiada inny adres IP - Każdy blog ma unikalną grafikę i wszystkie znacząco różnią się od siebie - 6 x domeny pl + 3 x domeny funkcjonalne(*com.pl, *edu.pl, *media.pl) + 1 domena regionalna(*gniezno.pl) - Blogi są zadbane i zoptymalizowane pod kątem SEO. Wszystkie artykuły są unikalne i posiadają swoją grafikę. Blogi są stale linkowane, bez SWL. Niektóre wpisy naturalnie wypływają wysoko w wynikach Google, co świadczy o ich mocy. To z kolei przekłada się na naturalny ruch na blogach. Wszystkie wpisy same się szybko indeksują - nie trzeba ich dodatkowo linkować, ani indeksować. Nasze blogi istnieją już jakiś czas i mają się bardzo dobrze, zawarte są w nich również wpisy bez linków dla naturalności. Posiadamy stałych klientów zlecających publikację co dodatkowo świadczy o skuteczności i mocy blogów. Blogi mają naturalny ruch dzięki wysokim pozycjom w Google, wpisy często wypływają wysoko na różne frazy, tym bardziej, że wszystkie artykuły są unikalne. Wszystkie wpisy same się indeksują. Wszystkie linki prowadzące do blogów są stałe, blogi nie były linkowane z SWL. 1. Publikacja w jednym blogu(napisanie unikalnego artykułu 2000 znaków gratis!): 35 zł netto 2. Publikacja ich w 10 blogach(napisanie 10 unikalnych artykułów o długości 2000 znaków gratis!): 158 zł netto (zamiast 350 zł) Zamówienia realizowane są ręcznie również ze względu na to, że blogi zbyt różnią się od siebie, strukturą kategorii itp., Można więc dowolnie rozpisywać schemat linkowania z artykułów, dowolnie dobierać anchory itp. Maksymalnie 2 linki na jeden artykuł. Mogą być dwa zupełnie inne adresy URL, linkowanie przez grafikę, JAK SZYBKO I PROSTO ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE? Wysłać e-mail: seommr@gmail.com * W tytule e-maila proszę wpisać "Publikacja artykułów". * W treści e-maila, najlepiej wg. schematu poniżej: 1. W ilu blogach ma być publikacja artykułu. 2. Adresy URL, do jakiego mają linkować artykuły (maksymalnie 2 linki z artykułu, mogą być dwa zupełnie inne adresy URL) 3. Słowa kluczowe(anchor text) linków 4. Dane firmy do faktury VAT Realizacja - maksymalnie 7 dni.
 4. Witam, Sprzedam dożywotnią publikacje w 10 mocnych, prywatnych, mocnych blogach. Wysoki TrustRank 20-28, blogi istnieją pod obecną postacią od 2015 roku. - Wszystkie serwisy są zaindeksowane w Google. - Każdy blog posiada inny adres IP - 6 domen *pl, 1 *com.pl, 1 *net.pl, 1 *edu.pl, 1 *media.pl - Blogi są zadbane i zoptymalizowane pod kątem SEO. Wszystkie artykuły są unikalne i posiadają swoją grafikę. Blogi są stale linkowane, bez SWL. Niektóre wpisy naturalnie wypływają wysoko w wynikach Google, co świadczy o ich mocy. To z kolei przekłada się na naturalny ruch na blogach. Wszystkie wpisy same się szybko indeksują - nie trzeba ich dodatkowo linkować, ani indeksować. Nasze blogi istnieją już jakiś czas i mają się bardzo dobrze, zawarte są w nich również wpisy bez linków dla naturalności. Posiadamy stałych klientów zlecających publikację co dodatkowo świadczy o skuteczności i mocy blogów. Blogi mają naturalny ruch dzięki wysokim pozycjom w Google, wpisy często wypływają wysoko na różne frazy, tym bardziej, że wszystkie artykuły są unikalne. Wszystkie wpisy same się indeksują. Wszystkie linki prowadzące do blogów są stałe, blogi nie były linkowane z SWL. 1. Publikacja w jednym blogu(napisanie unikalnego artykułu 2000 znaków gratis!): 35 zł netto 2. Publikacja ich w 10 blogach(napisanie 10 unikalnych artykułów o długości 2000 znaków gratis!): 158 zł netto (zamiast 350 zł) Zamówienia realizowane są ręcznie również ze względu na to, że blogi zbyt różnią się od siebie, strukturą kategorii itp., Można więc dowolnie rozpisywać schemat linkowania z artykułów, dowolnie dobierać anchory itp. Maksymalnie 2 linki na jeden artykuł. Mogą być dwa zupełnie inne adresy URL, linkowanie przez grafikę, JAK SZYBKO I PROSTO ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE? Wysłać e-mail: seommr@gmail.com * W tytule e-maila proszę wpisać "Publikacja artykułów". * W treści e-maila, najlepiej wg. schematu poniżej: 1. W ilu blogach ma być publikacja artykułu. 2. Adresy URL, do jakiego mają linkować artykuły (maksymalnie 2 linki z artykułu, mogą być dwa zupełnie inne adresy URL) 3. Słowa kluczowe(anchor text) linków 4. Dane firmy do faktury VAT
 5. Google ostatnio bardzo długo przetrawia różne zmiany, do tego błędnie i radykalnie interpretuje ew. problemy, które kiedyś przez robota były bagatelizowane i nie miały większego wpływu. Niby dobrze, ale w praktyce źle.
 6. mmr88

  Strona spada poczym wraca na swoje pozycję

  Faktycznie coś jest na rzeczy, wprowadzałem sporo zmian na wielu serwisach koło tygodnia temu, Google nadal nie widzi tych zmian, mimo różnych działań, które przynosiły skutek w ciągu max. kilku godzin.
 7. Trochę nielogiczna jest dla mnie cena pakietu 5000 za 16zł i 10 000 za 33zł 1zł to nic, ale wygląda to na błąd ?
 8. mmr88

  [Opinie] hostinghouse.pl

  Jest jakaś awaria? Ktoś może potwierdzić? edit.: Indywidualny problem - rozwiązany,.
 9. Na pewno linki te nie dają bezpośrednio efektów w postaci wzrostów pozycji. Jak i czy w ogóle warto jakoś wykorzystywać takie linki to osobny temat.
 10. Support niestety nie wie, bo też pytałem, sam czekam na PACK PL3 ponad tydzień Pewnie po kilku testowych blastach właściciele zabezpieczyli miejscówki swoje, więc trzeba dobierać kolejne miejscówki, żeby było 40 sukcesów. Tylko fajnie jakby takie info. wyszło oficjalnie od Xneo.
 11. mmr88

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Zgadza się, zwracam honor, paczka z przed 9 dni ma przykładowo taki wynik, więc jednak coś tm do indeksu wpada Faktyczna - chodzi o kontekst tego wątku, u mnie było zero u s_matysik było inaczej.. Wyluzujcie, nie miałem na celu wprowadzanie nowej terminologii SEO, miałem za to problem i go tu zgłosiłem - wina po mojej stronie w ocenie zerowej skuteczności. Swoją drogą, mógłbyś napisać jaki problem mają userzy w sprawdzaniu indeksacji? Wyjaśni to kwestię również problemu u innych osób, które deklarowały w tym temacie zerową skuteczność.
 12. mmr88

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Niestety mimo wyników, które prezentujesz nadal widzę, że indeksacja jest na poziomie zerowym. Wierzę, że masz taki wynik, bo przecież pewnie ich nie fabrykujesz Natomiast faktyczna indeksacja jest na poziomie 0%.
 13. mmr88

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  U mnie wszystkie paczki 0% indeksacji, Sprawdzam w scrapeboxie, w Google, ręcznie wyrywkowo i na wszystkie sposoby wychodzi na to, że system nie indeksuje.
 14. mmr88

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Czy tylko u mnie indeksacja jest na poziomie zerowym?