Jump to content

Mariusz

Forumowicze
 • Content Count

  3,035
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Mariusz last won the day on November 10 2019

Mariusz had the most liked content!

Community Reputation

975 Excellent

About Mariusz

 • Birthday 04/01/1916

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  Handel elektroniczny i zagadnienia z nim związane.

Recent Profile Visitors

23,261 profile views
 1. Pierdu pierdu! To tak niezależnie od treści ogłoszenia. Oku!!!
 2. Celowo zostawiłem całość jako cytat. Gdzie pytanie?!
 3. XRumer Nie ma lepszej masówki. Linki wyjdą najtaniej na 1 szt, oczywiście jak się nauczysz obsługiwać ten soft i będziesz miał dobry soft do wyszukiwania miejscówek np. A-Parser. To tak na poważnie. A odpowiadając na pytanie - kupuj na alledrogo
 4. Nie. Zacznij się uczyć! Inaczej nie ma tanio i dobrze.
 5. Co to jest: wisi na ścianie i płacze? . . . d..u..p..a nie alpinista W pozycjonowaniu jest tak samo
 6. A czymś złym się to objawia? Poza czerwonym napisem gdzieś tam. Nie zawsze to co pokazują automaty oznacza, że jest problem. Jeśli strona działa szybko i poprawnie, nie ma się czym przejmować. Jak masz możliwość poproś o testy znajomych z innych miast. M.
 7. Większość skryptów sklepowych ma coś takiego jak atrybuty np. długość, szerokość, kolor, rozmiar itp. Jedna karta / strona / adres produktu i wiele opcji jego konfiguracji. Jeśli tego nie masz - zmień skrypt. Mnożenie "bytów" ponad miarę nie jest właściwą drogą. M.
 8. Oczywiście, dlatego czasami warto "wyskoczyć" ponad swoje potrzeby i możliwości. Co jak widać nie wszystkim się udaje.
 9. Ale to nie zobowiązuje każdego do korzystania z najnowszej wersji systemów. A kolega na górze nie pisze jaki ma :) Przykładowo niektóre stare programy (np. takie kiedyś bez abonamentu a teraz z) działają tylko na starszych windach. Ps. Jasne po co optymalizować. SSD i RAM x 2 załatwi sprawę :)
 10. To? https://www.ccleaner.com/ A to dlaczego? Windows taki doskonały zaczął być? Tak dla większości, ale dla doświadczonych użytkowników różnych systemów mogą być pomocne i przyspieszające prace. Takie uogólnianie trochę nie na miejscu. Chyba nie do końca wiesz o czym piszesz. Windowsa nadal można optymalizować na pierdylion sposobów. Wymiana dysku na SSD to dla mięczaków To potrafi każdy, efekt od razu widoczny. Sztuką wycisnąć z systemu to co można. Ale to wymaga pracy Ale da się
 11. Jeśli to pod Google to nie działa i szkoda kasy, czasu i zachodu. Jak masz inny sprytny cel to tylko dwa softy - XRumer, długo długo nic potem GSA. Pomijam dedykowane softy pod konkretne skrypty. Ale to nie będzie po taniości, bo tak się nie da. Po taniości to tylko aledrogo ale w tym przypadku lepiej wpłacić na dowolną fundację lub kupić piwo.
 12. Dziękuję za zaproszenie Z opisu wynika, że A ma priorytet i jest najważniejsza. Linkowałbym do niej a nie z niej. Zadbaj o dobre linkowanie wewnętrzne, potrafi dużo. Dla prostych fraz z ogona często naprawdę niewiele trzeba zrobić.
 13. Ależ oczywiście! To przecież Twoja strona Jeśli uważasz, że będzie to użytecznie i zwiększy sprzedaż, to tak rób. Nie patrz na wytyczne Google. Za tydzień będą nowe, zupełnie przeciwne do obecnych. Z linkiem czy bez nie licz na duży efekt (kwestia skali). Na zasady Google trzeba niestety patrzeć z przymrużeniem oka. Po pierwsze to nie wyrocznia ani prawo i możesz co tylko chcesz to TWOJA STRONA, najwyżej nie polubią. Po drugie Google mówi jedno a robi drugie i często zmienia swoje upodobania i wytyczne. Wszystko, nawet spam robiony z głową i w umiarze daje radę.
 14. Odezwij się do Marka, specjalizuje się w KQS od wielu lat. Dobry kontakt, solidny i słowny wykonawca. https://www.sucro.pl/ https://www.sucro.pl/kontakt.html M
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy