Mariusz

Forumowicze
 • Zawartość

  3011
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  31

Mariusz wygrał w ostatnim dniu 13 Grudzień 2018

Mariusz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

959 Excellent

O Mariusz

 • Urodziny 01.04.1916

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  Handel elektroniczny i zagadnienia z nim związane.

Ostatnio na profilu byli

22677 wyświetleń profilu
 1. Wpisujesz frazę w Google i sprawdzasz TOP 100 i więcej i patrzysz jakie emoji się pojawiają. Od takich zaczynasz.
 2. Na to się raczej bana nie dostaje. W tytule nie próbuj. W opisie testuj w różnych miejscach, nie dawaj na początku. Nie każde emoji Google zaakceptuje na konkretnej stronie. Zacznij próby od takich jakie są akceptowane w Twojej branży. Ten jest akceptowany prawie wszędzie - ✅ A odświeżyłeś stronę w Consoli? Jeśli tak, efekt jest prawie od razu, ale tu też dosyć często coś się "przytnie" i zadziała dopiero za kilka dni czy tygodni.
 3. To spróbuj tak: Wydarzenia terrarystyczne (TU WSTAW EMOJI ) kalendarz zawiera najbliższe daty wydarzeń takich jak: targi terrarystyczne, giełda terrarystyczna, konferencje i spotkania. Po zmianie odśwież adres w Search Console.
 4. Mariusz

  Liczba wejść na stronę firmową.

  To musisz nad tym popracować aby było widoczne. W tym przypadku to jedna z ważniejszych informacji. Usługi, ceny, kontakt.
 5. Mariusz

  Namierzenie SWL

  Majstic nie jest żadną wyrocznią, to tylko narzędzie wspomagające pracę. Nie sugeruj się nim za mocno Jeśli chodzi o problem na stronie to pomocne w jej analizie może być skorzystanie np. z Surfera i SEO SpyGlass. Obydwa narzędzia są dosyć proste a naprawdę wiele można z nich o własnej stronie samodzielnie się dowiedzieć.
 6. Mariusz

  Struktura adresów URL

  No właśnie to robię I coś Ci się pomyliło z tym upychaniem i nie trzeba tu testów. Widać na pierwszy rzut oka w wynikach.
 7. Mariusz

  Struktura adresów URL

  No raczej ma. Jest jednym z czynników optymalizacji, a tym samym czynnikiem rankingowym. Prosty przykład, fraza "baterie kuchenne". Znajdź w top30 adresy bez tej frazy (pomiń adwordsy).
 8. Zobacz co konkurencja robi słabo lub źle i zrób to lepiej od najlepszych. Przykładowo szybszy termin realizacji, pełniejsze opisy, gratisy do paczek, szybkość działania strony, łatwość składania zamówienia itd.
 9. Mariusz

  Budowanie zaplecza

  Jak najbardziej powinno się linkować. Oczywiście z głową i pomysłem Wszystko "naturalnie". A jakakolwiek separacja stron od siebie w ten czy inny sposób (brak linków wzajemnych, inne IP i tym podobne) nie ma w takim przypadku większego sensu i znaczenia. Google i tak wie co zrobisz jutro Jeśli strony będą dobrze zoptymalizowane i linkowane to mogą leżeć w katalogach obok siebie na jednym serwerze i będą mieć TOP1 i TOP2.
 10. Każdy rozsądny Seowiec powinien wiedzieć, że działania należy dobrać do branży.
 11. Mariusz

  Szeptanka w poczcie e-mail

  no to szczęście no to szczęście Obaj jesteście bezpieczni, ale po co się tu przyznawać do tego co prywatnie robicie? :):):)
 12. Mariusz

  Wartościowy link

  Życie pokazuje, że w tą stronę tylko zła moc przechodzi.
 13. Mariusz

  Planeta-seo :Zaplecze SEO – co to jest?

  Newsbot od dawna jest w kiepskiej formie. 90 procent artykułów jest napisana wyłącznie do samo promocji ich autorów a nie przekazania jakiejkolwiek wartościowej treści czytelnikom. A artykuły "eksperckie" wołają - NIE RÓB TEGO WIĘCEJ!