Mariusz

Forumowicze
 • Zawartość

  2983
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

Mariusz wygrał w ostatnim dniu 20 Październik

Mariusz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

937 Excellent

O Mariusz

 • Urodziny 01.04.1916

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  Handel elektroniczny i zagadnienia z nim związane.

Ostatnio na profilu byli

22378 wyświetleń profilu
 1. Mariusz

  nazwa.pl nowa opłata DNS Anycast

  Nie ma się co, trzeba działać Nazwa od dawna ma dziwne "promocje" i wygląda na to, że brną dalej. OVH jest stabilnym hostingiem (technicznie i biznesowo) a oferta bardzo bogata.
 2. <link rel="canonical" href="http://www.massuye.pl/" />
 3. Ehost ma bardzo dobre usługi i to od chyba kilkunastu lat. To co wiemy z postu nie pozwala na ocenę. Dużo np. zależy od konkretnego skryptu strony i jego konfiguracji. Ehost ma statystyki, obciążenia serwera i to w swoim panelu musisz w pierwszej kolejności szukać odpowiedzi. Z doświadczenia wiem, że ten hosting jest dobry (mocny, stabilny) i wiele uciągnie. Jeśli strona wg danych z panelu jest na granicy wytrzymałości serwera to niekoniecznie trzeba zmieniać hosting, często wystarczy optymalizacja strony. W przypadku gotowych CMS sprawę najczęściej załatwiają odpowiednie wtyczki. M Ps. Siemka bardziej na fejsa pasuje niż tu. Pamiętaj proszę.
 4. Mariusz

  Skąd ruch organiczny ?

  Ależ nie, absolutnie Chciałem tylko pokazać możliwość zwiększenia konwersji z istniejącego ruchu a to jest jeden ze sposobów - obsługa grup docelowych, których się nie obsługuje. Co przy odpowiedniej konstrukcji strony i doborze oferty można zrobić w rozsądnych kosztach. Strona nie musi i nie powinna w tym przypadku ograniczać się tylko do sklepu i to w takim formacie jak przedstawiłem. Dobrze to zrobić jest sztuką i dużą częścią sukcesu. Kolejny przykład - trzy działy: Rozwiązania gotowe - pracuje samo (masz np. uniwersalne torby "Wyprzedaż") Zaprojektuj samodzielnie - pracuje samo. Popracuj z naszym grafikiem - wymaga pracy firmy jak dotychczas. Rozwiązania gotowe wspomagasz mailingiem kierunkowym. Pracuj z grafikiem - długi ogon i SEO praca nad frazami. Ale pisząc - to do Biedry, to dla pośredników, ludzie wolą zadzwonić itp. - sam wycinasz klientów. No i dlatego wszelką możliwą pracę należy przenieść na stronę klienta. Im więcej zamówień tym mniej telefonów. O tym między innymi piszę i to może pracować samo, tylko z początkowym nakładem pracy.
 5. Mariusz

  Skąd ruch organiczny ?

  Ale to był przykład a nie gotowe rozwiązanie do analizy techniczno użytkowej Skoro ograniczasz się jedynie do dedykowanego produktu, to pozostaje tylko praca nad stroną. Mylisz się. I właśnie na to trzeba mieć odpowiedni pomysł. No ale się nie da Przykład z Twojej branży. Tylko nie bierz go dosłownie jak tamtego sklepu. http://druk24.biz/variant/torby-papierowe-standardowy-karton-185gsm-a4-227x323x69mm-cmyk-4-0-jednostronnie-folia-blyszczaca-bialy
 6. Mariusz

  Skąd ruch organiczny ?

  Z "pokrewnej" branży. Zobacz ile jest opcji i możliwości indywidualizacji. https://manashop.pl/strona/kreator-torebek#/ I nie mówcie proszę, że się nie da bo jest dużo opcji/kombinacji.
 7. Mariusz

  Skąd ruch organiczny ?

  Ależ jest Kto Ci każe dawać klientom "masowym" taki wybór? Po co oferować torby w 10 grubościach i 20 parametrów papieru. To na oferty "ręczne" a na gotowce robisz PROSTĄ ofertę. Typu papier matowy, papier błyszczący. Wiesz, że im większy wybór tym trudniej klientowi podjąć decyzję? Dla mnie nie ma znaczenia czy jest lakierowane, malowane czy jeszcze coś. Ma być ładne. I jeśli zaoferujesz produkt, który nazywa się Ładna Kolorowa Torba, to jakie znaczenie ma jakikolwiek inny parametr niż ŁADNA? To są przecież torby reklamowe/okolicznościowe a nie akcelerator cząstek. No ale skoro się nie da...
 8. Mariusz

  Skąd ruch organiczny ?

  Wszystko da się zautomatyzować, trzeba tylko chcieć Tak skonstruuj ofertę aby nie było pierdyliona parametrów i obwarowań. Prosto jasno i czytelnie. I nie mów, że się nie da. Dla laika takiego jak ja, nie ma znaczenia czy robicie rastry, półcienie i inne skomplikowane rzeczy. Nic mi to nie mówi a wręcz przeciwnie, przeraża ogrom opcji na których się nie znam i powoduje ucieczkę ze strony (to nie dla mnie, to dla profesjonalistów). Ja chcę po prostu zamówić zielone torby 30x40 cm z napisem "torba z łapówką", ładnym obrazkiem kraty i poświęcić na to 5 a nie więcej minut. Na pewno da się przygotować ofertę "półkową" i odpowiednie kreatory (rodzaje toreb, kolory, gotowe napisy różnym krojem, obrazki okolicznościowe, darmowe logo, miejsce na własny tekst itp.). Przykładowe gotowce z kreatorów: - śmieszne torby - dla firm robiących jakieś szkolenia na gratisy - torby na "wyprawki weselne" dla gości - torby Mikołaja na Święta. Może głupie przykłady, ale nie znam Twojej branży ale takie gotowce to kwestia kreatywności. Wychwytujesz przez to grupę której teraz nie obsługujesz. Pozwól w prosty sposób w kilku krokach klientom projektować własne torby w oparciu o gotowe materiały. Jasna sprawa, że nie wszystko tak pójdzie. Zamówienia wymagające pracy i omówienia z klientem robisz w sposób dotychczasowy.
 9. Mariusz

  Skąd ruch organiczny ?

  Bing na przykład. A może nie trzeba się zastanawiać skąd, tylko jak wydusić więcej z tego gdzie się już jest? Zacznij od strony. Temat aż się prosi o sklep internetowy (ale nie jakąś popierdółkę na darmowym skrypcie a dedykowany do specyfiki Twojej działalności). Pozwól klientom pracować za Ciebie.
 10. Mariusz

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Przydałoby się tabelaryczne zestawienie wyników. Wykres jest nieczytelny a przy dużej ilości fraz - bardzo nieczytelny.
 11. W aplikacji mobilnej ING jest rejestr zdarzeń poprawne/niepoprawne logowanie z IP.
 12. Że też chciało Ci się to czytać To artykuł do zupełnie innej grupy docelowej.
 13. Skrócę Ci cierpienie czytania. A taka, że od dawna projekt nie ma wsparcia i kontaktu. Wnioski tez przedstawić? W wersji serwerowej to NIE BYŁ system abonamentowy, kosztował tyle co na waciki, wszystkim korzystającym zwrócił się stukrotnie i i lamenty po kilku latach, że coś nie działa.... System miał lepsze i dłuższe wsparcie niż ma ms i jabko. I nigdzie nie jest napisane, że Autor musi się Tobie tłumaczyć z tego, że przestał się zajmować programem.