Mariusz

Forumowicze
 • Zawartość

  3004
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  31

Mariusz wygrał w ostatnim dniu 13 Grudzień 2018

Mariusz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

952 Excellent

O Mariusz

 • Urodziny 01.04.1916

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  Handel elektroniczny i zagadnienia z nim związane.

Ostatnio na profilu byli

22571 wyświetleń profilu
 1. Mariusz

  Struktura adresów URL

  No właśnie to robię I coś Ci się pomyliło z tym upychaniem i nie trzeba tu testów. Widać na pierwszy rzut oka w wynikach.
 2. Mariusz

  Struktura adresów URL

  No raczej ma. Jest jednym z czynników optymalizacji, a tym samym czynnikiem rankingowym. Prosty przykład, fraza "baterie kuchenne". Znajdź w top30 adresy bez tej frazy (pomiń adwordsy).
 3. Zobacz co konkurencja robi słabo lub źle i zrób to lepiej od najlepszych. Przykładowo szybszy termin realizacji, pełniejsze opisy, gratisy do paczek, szybkość działania strony, łatwość składania zamówienia itd.
 4. Mariusz

  Budowanie zaplecza

  Jak najbardziej powinno się linkować. Oczywiście z głową i pomysłem Wszystko "naturalnie". A jakakolwiek separacja stron od siebie w ten czy inny sposób (brak linków wzajemnych, inne IP i tym podobne) nie ma w takim przypadku większego sensu i znaczenia. Google i tak wie co zrobisz jutro Jeśli strony będą dobrze zoptymalizowane i linkowane to mogą leżeć w katalogach obok siebie na jednym serwerze i będą mieć TOP1 i TOP2.
 5. Każdy rozsądny Seowiec powinien wiedzieć, że działania należy dobrać do branży.
 6. Mariusz

  Szeptanka w poczcie e-mail

  no to szczęście no to szczęście Obaj jesteście bezpieczni, ale po co się tu przyznawać do tego co prywatnie robicie? :):):)
 7. Mariusz

  Nazwa domeny inna od nazwy firmy

  A może - nazwa.edu.pl?
 8. Mariusz

  Wartościowy link

  Życie pokazuje, że w tą stronę tylko zła moc przechodzi.
 9. Mariusz

  Planeta-seo :Zaplecze SEO – co to jest?

  Newsbot od dawna jest w kiepskiej formie. 90 procent artykułów jest napisana wyłącznie do samo promocji ich autorów a nie przekazania jakiejkolwiek wartościowej treści czytelnikom. A artykuły "eksperckie" wołają - NIE RÓB TEGO WIĘCEJ!
 10. Nie potrzeba nawet super silnego linkowania aby tak się działo, ale linki są tu podstawowym kryterium algorytmu do oceny, którą stronę wskazywać. To mnie pocieszyłeś Z niektórymi walczę ponad 3 miesiące i powoli się zniechęcałem.
 11. Niektórzy mówią o takiej sytuacji - kanibalizacja. A to tylko dobra optymalizacja
 12. Wiesz, że im więcej programów do analizy, tym mniej czasu na pracę? To mając duży budżet należałoby stworzyć swoje miejscówki a nie analizować konkurencję. SEO PowerSuite - jest dobrym kombajnem, można używać darmowej okrojonej wersji aby poznać możliwości. Zainteresuj się też (niekoniecznie do analizy konkurencji): - Screaming Frog - Xenu - Market Samurai - Surfer
 13. Mariusz

  ZenBLOG

  Taki żarcik Kolega przemycił A co się odbywa za pomocą szablonów? Oczywiście blast to trochę nieodpowiednie słowo do ZP, ale fakt faktem, ze miejscówki z takich szablonów są masowo spamowane.
 14. Ciekawe narzędzie, ale nie do końca mogę się zgodzić z jego sugestiami Program chyba za bardzo uśrednia parametry techniczne stron. Dlaczego strona mająca TOP 1 ma sugestię aby coś w niej poprawiać, bo strony będące niżej mają czegoś tam więcej? Poza tym przy analizie brana jest pod uwagę dana strona/podstrona a nie cała domena a przecież w dużej mierze to decyduje o pozycji.
 15. Pewna mniejszość, niestety coraz większa, pisze wszystko małymi (łącznie z własnym imieniem i nazwiskiem). Odpowiadając na pytanie - G ignoruje małe i wielkie litery. Sprawdzone. Ma wpływ na CTR, na pozycje nie.