Jump to content

Mariusz

Forumowicze
 • Content Count

  3,015
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Mariusz last won the day on December 13 2018

Mariusz had the most liked content!

Community Reputation

961 Excellent

About Mariusz

 • Birthday 04/01/1916

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn
 • Interests
  Handel elektroniczny i zagadnienia z nim związane.

Recent Profile Visitors

22,874 profile views
 1. Z artykułu: "Konkluzja... nie pozostaje Ci nic innego, niż czekać…." Skuteczność działania w postaci czekania podobna do skuteczności modlitwy o wysokie pozycje. Dobra, bezpieczna porada Są jednak działania SEO, które można podjąć w takim przypadku. Skuteczność prawdopodobnie mniejsza niż powyżej ale warto spróbować.
 2. 6 postowy Tomy z 2005 roku Jak masz czas to czekaj. Będzie pozamiatane.
 3. Bo to ewidentnie ich błąd. Ktoś nie pomyślał. Po wygaśnięciu domeny nie powinien być możliwy dostęp do starego konta bez właściwej weryfikacji. Nowy użytkownik domeny = nowe konto. Zweryfikowany stary użytkownik = poprzednie konto. To tak jakby numer telefonu z odzysku sprzedać nowemu klientowi z historią rachunku i opcjami poprzedniego użytkownika. To raczej bez Twojego udziału nie powinno być możliwe. Jak jesteś pewny swego bierz prawnika znającego tematy internetów. Edycja Trzymanie cennych domen w firmie: 1075 Nikozja, Cypr no cóż jest ryzyko jest zabawa
 4. Nie zgodzę się z Panami i to ZDECYDOWANIE. Wciska i to celowo dla zysku. Świadomie wprowadza w błąd (dlatego też zainteresował się tym UOKiK, kilka lat za późno, ale się zajął). Zdecydowana większość sprzedawców oferuje przedłużenie gwarancji, które de fakto jest ubezpieczeniem i celowo wprowadza w błąd aby sprzedać. Jest to bardzo dobry biznes zarówno dla ubezpieczycieli jak i sprzedawców. Przedłużenie gwarancji - ma pozytywny odbiór, na ubezpieczenie - części osób zapalą się czerwone lampki ostrzegawcze. Dlatego sprzedaje się przedłużenie gwarancji, które nie jest przedłużeniem gwarancji a ubezpieczeniem. A w ubezpieczeniach bilans musi wyjść ZAWSZE na plus ubezpieczyciela. AMEN!
 5. Wpisujesz frazę w Google i sprawdzasz TOP 100 i więcej i patrzysz jakie emoji się pojawiają. Od takich zaczynasz.
 6. Na to się raczej bana nie dostaje. W tytule nie próbuj. W opisie testuj w różnych miejscach, nie dawaj na początku. Nie każde emoji Google zaakceptuje na konkretnej stronie. Zacznij próby od takich jakie są akceptowane w Twojej branży. Ten jest akceptowany prawie wszędzie - ✅ A odświeżyłeś stronę w Consoli? Jeśli tak, efekt jest prawie od razu, ale tu też dosyć często coś się "przytnie" i zadziała dopiero za kilka dni czy tygodni.
 7. To spróbuj tak: Wydarzenia terrarystyczne (TU WSTAW EMOJI ) kalendarz zawiera najbliższe daty wydarzeń takich jak: targi terrarystyczne, giełda terrarystyczna, konferencje i spotkania. Po zmianie odśwież adres w Search Console.
 8. To musisz nad tym popracować aby było widoczne. W tym przypadku to jedna z ważniejszych informacji. Usługi, ceny, kontakt.
 9. Majstic nie jest żadną wyrocznią, to tylko narzędzie wspomagające pracę. Nie sugeruj się nim za mocno Jeśli chodzi o problem na stronie to pomocne w jej analizie może być skorzystanie np. z Surfera i SEO SpyGlass. Obydwa narzędzia są dosyć proste a naprawdę wiele można z nich o własnej stronie samodzielnie się dowiedzieć.
 10. No właśnie to robię I coś Ci się pomyliło z tym upychaniem i nie trzeba tu testów. Widać na pierwszy rzut oka w wynikach.
 11. No raczej ma. Jest jednym z czynników optymalizacji, a tym samym czynnikiem rankingowym. Prosty przykład, fraza "baterie kuchenne". Znajdź w top30 adresy bez tej frazy (pomiń adwordsy).
 12. Zobacz co konkurencja robi słabo lub źle i zrób to lepiej od najlepszych. Przykładowo szybszy termin realizacji, pełniejsze opisy, gratisy do paczek, szybkość działania strony, łatwość składania zamówienia itd.
 13. Jak najbardziej powinno się linkować. Oczywiście z głową i pomysłem Wszystko "naturalnie". A jakakolwiek separacja stron od siebie w ten czy inny sposób (brak linków wzajemnych, inne IP i tym podobne) nie ma w takim przypadku większego sensu i znaczenia. Google i tak wie co zrobisz jutro Jeśli strony będą dobrze zoptymalizowane i linkowane to mogą leżeć w katalogach obok siebie na jednym serwerze i będą mieć TOP1 i TOP2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy