Skocz do zawartości

Beerbant

Forumowicze
  • Postów

    15723
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    396

Treść opublikowana przez Beerbant

  1. Film ze mną też wart obejrzenia ?
  2. Ależ ja je znam wszystkie i nie zmienia to faktu, że obecnie praktycznie brak filmów tworzonych "niezależnie" , napiszę Ci jak to wygląda na przykładzie Szwecji (moja kuzynka tam mieszka, jest reżyserką) przedstawione dwa scenariusze oparte na faktach - finansowanie odrzucone (tematyka "trudna adaptacja" emigrantów) , scenariusz o łzawej historyjce zakochanego emigranta robiącego "karierę" - wstępnie zaklepany. W USA, dokument o BLM jak to naprawdę było - brak finansowania, żadna firma nie chciała wyłożyć centa, wszyscy się bali. Wszystko w temacie "kina niezależnego", także nie bredź mi o braku wpływu polityki i poprawności politycznej na kinematografię i X muzę
  3. Operując takim określeniem dowodzisz tylko braku swojej wiedzy w temacie. Tego to już zupełnie nie rozumiem, skoro "czuję się terroryzowany" , jak dla mnie zoro logiki
  4. No nie tylko seriali ale też i filmów które kiedyś zdobywały Oskary : "Łowca Jeleni", "Amadeusz" , "Pluton", "Piękny Umysł" i wiele innych Teraz można oglądać gnioty w których o obsadzaniu decyduje nie kunszt aktorski ale kolor skóry albo preferencje seksualne. Akademia oskarowa to zbiorowisko tęczowych szurów którzy terroryzują wszystkich dookoła jak ktoś nie jest "po linii i na bazie"....
  5. Totalna bzdura, w tej chwili nie zwraca się uwagi w USA na wartości artystyczne tylko propagandowe progresywnej lewizny politycznej... Ja właśnie katuje "M*A*S*H" ?
  6. kilkanaście to bym się zgodził po prostu mam do dyspozycji koło 50K fraz w TOP 10 i ok 8K w TOP 3 o różnej skali trudności to widzę co się dzieje i z jakiej przyczyny.
  7. Wszelkie spory i dyskusje z Tobą rozwiązuje jedno słowo : "teoretyk"
  8. Z całą pewnoscią nie zmienię zdania bo to są zwykłe precle jakich jest tysiące w sieci które z roku na rok tracą na wartości Osobiście uważam, że podlinkowywanie z byle czego już tak nie kopie. Tematyczność moim zdaniem jest ważna i kilka linków z tematycznych witryn/artykułów (nawet nie podlinkowanych) kopie lepiej niż kilkadziesiąt linków z tych niby silnych. Owszem, może wrzucić stronę do TOP 15-20, ale w TOP 5 to już zupełnie inna bajka. https://seoinfo.edu.pl/case-study-wspolpracy-z-blogerkami-modowo-lifestylowymi/
  9. Przecież tam pies z kulawą nogą nie zagląda
  10. Jak masz "pinionszki" to znajdziesz ich dużo
  11. Niech każdy sobie odpowie, czy serwis internetowy gdzie w każdym artykule jest czasami nawet kilka linków wychodzących na dodatek z mizerną ilością odwiedzin z SERPów wygląda "naturalnie" ?
  12. Najmocniejsze zaplecze jest takie które generuje odwiedzalność z SERPów i jest widoczne w wynikach wyszukiwań dla fraz związanych z tematyką witryny którą chce się wbić na topy. To nie będą wartościowe linki Nic to nie da, a duża liczba linków wychodzących wręcz obniża "jakość" strony.
  13. Ja tam bym skupił się bardziej na treściach na zapleczu gromadzących ruch z serpów dla fraz związanych ze sklepem niż nabijaniem jakichś tam wskaźników. W tej chwili wszyscy srają się wskaźnikami zapleczówek które w rzeczywistości maja praktycznie zerową widoczność, ergo guzik dają.
  14. A ile kasy przez te lata tam się przewaliło
  15. Bez problemów https://katalog.wp.pl/kuchnia-przepisy-kulinarne/331379-wpis/ https://katalog.wp.pl/reklama-internetowa/340767-wpis/ Muszę przeszperać katalog onetu z 97' w archive, ciekawe czy znajdę tam swoje stronki Robiłem marketing dla jankesów, pamiętam cały miesiąc na modemie, jprd... rachunek za telefon masakra
  16. Cholera, a takie piękne 301 się z tego kata robiło
  17. Po co pisać ? Wywalasz takie podstrony z panelu
  18. No to jest "widowiskowe" - znaczy zainwestujcie w dobre zdjęcia a przede wszystkim w filmiki , zróbcie kanał na tubie , z tego co widzę mają filmiki wzięcie na poziomie 200K (z tego roku) , zadbajcie o dobre opisy (po angielsku) i w filmikach możecie wmontować albo lokowanie produktu albo loga sponsorów, filmy/foty z zawodów i treningów.
  19. Sponsorów pozyskuje się "odwiedzinami" i możliwością mailingu. Liczy się ilość UU/mies, profil użytkownika itp. Na chwile obecną jest z pozyskiwaniem sponsorów ciężko. Sponsor po prostu oczekuje wymiernych korzyści i od tego należy zacząć, od ich wyeksponowania sponsorowi.
  20. Przestańcie jęczeć i przeanalizujcie strony siedzące w topach non stop , to będziecie wiedzieć co i jak trzeba robić
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności