-
Postów
15723 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
396
Treść opublikowana przez Beerbant
-
Film ze mną też wart obejrzenia ?
-
Ależ ja je znam wszystkie i nie zmienia to faktu, że obecnie praktycznie brak filmów tworzonych "niezależnie" , napiszę Ci jak to wygląda na przykładzie Szwecji (moja kuzynka tam mieszka, jest reżyserką) przedstawione dwa scenariusze oparte na faktach - finansowanie odrzucone (tematyka "trudna adaptacja" emigrantów) , scenariusz o łzawej historyjce zakochanego emigranta robiącego "karierę" - wstępnie zaklepany. W USA, dokument o BLM jak to naprawdę było - brak finansowania, żadna firma nie chciała wyłożyć centa, wszyscy się bali. Wszystko w temacie "kina niezależnego", także nie bredź mi o braku wpływu polityki i poprawności politycznej na kinematografię i X muzę
-
Operując takim określeniem dowodzisz tylko braku swojej wiedzy w temacie. Tego to już zupełnie nie rozumiem, skoro "czuję się terroryzowany" , jak dla mnie zoro logiki
-
No nie tylko seriali ale też i filmów które kiedyś zdobywały Oskary : "Łowca Jeleni", "Amadeusz" , "Pluton", "Piękny Umysł" i wiele innych Teraz można oglądać gnioty w których o obsadzaniu decyduje nie kunszt aktorski ale kolor skóry albo preferencje seksualne. Akademia oskarowa to zbiorowisko tęczowych szurów którzy terroryzują wszystkich dookoła jak ktoś nie jest "po linii i na bazie"....
-
Totalna bzdura, w tej chwili nie zwraca się uwagi w USA na wartości artystyczne tylko propagandowe progresywnej lewizny politycznej... Ja właśnie katuje "M*A*S*H" ?
-
kilkanaście to bym się zgodził po prostu mam do dyspozycji koło 50K fraz w TOP 10 i ok 8K w TOP 3 o różnej skali trudności to widzę co się dzieje i z jakiej przyczyny.
-
Wszelkie spory i dyskusje z Tobą rozwiązuje jedno słowo : "teoretyk"
-
Z całą pewnoscią nie zmienię zdania bo to są zwykłe precle jakich jest tysiące w sieci które z roku na rok tracą na wartości Osobiście uważam, że podlinkowywanie z byle czego już tak nie kopie. Tematyczność moim zdaniem jest ważna i kilka linków z tematycznych witryn/artykułów (nawet nie podlinkowanych) kopie lepiej niż kilkadziesiąt linków z tych niby silnych. Owszem, może wrzucić stronę do TOP 15-20, ale w TOP 5 to już zupełnie inna bajka. https://seoinfo.edu.pl/case-study-wspolpracy-z-blogerkami-modowo-lifestylowymi/
-
Przecież tam pies z kulawą nogą nie zagląda
-
Jak masz "pinionszki" to znajdziesz ich dużo
-
aby potem wpisać w CV : "Tester Seło"
-
Niech każdy sobie odpowie, czy serwis internetowy gdzie w każdym artykule jest czasami nawet kilka linków wychodzących na dodatek z mizerną ilością odwiedzin z SERPów wygląda "naturalnie" ?
-
Najmocniejsze zaplecze jest takie które generuje odwiedzalność z SERPów i jest widoczne w wynikach wyszukiwań dla fraz związanych z tematyką witryny którą chce się wbić na topy. To nie będą wartościowe linki Nic to nie da, a duża liczba linków wychodzących wręcz obniża "jakość" strony.
-
Ja tam bym skupił się bardziej na treściach na zapleczu gromadzących ruch z serpów dla fraz związanych ze sklepem niż nabijaniem jakichś tam wskaźników. W tej chwili wszyscy srają się wskaźnikami zapleczówek które w rzeczywistości maja praktycznie zerową widoczność, ergo guzik dają.
-
A ile kasy przez te lata tam się przewaliło
-
Bez problemów https://katalog.wp.pl/kuchnia-przepisy-kulinarne/331379-wpis/ https://katalog.wp.pl/reklama-internetowa/340767-wpis/ Muszę przeszperać katalog onetu z 97' w archive, ciekawe czy znajdę tam swoje stronki Robiłem marketing dla jankesów, pamiętam cały miesiąc na modemie, jprd... rachunek za telefon masakra
-
Cholera, a takie piękne 301 się z tego kata robiło
-
Po co pisać ? Wywalasz takie podstrony z panelu
-
Wreszcie oficjana wiadomość komenda link pokazuje głupoty
Beerbant odpowiedział(a) na jimmi temat w Aktualności
używa, używa - do nabijania klientów w butelkę -
Ponad 80 stron o czymś do czego powinien każdy się przyzwyczaić od pierwszej strony
- 1528 odpowiedzi
-
- zmiany w google
- coś drgneło
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jeżeli ktoś potrafi go używać to jak najbardziej pozytywne
- 1528 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- zmiany w google
- coś drgneło
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego
Beerbant odpowiedział(a) na mrtn temat w Dla początkujących
No to jest "widowiskowe" - znaczy zainwestujcie w dobre zdjęcia a przede wszystkim w filmiki , zróbcie kanał na tubie , z tego co widzę mają filmiki wzięcie na poziomie 200K (z tego roku) , zadbajcie o dobre opisy (po angielsku) i w filmikach możecie wmontować albo lokowanie produktu albo loga sponsorów, filmy/foty z zawodów i treningów. -
Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego
Beerbant odpowiedział(a) na mrtn temat w Dla początkujących
Sponsorów pozyskuje się "odwiedzinami" i możliwością mailingu. Liczy się ilość UU/mies, profil użytkownika itp. Na chwile obecną jest z pozyskiwaniem sponsorów ciężko. Sponsor po prostu oczekuje wymiernych korzyści i od tego należy zacząć, od ich wyeksponowania sponsorowi. -
Przestańcie jęczeć i przeanalizujcie strony siedzące w topach non stop , to będziecie wiedzieć co i jak trzeba robić
- 1528 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- zmiany w google
- coś drgneło
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
