-
Postów
15723 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
396
Treść opublikowana przez Beerbant
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 10
-
Tak się to zaczęło powrót do przeszłości
Beerbant odpowiedział(a) na Kil Bill temat w Spotkania SEO i nie tylko
Szczyrk 2007 -
Lo Jesssusie Killek Ja Ci przydzwonie za tak głęboki zakopanie Oj Nikoś, odstaw te fał eny , wyzdrowiejesz
-
Planeta-seo :Reklama warsztatu samochodowego w Internecie – poradnik
Beerbant odpowiedział(a) na Newsbot temat w Do poczytania
W (_!_) można sobie wsadzić taki poradnik i tyle. W przypadku tego rodzaju usług liczy się przede wszystkim fachowa, rzetelnie wykonana usługa która gwarantuje przypływ klientów pocztą pantoflową za pośrednictwem mediów społecznościowych. -
Planeta-seo :Dużo porzuconych koszyków w sklepie internetowym, jak sobie z tym poradzić?
Beerbant odpowiedział(a) na Newsbot temat w Do poczytania
Marketingowe bla, bla, bla, bla... Możesz mieć te standardy najlepsze ale w przypadku sprzedaży produktów bardzo drogich nawet kilka porzuceń koszyka to dosyć duża strata. Warto takie rzeczy analizować. -
Przeniesienie treści z jednego wpisu na jedną kategorię
Beerbant odpowiedział(a) na pietrask temat w Dla początkujących
Dlatego bo jest to zależne w znacznej mierze od sposobu wyświetlania listingu w danej kategorii, w listingu wyświetlają się krótkie opisy/nazwy produktów i te zajawki też są zliczane przez algo analizujący treść. No i może dojść do zaburzenia intencyjności albo do jej poprawy. -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Dlatego, jeżeli się to nie zmieni to ostatecznie osiągną "efekt Elizjum" -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
To zwykła logika faktów, pomimo tego całego "postępu" a może właśnie dzięki niemu postępuje coraz większe rozwarstwienie społeczne i obawiam się, że będzie coraz większe. -
Przeniesienie treści z jednego wpisu na jedną kategorię
Beerbant odpowiedział(a) na pietrask temat w Dla początkujących
Na 99% to nie zadziała -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Jakby Ci powiedzieć aby nie urazić.... No tak w życiu bywa, że doświadczenie i wiedza przychodzą z wiekiem, obydwie te rzeczy przydają się w analizach. A brak umiejętności myślenia jest przywilejem młodości, najśmieszniejsza jest ta wiara w to, że "postęp" jest zbawienny dla ludzkości pomimo tego całego syfu który generuje, a jak się już okazało zmusza do wyrzeczeń. Także to takie tragikomiczne jest obserwowanie tych wszystkich "postępowców" jak jęczą o podwyżkach i wzrastających kosztach życia, a przecież miało być tak pięknie: postęp, robotyzacja, mieliśmy mniej pracować a więcej zarabiać... BTW, 40 lat temu też się śmiano z tych "staruszków" przewidujących totalną inwigilację ludzkości i co mamy teraz? A tak w ogóle, to wydaje mi się , że chyba nie zrozumiałeś tego filmu -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Skończy się tak jak filmie "Elizjum"... -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Uhmmm i te stada dzikich emerytek i emerytów ze srajfonami w rękach błąkające się po ulicach wpatrzone w ekrany... ? Nie wiem skąd Ty bierzesz to info, bo ja będąc w restauracjach 2-3x dziennie, jakoś tego nie zauważyłem. Rozwiń to, bo nie wiem czy chodzi o te problemy "połknęłam i nie wiem czy teraz zajdę w ciążę, szanowna redakcjo pomóż" czy chodzi o takie wychowanie progresywne -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Tiaaa, to wszystko to wina pisiorów ??? -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Uhmm, widać to szczególnie po statystykach zaburzeń, fakt, że ktoś od urodzenia korzystał z VR nie jest żadnym argumentem. A to już że starsze pokolenia gorzej sobie radzą w życiu to już niczym nie poparty wniosek. To akurat u Ciebie normalne, rzucasz jakąś klechdę ale danymi tego nie podeprzesz bo i skąd te dane? Chyba, że z (_!_) wzięte https://portalstatystyczny.pl/tragiczne-statystyki-coraz-wiecej-dzieci-odbiera-sobie-zycie-w-polsce/ samodzielnie możesz sobie poszukać badań dotyczących rozluźniania więzi społecznych oraz wzrostu ilości zaburzeń psychicznych wśród młodzieży. Także jak zwykle tematu nie odrobiłeś ale duby smalone pleciesz ;). Tutaj tylko zasygnalizowane niektóre problemy https://uzaleznienie.com.pl/siecioholizm-d1/internet-a-problemy-psychiczne-i-spoleczne-nastolatkow/ -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Wirtualny świat mocno "zaburzył" relacje międzyludzkie. Młodzi ludzie wychowani w przeświadczeniu, że otoczenie ma się dopasować do nich (a nie na odwrót) mają spore kłopoty w normalnym życiu. -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
W każdym , ostatnio odbyłem ciekawą rozmowę z prof fizyki kwantowej o Bogu. Też mi się fajnie rozmawiało o Bułhakowie i "Szkarłatnej Wyspie" z jednym bezdomnym... -
[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej
Beerbant odpowiedział(a) na Mion temat w Pogaduszki
Uhmm, jak się kręci miałem okazję sie dwa dni temu przekonać w rozmowie ze "studentem". W mojej wypowiedzi padło słowo mnich, teraz uwaga, - młody człowiek zapytał cytuję "co to znaczy mnich?". Wyjaśniłem i usłyszałem w odpowiedzi: "bo ja jestem niewierzący, także mogłem nie wiedzieć" Chyba jednak coś w tym jest, że średni poziom inteligencji spada o 7 pkt z pokolenia na pokolenie. ? -
A jest sens korzystania z rakiety międzykontynentalnej w celu dostarczenia przesyłki dwie ulice dalej?
-
Jakie oznaki, ze zaczyna sie cos dziac?
Beerbant odpowiedział(a) na pitreq_ temat w Dla początkujących
Wzrost ilości odwiedzin korelujący z wzrostem ilości fraz i rosnącymi pozycjami. Pierwsze efekty widoczne są już nawet po kilku dniach, jednakże efekt końcowy jest zależny od konkurencyjności i może nawet to trwać dwa lata... -
BEZPRAWNE ‹‹‹ Kopiowanie Obrazów ze strony i wykorzystywanie ich w YOUTUBE
Beerbant odpowiedział(a) na Xenobi temat w Pogaduszki
Z tego co pamiętam to będzie miał dwa lata max Poważnie to się w trumnie leży ? W tym przypadku może max naliczyć trzykrotność wartości plus jakiś tam procent od udowodnionych możliwości zarobku na tym materiale gdzie wykorzystano jego pracę- 10 odpowiedzi
-
- pirat
- prawo kopii
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
BEZPRAWNE ‹‹‹ Kopiowanie Obrazów ze strony i wykorzystywanie ich w YOUTUBE
Beerbant odpowiedział(a) na Xenobi temat w Pogaduszki
Kilkanaście razy spotkałem się, że "pożyczali" sobie moje prace na swoich stronach, wezwanie zawsze skutkowało, raz jeden właściciel firmy zaczął coś bełkotać o swoim prawniku który pieprzył coś o przestrzeni publicznej, prawach do cytatu itp. Wysłałem maila do prawnika i po 12 godzinach miałem propozycję ugody a po 48h przelew na koncie.- 10 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- pirat
- prawo kopii
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Narzędzia dopasowujesz do celów jakie chcesz osiągnąć
-
Kiedyś postawiłem przykładową zapleczówkę bardziej dla testów niż pod linki, szczególnie do testów fragmentów rozszerzonych i sprawdzania ctr , szybkości wejścia w TOPy dla fraz i paru innych rzeczy. W sumie dla paru fraz po ok 8 mies udało mi się zbić wiki, wrzucić trochę fraz w wyświetlanie tych fragmentów , pozyskać kilka naturalnych linków i zdobyć trochę ruchu przy minimalnym linkowaniu zewnętrznym. Wszystko postawione na świeżej domenie. Parę topów zdobytych pomimo braku EM w treści i mizernej treści.
-
Podobnie jak "jedna jaskółka wiosny nie czyni" Ty może nie wiesz , ja to jestem w stanie określić. To by chyba zamykało temat. BTW "ocena linku" - linku się nie ocenia bo Ty go sam wstawiasz, co najwyżej jesteś w stanie (Ty akurat z tego co widzę nie za bardzo) ocenić odwiedzalność artykułu na podstawie wolumenu zainteresowania internautów tematem , jego pozycji w SERPach (uwzględniając CTR i wygląd serpów) oraz ewentualną widocznością linków do artu widocznych w SM. Nie dziękuj
-
Widzę że nie wiesz to podpowiem: link dobrej jakości to taki który generuje ruch na stronie docelowej, czyli taki w który klikają internauci. Nie dziękuj
-
Jakby Twje strony przebijały górne AdWordsy to też byś miał taką minę ?
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 10
