Skocz do zawartości

Beerbant

Forumowicze
  • Postów

    15723
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    396

Treść opublikowana przez Beerbant

  1. Lo Jesssusie Killek Ja Ci przydzwonie za tak głęboki zakopanie Oj Nikoś, odstaw te fał eny , wyzdrowiejesz
  2. W (_!_) można sobie wsadzić taki poradnik i tyle. W przypadku tego rodzaju usług liczy się przede wszystkim fachowa, rzetelnie wykonana usługa która gwarantuje przypływ klientów pocztą pantoflową za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  3. Marketingowe bla, bla, bla, bla... Możesz mieć te standardy najlepsze ale w przypadku sprzedaży produktów bardzo drogich nawet kilka porzuceń koszyka to dosyć duża strata. Warto takie rzeczy analizować.
  4. Dlatego bo jest to zależne w znacznej mierze od sposobu wyświetlania listingu w danej kategorii, w listingu wyświetlają się krótkie opisy/nazwy produktów i te zajawki też są zliczane przez algo analizujący treść. No i może dojść do zaburzenia intencyjności albo do jej poprawy.
  5. Dlatego, jeżeli się to nie zmieni to ostatecznie osiągną "efekt Elizjum"
  6. To zwykła logika faktów, pomimo tego całego "postępu" a może właśnie dzięki niemu postępuje coraz większe rozwarstwienie społeczne i obawiam się, że będzie coraz większe.
  7. Jakby Ci powiedzieć aby nie urazić.... No tak w życiu bywa, że doświadczenie i wiedza przychodzą z wiekiem, obydwie te rzeczy przydają się w analizach. A brak umiejętności myślenia jest przywilejem młodości, najśmieszniejsza jest ta wiara w to, że "postęp" jest zbawienny dla ludzkości pomimo tego całego syfu który generuje, a jak się już okazało zmusza do wyrzeczeń. Także to takie tragikomiczne jest obserwowanie tych wszystkich "postępowców" jak jęczą o podwyżkach i wzrastających kosztach życia, a przecież miało być tak pięknie: postęp, robotyzacja, mieliśmy mniej pracować a więcej zarabiać... BTW, 40 lat temu też się śmiano z tych "staruszków" przewidujących totalną inwigilację ludzkości i co mamy teraz? A tak w ogóle, to wydaje mi się , że chyba nie zrozumiałeś tego filmu
  8. Uhmmm i te stada dzikich emerytek i emerytów ze srajfonami w rękach błąkające się po ulicach wpatrzone w ekrany... ? Nie wiem skąd Ty bierzesz to info, bo ja będąc w restauracjach 2-3x dziennie, jakoś tego nie zauważyłem. Rozwiń to, bo nie wiem czy chodzi o te problemy "połknęłam i nie wiem czy teraz zajdę w ciążę, szanowna redakcjo pomóż" czy chodzi o takie wychowanie progresywne
  9. Uhmm, widać to szczególnie po statystykach zaburzeń, fakt, że ktoś od urodzenia korzystał z VR nie jest żadnym argumentem. A to już że starsze pokolenia gorzej sobie radzą w życiu to już niczym nie poparty wniosek. To akurat u Ciebie normalne, rzucasz jakąś klechdę ale danymi tego nie podeprzesz bo i skąd te dane? Chyba, że z (_!_) wzięte https://portalstatystyczny.pl/tragiczne-statystyki-coraz-wiecej-dzieci-odbiera-sobie-zycie-w-polsce/ samodzielnie możesz sobie poszukać badań dotyczących rozluźniania więzi społecznych oraz wzrostu ilości zaburzeń psychicznych wśród młodzieży. Także jak zwykle tematu nie odrobiłeś ale duby smalone pleciesz ;). Tutaj tylko zasygnalizowane niektóre problemy https://uzaleznienie.com.pl/siecioholizm-d1/internet-a-problemy-psychiczne-i-spoleczne-nastolatkow/
  10. Wirtualny świat mocno "zaburzył" relacje międzyludzkie. Młodzi ludzie wychowani w przeświadczeniu, że otoczenie ma się dopasować do nich (a nie na odwrót) mają spore kłopoty w normalnym życiu.
  11. W każdym , ostatnio odbyłem ciekawą rozmowę z prof fizyki kwantowej o Bogu. Też mi się fajnie rozmawiało o Bułhakowie i "Szkarłatnej Wyspie" z jednym bezdomnym...
  12. Uhmm, jak się kręci miałem okazję sie dwa dni temu przekonać w rozmowie ze "studentem". W mojej wypowiedzi padło słowo mnich, teraz uwaga, - młody człowiek zapytał cytuję "co to znaczy mnich?". Wyjaśniłem i usłyszałem w odpowiedzi: "bo ja jestem niewierzący, także mogłem nie wiedzieć" Chyba jednak coś w tym jest, że średni poziom inteligencji spada o 7 pkt z pokolenia na pokolenie. ?
  13. Beerbant

    Cloudflare

    A jest sens korzystania z rakiety międzykontynentalnej w celu dostarczenia przesyłki dwie ulice dalej?
  14. Wzrost ilości odwiedzin korelujący z wzrostem ilości fraz i rosnącymi pozycjami. Pierwsze efekty widoczne są już nawet po kilku dniach, jednakże efekt końcowy jest zależny od konkurencyjności i może nawet to trwać dwa lata...
  15. Z tego co pamiętam to będzie miał dwa lata max Poważnie to się w trumnie leży ? W tym przypadku może max naliczyć trzykrotność wartości plus jakiś tam procent od udowodnionych możliwości zarobku na tym materiale gdzie wykorzystano jego pracę
  16. Kilkanaście razy spotkałem się, że "pożyczali" sobie moje prace na swoich stronach, wezwanie zawsze skutkowało, raz jeden właściciel firmy zaczął coś bełkotać o swoim prawniku który pieprzył coś o przestrzeni publicznej, prawach do cytatu itp. Wysłałem maila do prawnika i po 12 godzinach miałem propozycję ugody a po 48h przelew na koncie.
  17. Narzędzia dopasowujesz do celów jakie chcesz osiągnąć
  18. Kiedyś postawiłem przykładową zapleczówkę bardziej dla testów niż pod linki, szczególnie do testów fragmentów rozszerzonych i sprawdzania ctr , szybkości wejścia w TOPy dla fraz i paru innych rzeczy. W sumie dla paru fraz po ok 8 mies udało mi się zbić wiki, wrzucić trochę fraz w wyświetlanie tych fragmentów , pozyskać kilka naturalnych linków i zdobyć trochę ruchu przy minimalnym linkowaniu zewnętrznym. Wszystko postawione na świeżej domenie. Parę topów zdobytych pomimo braku EM w treści i mizernej treści.
  19. Podobnie jak "jedna jaskółka wiosny nie czyni" Ty może nie wiesz , ja to jestem w stanie określić. To by chyba zamykało temat. BTW "ocena linku" - linku się nie ocenia bo Ty go sam wstawiasz, co najwyżej jesteś w stanie (Ty akurat z tego co widzę nie za bardzo) ocenić odwiedzalność artykułu na podstawie wolumenu zainteresowania internautów tematem , jego pozycji w SERPach (uwzględniając CTR i wygląd serpów) oraz ewentualną widocznością linków do artu widocznych w SM. Nie dziękuj
  20. Widzę że nie wiesz to podpowiem: link dobrej jakości to taki który generuje ruch na stronie docelowej, czyli taki w który klikają internauci. Nie dziękuj
  21. Jakby Twje strony przebijały górne AdWordsy to też byś miał taką minę ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności