Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/10/2012 in all areas

 1. Na własne potrzeby robię research, spisując wszystkie nowe katalogi, które zostały dodane na tym forum. Zajmuje to każdemu z nas dobry kawał czasu i żmudnej pracy, więc postanowiłem stworzyć wątek zbiorczy z listą wszystkich adresów, o których poinformowano w zeszłym miesiącu (sierpniu). Mam nadzieję, że żadnego nie pominąłem. Jeśli temat spotka się z zainteresowaniem, możemy publikować nowy spis każdego miesiąca, co pozwoli oszczędzić wielu forumowiczom szmat czasu. Na zagranicznych forach takie zbiorcze wątki robią furorę i są przez wszystkich w napięciu wyczekiwane. Przy okazji można będzie
  5 points
 2. Mion juz mi sie chce rzygac tymi Twoimi postami o tej Twojej dodawarce w kazdym nowym temacie o narzedziach.
  2 points
 3. Sprawdzasz wyniki co 20 minut? Masz jakiś live monitoring? Swego czasu mówiło się, że powinno się brać pod uwagę zmiany na przestrzeni co najmniej tygodnia, a ja widzę że tu przerażenie z godziny na godzinę rośnie. Świetnie widać jak szerzy się panika po pozycjonerach. Mam coraz więcej podziwu do Googla za tą taktykę uzwględniającą psychologię tłumu. Tak na koniec - ludzie nie nakręcajcie się tak. Kto się zawczasu martwi ten się 2 razy martwi. Jak update ma być za 2 dni to i tak już nic nie zrobicie.
  1 point
 4. Ważna kwestia: dodawarki nie robią bałaganu tylko właśnie katalogujący. Jeżeli osobie katalogującej nie chce się przejrzeć listy kategorii/podkategorii i/lub dodać/zmodyfikować swoje, a sprzedaje opcje katalogowania to nie ma co tutaj obwiniać soft, tylko lenistwo osoby katalogującej... Również mam oba softy - USM i SeoCat - i tak jak napisał MaxPan - oba softy doskonale pozwalają dopasować kategorie, ale wystarczy odrobina chęci ze strony kataloguującego, aby POPRAWNIE dopasować te kategorie..
  1 point
 5. To jest bardzo szeroki temat, można napisać całą książkę. Generalnie chodzi o zgodność ze standardami i usability; poprawny, "czysty" kod, przyjazne adresy URL, dobrze przemyślane i rozplanowane linkowanie wewnętrzne, spójność, logika, konsekwencja w strukturze, stosowanie się do zaleceń typu "najważniejsza treść dostępna w odległości maksymalnie 2 kliknięć od strony głównej" i wiele, wiele innych czynników.
  1 point
 6. W oczach społeczeństwa na tym forum, to Ty jesteś większym laikiem... Dziwne masz podejście, chciałeś opinię więc ją uzyskałeś, nie musisz od razu od laików ludzi wyzywać. Spróbuj cpalead jeżeli masz content zagraniczny, jeżeli polski to seopilot lub indywidualne reklamy płatne na miesiąc od firm o podobnej tematyce. Ale coś czuję, że Twój pro portal z 300 uu / dzień niezależnie od sieci, portfela Ci zbytnio nie napełni.
  1 point
 7. Tak było do tej pory. Teraz należy odchodzić od tego stereotypu i szukać ruchu z innych źródeł. Wyszukiwarka Google to nie wszystko, na szczęście nie mają monopolu na internet.
  1 point
 8. Tutaj masz jeszcze taki dodatek http://wordpress.org/extend/plugins/itempropwp/
  1 point
 9. Soft jest tak szybki, że nic go nie zatrzyma, nawet odłączenie internetu:)
  1 point
 10. Od siebie http://copywriterzy.com/30-najpotezniejszych-slow-w-copywritingu/ w meta description i title dla artykułów, nie ma rewelacji ale działa
  1 point
 11. 1 point
 12. Dla guglarzy wszystko co służy do manipulacji wynikami wyszukiwania jest webspamem...
  1 point
 13. Odośnie dwóch postów powyżej - przydatne funkcje, też bym prosił o dodanie jeśli to możliwe
  1 point
 14. Nu, to teraz guglarze maja wszystko w jednym poscie. dzieki za poswiecony czas pracy!
  1 point
 15. 1 point
 16. http://oferia.pl/zlecenie/item452778-zlece-depozycjonowanie-wpisu-z-forum-ktory-szkaluje-dobre-imie-firmy Hit sezonu Kto ma konto na oferii ten wie, kto wystawił zlecenie
  1 point
 17. Proszę natychmiast przestać wyśmiewać się z Pana Mecenasa. To, że go nie nauczyli znaków interpunkcyjnych i pisania ze zrozumieniem to wyłącznie plus bo prawnik musi umieć pisać takim językiem aby nikt nie rozumiał o co mu chodzi i z którego paragrafu jest oskarżony.
  1 point
 18. Zaraz będzie miał 15 postów i wstawi w stopkę link do kancelarii.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy