Skocz do zawartości

Linkowanie za opłatą ? projekt ochrony prawa autorskich


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Europejki projekt o ochronie praw autorskich, zakłada bardzo dale posuniętą ochronę, np. opłaty licencyjne za wykorzystanie treści do analityki, a także co ciekawe płatne linkowanie do treści. Czyli teraz strona na której pojawi się link do artykułu jak ten poniżej będzie musiała mieć zgodę i/lub uiścić opłatę za linkowanie.

Chyba komuś się porąbało... 

startupy się organizują żeby przeciwdziałać tej inicjatywie.

 

https://startuppoland.org/flagowe-polskie-startupy-zagrozone-zajmujesz-sie-analityka-nie-czekaj/

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze twierdziłem, że cały ten eurokołchoz to psu na budę i banda idiotów ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie już może ktoś, jakiej wysokości mandat przewidziała unija za złej wielkości i nie taki kolor kac kupy?
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat obradowali nad wprowadzeniem informowania na stronach o cookies. Teraz te denerwujące powiadomienia są nawet na stronach, które cookies nie używają. W końcu sami stwierdzili, że to troche upierdliwe i obradują nad tym jak problem, który stworzyli bohatersko rozwiązać.

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/unia-europejska-rozluzni-nakazy-dotyczace-cookies-bo-komunikaty-o-tym-sa-zbyt-irytujace-dla-internautow

 

Te wszystkie przepisy i regulacje wprowadzają tylko po to, żeby utrzymać biurokracje bo inaczej nie byli by do niczego potrzebni.

 

 

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności