Skocz do zawartości

MaxPan - skarga.


nigraS

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę publicznie skargę na moderatora MaxPan, który jest bardzo nie miłym użytkownikiem.

1. Założyłem temat, który trafił do kosza - czy tak trudno jest odpowiedzieć na zadane pytanie?
W sumie to do dnia dzisiejszego nie wiem z jakiego powodu temat wylądował w koszu.
- czy za to, że wcisnąłem przycisk "Zgłoś ten post".
- czy za to, że wcisnąłem ten przycisk raz, a MaxPan twierdzi "wciskałeś nie raz i nie dwa"
- czy za to, że odpowiedziałem na zgłoszony post, aby osoba się nie odzywała jeśli nie ma nic sensownego do wniesienia.

2. MaxPan myśli chyba, że jest tu PANEM i nawet mnie straszy "Napiszę po raz kolejny jescze raz będziesz pisać do kogoś "siedź cicho i nie odzywaj się" to zalatwimy Tobie urlop na forum. "
Panie MaxPan - to, że lubisz spędzać czas w bałaganie to Twój problem.
Ja nie lubię dlatego też piszę i będę pisać, aby osoby wypowiadające sie tylko po to aby nabijać posty - nie wnoszące nic do tematu lepiej się nie odzywały i takie posty będę również zgłaszać.

3. "Co do tematu Addera8 to w dziale narzędzia jest taki temat odkop go i pisz sobie."
I co to da? Z pewnością gdybym tam napisał post trafił by to kosza z 2 przyczyn.
1. odkopywanie starych tematów - ostatni post "30 Lipiec 2016"
2. post nie zgodny z utworzonym tematem.
- teraz na swoją obronę z pewnością coś wymyślisz, aby wyszło na Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz przykładowo ode mnie, jak mogę Ci pomóc? Bo jakiś powód oprócz poskarżenia się publicznie miałeś zakładając ten temat?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, nigraS said:

W sumie to do dnia dzisiejszego nie wiem z jakiego powodu temat wylądował w koszu.

Może było tak bezsensowne, że nie było warto żeby inni je czytali?

49 minutes ago, nigraS said:

jescze raz będziesz pisać do kogoś "siedź cicho i nie odzywaj się" to zalatwimy Tobie urlop na forum

Czegoś w tym nie rozumiesz? Urlopik na miesiąc albo BAN.

50 minutes ago, nigraS said:

Co do tematu Addera8

A co to jest adder8? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, nigraS said:

Chciałbym, aby ktoś wpłynął na Pana MaxPan, aby się nieco zmienił - na lepsze.

Ja dam nawet na tacę i zdrowaśkę odmówię :D

 

Z tego co wiem, to jest szczęśliwy ze swoją żoną, to kto mu na co wpływać ;)

 

1322209274_by_rajden_600.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja napiszę przeciwnie, MaxPan jest bardzo pomocny wystarczy do niego napisać i odpisuje szybko, i z sensem, ponadto nie wiem o co te gorzkie żale bo mi też już powinien kilka razy dać ostrzeżenie, a skończyło się na poprawieniu przez niego mojego posta.

@nigraS sądzę że jakbyś napisał do MaxPan PW i zapytał normalnie o co chodzi to by odpowiedział.Kilka razy do niego pisałem z różnymi tematami i jeszcze się nie spotkałem aby było inaczej.Nie widzę też aby na forum kogoś faworyzował, a kogoś innego brzydko mówiąc olewał.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zareklamowałeś- skrzynka Maxowi pęknie :) W temacie: jesteśmy na prywatnym terenie i stosujemy się do życzeń gospodarza a ten (Ci?) dał uprawnienia Maxowi właśnie (m.in). Za Irka nie byłoby straty śliny tylko zielona trawka od ręki.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nigraS @MaxPan wywalił Tobie jeden temat i to głównie za to Twoją odpowiedz na pierwszy post. Sam zasugerował żebyś się zapytał w już istniejącym wątku Adera. Bezsensowne odkopywanie tematów jest źle postrzegane ale tutaj był sens.

Według mnie temat do zamknięcia. a donek jest dla Ciebie dobrą alternatywą dla Adera
 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo osób pisze do mnie właśnie od Addera, zainteresowanie jest spore DonLinkage. Z tego co wiem od nowych klientów, to od Addera już całkiem przestali odpisywać na maile.

A co do tematu - nie bądź taki miętki, ktoś tu musi trzymać porządek. Czasem oberwie się słusznie, czasem nie. Pewnie niemal każdy udzielający się na forum dostał jakieś ostrzeżenie, słowne upomnienie czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany, czy dział Addera nadawał się do mojej wypowiedzi, gdyż pytałem się co w zamian tego skryptu.

... no, ale Administracja i Moderacja jeśli uważa, że to był odpowiedni dział do mojej wypowiedzi to już na ten temat nie będę się kłócić.

Cytuj

,,,wywalił Tobie jeden temat i to głównie za to Twoją odpowiedz na pierwszy post.

Czyli, że co? Na tym forum można nabijać posty pisząc nie na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności