Skocz do zawartości

Ilość słów kluczowych na stronie głównej.


cejla

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj o kanibalizacji słów kluczowych. Poza tym jeśli rozdzielisz je na większą liczbę podstron, łatwiej Ci będzie je zoptymalizować.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak przedmówcy wspomnieli nie ma co przeładowywać strony głównej dużą ilością słów kluczowych, najlepiej wybrać do około 3 najważniejszych + dopełnienia. Jeśli chodzi o liczbę znaków to polecam przeanalizować trendy w branży - jak długie są teksty w witrynach na najwyższych pozycjach. Oczywiście nie można traktować tego jako konkretną liczbę, tylko przybliżoną :)

A odnośnie pisania tak aby "wilk był syty i owca cała", to warto poczytać na ten temat: https://widoczni.pl/blog/jak-napisac-dobry-tekst-na-strone-glowna/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsza od ilości jest konkurencyjność słów i fraz kluczowych na jakie ma być widoczna dana strona / podstrona . To warunkuje ich ilość.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności