Jump to content

cejla

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Okej, jeśli na Polskę śmieciowe, to jak to wygląda na przykładzie ebaya, ta sama sprawa tylko w tym przypadku 1 miliard wyświetleń w miesiąc.
 2. Cześć, chciałbym zapytać jak interpretować ilość odwiedzin którą pokazuje similarweb. Gdzieś już czytałem żeby brać te paręnaście procent poprawki, ale na przykład allegro ma w kwietniu wg similarweb 198 milionów wizyt. Jak oni liczą te wejścia? Każde ponowne wejście na stronę jest zaliczane nawet jeśli ktoś będzie jednego dnia wchodził 100 razy?
 3. Czyli jak mogę ocenić trudność fraz w takim przypadku? Róże programy pokazują średnio około 30/100, ale takie domeny jak youtube mają miliony backlinków i w sumie nie wiem czym się sugerować.
 4. Jak to jest kiedy wynikami w topce na jakąś frazę są np. filmy na youtube lub tagi z twittera? Same wyniki mają wtedy mało (lub wcale) BL, ale za to potężną domenę, ciężko jest się przez to przebić?
 5. Może jednak ktoś ma jakieś doświadczenia czy lepiej działać na jednej, pięciu czy dziesięciu frazach?
 6. Tworzę stronę główną tak aby był wilk syty i owca cała. Nie chcę przedobrzyć, stąd moje pytanie.
 7. Cześć wszystkim, są jakieś bezpieczne przedziały, a raczej górna granica, ilości słów kluczowych na stronie głównej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy