Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dojdzie, dojdzie. Już od dłuższego czasu się zbieram do tego :) Myślę, że do tygodnia w końcu się pojawi około 300 nowych. Będę chciał też zrobić nowy skrypt do premium, będzie to skrypt ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna aktualizacja, skoczyła numeracja o dwa, bo to w sumie były dwie, ale nie zdążyłem wcześniej wrzucić i doszła kolejna :)

DonLinkage 6.5.3 ::: 30/01/2017
  • naprawa podgląd synonimów przy tworzeniu/edycji projektu (komentarze)
  • poprawki w raportowaniu
  • dostępny raport sukcesów w html
  • poprawiona obsługa przekierowań 303
  • inne poprawki
  • update silników (od ostatniej aktualizacji): k2profile, kunena, silnik komentarzy, silnik księgi gości, przekierowania
Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, że są jakieś problemy przy zliczaniu sukcesów/błędów dla konkretnych adresów  z bazy.

Ale dla projektu raczej zliczanie jest poprawne. Ilość zarejestrowanych/dodanych zależy od tysiąca czynników i trzeba by konkretne przypadki sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2017 o 14:20, okazwłoka napisał:

Dojdzie, dojdzie. Już od dłuższego czasu się zbieram do tego :) Myślę, że do tygodnia w końcu się pojawi około 300 nowych. Będę chciał też zrobić nowy skrypt do premium, będzie to skrypt ogłoszeń.

 

czekamy, czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo niestety nie wszystko jeszcze dobrze rozumiem...

Jeśli Don nie jest wstanie w bazie prywatnej podmienić dodanych już tekstów, linków itp to jaki jest cel zapisu adresów do tej bazy w sugerowanej formie?

"Format: url;login;hasło;email:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don jest w stanie to zrobić, tylko nie we wszystkich silnikach. Tam, gdzie jest na przykład wypełnienie profilu, wtedy bez problemu podmiania. Gdy dodawane są artykuły, to nie podmienia - trzeba by napisać dodatkowy silnik aktualizujący np. artykuły w wordpressach - co trudne na pewno nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrzuciłem aktualizację silnika PKSI, teraz powinno lepiej współpracować z wersją 1.6.

edit:

Dostępna jest aktualizacja:

DonLinkage 6.5.4 ::: 23/02/2017
  • poprawka opcji podlinkowania raportów
  • update silników (od ostatniej aktualizacji): pksi
Edytowane przez okazwłoka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem porządek z zamkniętymi miejscówkami premium, powyrzucałem w końcu te niedziałające.

Możliwe że jeszcze dzisiaj dojdą nowe miejscówki. Trochę tego dojdzie w najbliższym czasie (około tysiąca powinno dojść do tygodnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności