Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytam forum i muszę coś dodać od siebie po paru/nastu latach prób pozycjonowania strony.

Oszustwo i krętactwo stało się standardem w tej branży.

Brak wiarygodnych i rzetelnych firm - jak na lekarstwo.

Oszukało mnie na początku SunRise System ale potem co pomniejsze firmy nie były lepsze. Taka sama polityka - obiecać, podpisać umowę a potem tylko wydusić jak się da coś z firmy. Kancelaria prawna to podstawa przy umowie i realizacji umowy. A miała co robić....

Dla klientów - nie dajcie się naciągnąć na oszukańcze umowy na pozycjonowanie - 99% umów jest szkodliwa dla klienta i wskazuje na ewidentną złą wolę firmy. Umowa ma być gwarantem dla obu stron nie tylko dla pozycjonujących. Wszystkie które widziałem gwarantowały tylko bezkarność pozycjonującym.

Nie dostałem przez latażadnej uczciwej propozycji współpracy a firmy "zapewniły" filtr ręczny Gool-a.

A teraz posypią się komentarze - ale jak dział branża mam własne bolesne doświadczenia - i dobrze nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak to jest jak 99% klientom wydaje się, że za 9,90 od frazy za gwarantowany top3 będą milionerami.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem przez latażadnej uczciwej propozycji współpracy

A nie dało Ci to do myślenia?

Być może źle szukasz.

Pozdrawiam,

eM

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakim czasie "palisz"

To różnie, czasami nie palę tydzień, czasami na imprezie wypalam paczkę.

Jeżeli chodzi o domeny to jeszcze nie zdarzyło mi się żadnej "spalić".

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nie pojmujesz czym jest pozycjonowanie to postaram się wytłumaczyć to "łopatologicznie". Stoi sobie w rządku 10 chłopa, każdy chce być na samym przodzie. Sołtys na wsi ustala, że na przodzie będą ci, którzy kiwają się do przodu i do tył. Który wg niego ładniej się kiwa ten przesuwa się na przód. I tak sobie stoją chłopki kiwając się do przodu i do tył i zmieniają się o 1-2 pozycję w zależności od tego czy sołtys zmieni zdanie, bo akurat zauważy, że ten z połowy rządku się zaczął lepiej kiwać. Kiwają się tak przez miesiąc, dwa, trzy aż w końcu sołtys zobaczył, że za płotem stoją chłopki i kiwają się na boki.... Pomyślał chwilę i stwierdził, że teraz należy kiwać się na BOKI! Wyrzucił z podwórka wszystkich tych, którzy kiwali się przód-tył i zaprosił tych tych spod płota, którzy kiwali się na boki. Cały czas jednak zerka za ten płot co tam się dzieje i wypatrzył jednego, który zrozumiał, że sołtys chce teraz żeby kiwać się na boki i stoi pod tym płotem i kiwa się na boki. Sołtys wywalił z podwórka tego, który kiwał się na boki, ale niedbale i zaprosił na jego miejsce tego spod płota do którego dotarło czego oczekuje sołtys. Za pół roku sołtysowi znudziło się jednak kiwanie na boki, uznał, że lepiej będzie jak będą podskakiwać!

Znasz dalszą część tej bajki?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz dalszą część tej bajki?

Który dojedzie szybciej do Warszawy?

Marnujesz się Chłopie :)

PP to pikuś przy kasie za dobrą prozę. A Ty już małe zaczątki talenta masz :)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąganie "morału" pozostawię już może tym, którzy myślą, że są pozycjonerami. Celowo pogrubiłem to słowo, bo jeżeli nie wyciągną morału to na 100% powinni poszukać sobie mniej wymagającego zajęcia.

Dotyczyło to też tego bezsensownego pytania oczywiście. Więc na podstawie bajki odpowiem tak - jeżeli w tym momencie podskakujemy a sołtys uzna, że mamy kucać to nie ma opcji żeby nie znaleźć się "za płotem". Ważne jest to jak szybko sołtys zauważy, że ci wyrzuceni za płot zaczynają kucać. Nie ma też opcji, żeby zacząć kucać przed ogłoszeniem tego przez sołtysa, bo wtedy wylecimy za płot. Więc albo w danej chwili robimy to czego sołtys oczekuje i stoimy na podwórku, albo cały czas robimy pajacyki za płotem z nadzieją, że może kiedyś sołtys stwierdzi, że mamy robić pajacyki.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś mi się kojarzy - pajacyki białe kołnierzyki.

W sumie nie wiem dlaczego.

A sołtys czasami patrzy na prawo i nie widzi co robią po lewej.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% umów jest szkodliwa dla klienta

Nie widziałem umowy która byłaby nieszkodliwa dla klienta. Może tylko promil jest takich. Wystarczy porozmawiać z osobami z poza branży którzy mieli styczność z firmami pozycjonerskimi.

W nawiązaniu do przaśnych analogi z kiwaczkami, sołtysem i bajkami w tle.

Google wysyła masę sygnałów na temat algorytmu, bugów, dziur itp., że trzeba naprawdę być mocno pijanym i kiwać się ze stresu aby tego nie widzieć. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Google wysyła masę sygnałów na temat algorytmu, bugów, dziur itp.

Jak już pisałem - albo pajacujesz za płotem, albo skaczesz jak Ci zagrają. Google to nie żołądek, który wysyła sygnały poprzedzające biegunkę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a firmy "zapewniły" filtr ręczny Gool-a.
"Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą" ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to przykleje u góry :-)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności