Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @MaxPan . My także jesteśmy na to przygotowani, bo znamy dobrze sytuację :)

W zenblog jest jeszcze oprócz tego łatwiejszego sposobu dodatkowo wdrożona obsługa klikania w obrazki gdzie nawet jak zablokują ten sposób bez url i proxy, to nasz szablon do recaptcha wyśle im obrazek do rozpoznania a następnie my mamy możliwość "wyklikania" obrazków.

Czyli mamy rozwiązanie nawet na sytuacje, gdy całkiem zablokują  sposób na wysyłanie i odsyłania kodu. Taką captcha rozwiązują zapewne nam dzieciaki, które przykładowo używają jakiś map do pokemonów czy innych bajerów i są zmuszani co jakiś czas odpowiadać na te obrazki :)

Co dalej się będzie działo z recaptchą tego nikt nie wie. W przypadku gdy padnie pierwszy sposób w aplikacji dodamy ten checkbox - czyli pytanie Czy chcesz wysyłać url'e i swoje proxy do serwisu rozpoznawania captcha. W zależności od wyboru będzie wykorzystywał pierwszą bądź drugą metodę.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich kontach pocztowych robicie profile w Zenblogu? Ja puściłem testowo projekt na 14 paczkach na swojej domenie, bez proxy, 2captcha i skuteczność jest bardzo bardzo słaba bo założyło tylko 84 profile.

Czy coś się zmieniło, że tak słabo działa czy ja coś źle ustawiam?

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisany 17 październik 2013 - 13:37 Sebau już parę razy wspominołem o tym problemie stron z https:// nie działają na nich profile w 80% Poprawisz to ? Edytowany przez adis168, 17 październik 2013 - 13:39.

 

szybko się wzięliście za https ... 

  • Like 1

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich kontach pocztowych robicie profile w Zenblogu? Ja puściłem testowo projekt na 14 paczkach na swojej domenie, bez proxy, 2captcha i skuteczność jest bardzo bardzo słaba bo założyło tylko 84 profile.

Czy coś się zmieniło, że tak słabo działa czy ja coś źle ustawiam?

 

Najszybciej będzie jak podeślesz do nas na maia dane do team viewer to obaczymy co est źle ustawione

szybko się wzięliście za https ... 

 

było rozwiązanie tymczasowe poprzez zamiane linków. Teraz przy okazji większych zmian wszystkie poprawki robimy za jednym zamachem - wyciągniemy sobie to do osobnych bibliotek dzięki czemu w przyszłości zamiast zmieniac np. w 1000 szablonów będzie można takie rzeczy poprawić w jednym miejscu...

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ar4 - jesli jakis zawiesi to od tego jest timeout w zennoposterze i on po uplywie czasu zwolni go. Wersja zennopostera jest tez wazna, bo roznice w silniku zennopostera moga powodowac takie rzeczy

 

@Lesiu - jak widzisz wiszace Monkey enter - to kliknij w zennoposter na show instances - i podeslij nam adresy domen w okienkach instancji a znajdziemy "malpke"

 

ZenBLOG 4.0 prawdopodobnie jeszcze przed swietami

  • Like 1

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już czekam w takim razie na wersje 4.0 i zobaczymy jak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności