Jump to content

Test: Adderek webmini vs Xrumer

Recommended Posts

Rownie dobrze moge napisac, za Pan Tomasz W. nie jest wlascicielem firmy Xann Internet Solutions - jak to stara sie przedstawiac ... Nie wiadomo jaki jest Twoja rola w tej firmie. Jako wlasciciel wystepuje inna osoba...

Tylko co to ma wspolnego z testem ?

Co do mojej wiarygodnosci - mysle ze malo osob podziela Twoje zdanie widzac, ze to co pisze ja sprawdza sie ... czytajac Twoje bzdury o "dopalaniu wpisow","dopalaniu" oczywiscie zawsze w polaczeniu z eweblinkiem - mozna odniesc wrazenie ze nie potrafisz nigdy wyjsc poza pewien schemat.

Mozesz wpasc do Gdanska to pokaze Ci przy piwku projekty realizowane np. w Szkocji. Jestem ciekawy czy możesz pochwalić się równie ciekawym portofolio.

• Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do tej pory nigdzie nie widzielismy testu Eweblinka , potrafisz odpowiedziec dlaczego ?

Taki tekst świadczy tylko o tym ze nie wiesz co się dzieje w SEO, wystarczy przejżeć dział testy żeby znaleść kilkanaście testów e-weblinka :)

Przestań już zmyślać :) to to już nas nudzi.

testpio.jpg

to jest jednoznaczne :)

Jeżeli coś można zrobić za 3,5 ( i to bez dopalania ) to po co płacić 250 ?

Marketing internetowy dla firm

Xanie to po co ja wydaje $ na narzedzia, skoro za 3,5 mozna wejsc w TOP :) :)

Nie.........

Powaznie nie ma tu duzo konkretów , jest więcej przepychanek.

Napiszcie IT i XANN test a do wyników uzywajcie jasnych i klarownych narzędzi obrzujących raporty / np. SAMURAI /

No sorry xann ale nie chce mi sie analizowac powyzszego obrazka 3,5 vs 250

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy