Skocz do zawartości

XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 4.0


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dodaniem projektu, a dokładniej z rejestracją maila. Przy wyborze gmaila wyskakuje failed (nic dziwnego, przecież jest autoryzacja przez tel. kom), a na mail.ru wyskakuje błąd, ze nie można zarejestrować się z tego IP (niemieckie).

Mogę w jakiś sposób ręcznie dodać swoje założone konto na gmailu?

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć/wykasować wynik postowania ?

Ponieważ teraz w sekcji sukcesów mam link do postu i w tej samej linii Result: chosen nickname ....

Options --> Advanced Options --> odznacz Detailed Reports (Result: ...) (na dole, po prawej stronie).

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jest sens kupywać kompa pod rumaka?

Maszyna:

Intel Core i3 540 3,06 GHz

Kingston DDR3 4GB 1333MHz ECC CL9 with Thermal Sensor x 4

Łącze DSL od abonenta 2 Mbit/s

Proszę o opinie czy wogle opłaca się działać na localhoście?

Edytowane przez krzepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lacza w domu to spoko - zalezy od operatora, ale mi na laczach TP zadna skarga nie przyszla.

Wracajac do pytania lacze 2Mbit to ten sprzet jest zbyt mocny na to lacze i nie zostanie wykorzystany. Jak masz jakis starszy komp to mozesz go uzyc, bo na 2Mbit to za duzo watkow nie bedziesz mial, ze wzgledu na przepustowosc lacza.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie sprawę mam:

O co chodzi z tym

xr.png

no post sending forms are found

Bazy dobrze sharvestowane (dobre additive words, brak duplikatów, sprawdzanych wbudowanym analizerem baz pod kątem działania/404/faktycznie znajdującego się skryptu na domenie)

Ręcznie sprawdzałem wiele for z listy (fora działają na właściwych skryptach)!

Może ktoś miał podobny komunikat/problem?

Pozdrawiam T.

Edytowane przez tomek_25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności