Skocz do zawartości

[startup]Monitoring pozycji/Panel klienta - Stat4Seo.pl


stat4seo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, problem jest z proxy z proxymarket, sprawdza dużo wolniej i szybciej je banuje.

 

Usunąłem API, dodałem je jeszcze raz i jakby przyspieszyło.

Edytowane przez blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby któe mają problem z proxygen.pl proszę o kontakt na pomoc@proxygen.pl póki co kontrolujemy na bieżąco i aktywujemy nowe pakiety.
NIe zostawimy nikogo samego, ale jest możliwość, ze wyłączymy tymczasowo sprzedaż nowych by nie obciążać za mocno ich.

https://seoninja.pl/469/google-mocno-banuje-publiczne-proxy-do-odpytywania-wynikow-wyszukania.html

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj nie mogę zrozumieć czemu nie można dodać opcje wysyłania captcha wyskakującego przy odpytywaniu Google na zewnętrzny ocr. Pisałem o tym z 4 lata temu. Rozwiązało to by kwestie lokalnych proxy, prywatnych jak również publicznych.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan przecież  to jest za łatwe rozwiązanie, tu trzeba skomplikowanych operacji xD Po drugie gdyby właściciele softów dodali opcje maksymalnego wykorzystania "żywego" proxy takich problemów by dawno nie było.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cinmar: tak bo mi jako właścicielowi Stat4Seo zależy na tym, żeby były problemy z jego działaniem, szczególnie, że nie pobieram opłat za support i aktualizację. Co za nonsens.

 

Aktualnie problem jest z proxy publicznymi, wiele osób z nich korzystało bo wychodziły bardzo tanio na tle proxy prywatnych, wystarczyło zapłacić 10zł/msc i można było monitorować kilkaset fraz.

Moim zdaniem podejmowanie prób odblokowywania, poprzez przepisanie captchy, proxy publicznych to kiepski pomysł, bardzo kiepski. 

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzez przepisanie captchy, proxy publicznych to kiepski pomysł, bardzo kiepski. 

 

:D :D :D

Widzisz Ty chyba nawet nie wiesz większość softów pracujących z publicznymi proxy taką opcję ma i działa genialnie. Drugą sprawą jak już gadasz o proxy prywatnych to ich też należy czas od czasu reanimować przy pomocy captcha tak samo jak proxy lokalne, czy uważasz że soft ma czekać aż Google samo odbanuje?. Wszystkie obecnie liczące się harwestery Google działają z OCRami to już od dawno. Ale cóż, jeśli dalej uważasz że w Twoim sofcie do bardzo kiepski pomysł to niema o czym dyskutować..... twój soft, Ty decydujesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szczególnie, że nie pobieram opłat za support i aktualizację

Kazdy by chętnie zapłacił za update który by wnosił więcej do softu. Łamanie captchy w tego typu softach powinno być podstawa, ponieważ z proxy tych publicznych czy prywatnych można dużo więcej wycisnąć. Po drugie wystarczy zrobić opcje czy łamać z publicznych czy prywatnych lub obu jeśli twierdzisz ze publiczne proxy sie nie nadają do tego typu rozwiązania. .

  • Like 1

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stat4seo też pomyślimy o mechanizmie przepisywania captcha ale to nie jest wcale rozwiązanie aktualnych problemów jak niektórzy zdają się sądzić.

 

Aktualny problem dotyczy proxy publicznych, które były/są dużo tańsze niż proxy prywatne. 

Osobiście nie widzę sensu w przepisywaniu captcha przy proxy publicznych, bo musimy mieć świadomość, że są one używane przez wiele osób "jednocześnie".

 

Nie mniej będziemy prawdopodobnie na takim mechanizmem pracować, ale głównie z myślą o proxy prywatnych/serwerowych.

 

 

Gdyby ktoś potrzebował pilnie proxy do sprawdzenia swoich fraz bo widzi, że skrypt nie wyrobi się do końca dnia - to proszę o kontakt mailowy: kontakt@stat4seo.pl

Postaram się pomóc, udostępnić swoje prywatne zasoby żeby sprawdzanie zostało ukończone.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że myślicie nad wprowadzeniem systemu przepisującego captche bo w chwili obecnej soft stoi a szkoda.

Myślę, że każdy zapłaciłby za taki dodatkowy moduł bo rozwiązałby problem i fajnie jakby ktoś to dopisał na "wczoraj" bo w chwili obecnej nie wiadomo czy czekać na jakiś ruch z Waszej strony czy zmieniać soft.

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam - system aktualnie działa bez problemów z proxy serwerowymi lub prywatnymi.

Mało tego, z proxy publicznymi z proxygen lub proxy.web-tools.pl można spokojnie w ciągu dnia monitorować 2k fraz.

 

Więc jeżeli u kogoś soft "stoi" i nie sprawdza pozycji, to moduł przepisywania captchy nic mu nie pomoże!

Przepisywanie captcha, po pierwsze - też będzie przecież kosztować, a po drugie - pomoże przede wszystkim osobom które korzystają z proxy serwerowych lub prywatnych. 

 

Na pewno taki mechanizm nie zostanie stworzony w ciągu najbliższych dni, skupiamy się na znalezieniu alternatywnych źródeł proxy oraz pomocy doraźnej użytkownikom.

Wspieramy też ProxyGen i Proxymarket w pracach nad nowymi rozwiązaniami. Jak już będą proxy - to można się zastanawiać nad przepisywaniem captcha, żeby wycisnąć z nich jak najwięcej.

  • Like 1

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecane przez stat4seo prywatne proxy idą jak burza!

 

Także soft jest ok tylko problemem jest częstsze banowanie publicznych proxy.

Pakiet 25 ip na dedykach przemielił (w trybie przyspieszonym) bez zacięcia wszystkie frazy podczas gdy zawsze coś było banowane na pakietach z 75 publicznymi proxy.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest potrzeba i znajdzie sie odpowiednia liczba uzytkownikow mozemy wyjsc z rozwiazaniem problemu - tutaj oczywiscie wymagana byla by zmiana kodu po stronie stat4seo zeby dostosowac sprawdzanie pozycji do naszego Api.

 

Pytanie czy sa chetni uzytkownicy i jakich cen oczekiwalibyscie za :

 

a) mozliwosc sprawdzenia do  100 fraz / dzien

B) 500 fraz / dzien

c)1000 fraz / dzien

d) 2000 fraz / dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności