Skocz do zawartości

SeoMatik.pl


SeoMatik.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w systemie stałym są kopie wiki, jeżeli sa strony z mieszarek i innych generatorów, to chyba już wiesz co jest akceptowane ;)

W systemie userzy decydują o tym co dodają i o tym gdzie nie chcą swoich linków. O ile możliwość wyboru gdzie może byc link, jest bardzo dobra o tyle dowolność wrzucanego zaplecza już taka nie jest, bo napewno są ciekawsze rzeczy niż ciągłe sprawdzanie i blokowanie stron na których moje linki nie maja się pokazywać ;)

A gadanie, że tylko G wie co jest dobre a co nie, to raczej trchę nie ten teges ;) Chyba mozna niedopuszczać stron z bezsensownymi tekstami z mieszarek, z generatorów i innych wynalazków z linkami z kilku systemów. Co prawda punktacja jest głównie za wyświetlanie linków i to był by argument, gdyby to było jedynym czynnikiem, no chyba, że przy zerowej ilości linków systemowych inne czynniki nie są brane pod uwagę. Jak znam zycie to będzie trochę (by nie napisać cała masa) userów co im będzie wisieć gdzie ich linki sie pojawią więc i te smieci będą przynosić jakies punkty ;)

No ale system startuje, zmienić zawsze coś można i mam nadzieję, że się coś tam zmieni, jak tak to powodzenia, a jak nie to też powodzenia :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że coś jest na starcie w systemie (ten cały śmietnik) to nie znaczy że taki jest zamiar seomatika. Może wpuścili to na początek by przetestować system i tyle.

Dlatego chcialbym jasnej informacje ze strony twórców tego systemu.

Bo jeżeli dadzą info że od 1 pazdziernika przyjmujemy tylko wartościowe strony - to wtedy system mnie interesuje, a jeżeli śmietnik równiez i liczymy na to że dodacie coś fajnego ..to ja dziękuje, bo wiem ze nikt wtedy nic wartosciowego nie doda, bo musiałby być idiotą.

Myślę że chłopaki wypowiedzą się jasną i sprawa będzie zamknięta. Zatem czekam na odpowiedz i myśle że nie tylko ja.

Każdy chce wiedzieć do czego tego systemu będzie się używać i jedni będą sobie go dalej uzywac mimo ze będzie smietnik a inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilgesu, akurat mechanizmy systemu są bardzo dalekie od tego co by mogło wynikać z Twojej wypowiedzi - więc gdyby to miało wyglądać na takiej zasadzie jak opisałeś to faktycznie byłoby bez sensu...

olecki, czym innym jest dodawanie wszystkiego a czym innym uzyskanie za to satysfakcjonującego wynagrodzenia i w tym momencie można po raz kolejny zadać pytanie komu będzie się to opłacało.

Nie chcę w tym miejscu przytaczać nawet jednego z przykładów/testów odnośnie efektywności pozycjonowania linkami ze stron unikalnych i zwanych powszechnie "wartościowymi" - ale naprawdę, czasami rzeczy jakie padają na forum są tak dalece mijające się z prawdą że nie warto rozpoczynać dyskusji. Pewne teorie są propagowane tylko w ściśle określonym celu ale sens rozwijania tej myśli jest także zbyteczny bo zaraz zaczniemy awanturę że ktoś coś komuś zarzuca.

Ponad rok temu padło stwierdzenie konkurencji że porównywanie systemu Gotlink do innych rotacji nie ma nawet sensu... i naprawdę nie ma. Porównywanie Seomatika do innych systemów wymiany linków stałych, także nie ma. Bazujemy na innych założeniach, wyznajemy inne przekonania, stosujemy inne mechanizmy. Najbliższe tygodnie to wdrażanie do systemu rozwiązań wspomagających jego efektywność. W tym momencie, zmieniać kryteriów przyjmowania stron nie będziemy gdyż nie będziemy bazować na spekulacjach...

Reasumując pozostańmy przy fakcie że celem systemu Seomatik.pl jest wymiana linków stałych wraz z dodatkowymi opcjami do zarządzania nimi i osoby którym to odpowiada a założenia systemu są zgodne z ich oczekiwaniami będą z niego korzystać - pozostałe osoby mogą korzystać z systemów nazwanych "wartościowymi" o stronach "unikalnych".

W przyszłości o skuteczności niech świadczą testy a nie padające różne określenia linków :( Tymczasem domeny osób, które w innych systemach zostały uznane za niespełniające ich kryteriów z chęcią zapraszamy do systemu SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony biorące udział w testach, dopóki są zaindeksowane w google mają prawo pozostać w systemie o ile ich właściciel nie zdecyduje inaczej.

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości o skuteczności niech świadczą testy a nie padające różne określenia linków :) Tymczasem domeny osób, które w innych systemach zostały uznane za niespełniające ich kryteriów z chęcią zapraszamy do systemu SeoMatik.pl

oczywiście testy testami, ale jeśli ktoś myśli o przyszłości, to wie - ze google mechanizm doskonali i będzie doskonalić. A utrudnianie im wychwycenia zapleczówek itp rzeczy to lepszy pomysł niż życie chwilą i walenie tysięcy linków na śmieciach - które dzis maja taka sama moc, a jutro mogą być juz tylko śmieciem dla googla i wprowadzic naszą strone w np. filterek

oczywiście teorii są setki jak nie tysiące...

ja tylko prosiłem o jasne zasady na przyszłość i dziekuje za odpowiedz, bo teraz juz wiem do czego moge ten system wykorzystywać i wiem już dla kogo on jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Narazie tragedia nie system.... 90% linkow jakie dostaje to linki na tych samych stronach, po kilka razy ten sam anchor na jednej stronie, linki lokowane sa wordpressach albo phpbb po prostu zalozonych na konkretna tematykę i nie posiadajacych zadnych postow. Do tego co gorsza - nie sa w wiekszosci nawet zaindeksowane - wiec nie wiem na jakiej zasadzie pojawiaja sie w systemie?

Narazie dam jeszcze szanse systemowi ale jesli cos sie nie zmieni to nie wroze powodzenia, a szkoda bo ogolnie wyglada zachecajaco ....

Edytowane przez gimlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rozdanych 400 linkow trafiły mi się 2 (słownie dwa, two, zwei) "normalne" linki na "normalnych" stronach :D

hura !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Narazie tragedia nie system.... 90% linkow jakie dostaje to linki na tych samych stronach, po kilka razy ten sam anchor na jednej stronie, linki lokowane sa wordpressach albo phpbb po prostu zalozonych na konkretna tematykę i nie posiadajacych zadnych postow. Do tego co gorsza - nie sa w wiekszosci nawet zaindeksowane - wiec nie wiem na jakiej zasadzie pojawiaja sie w systemie?

potwierdzam, z moich wstepnych analiz wynika ze system moze ma z 1000 adresów , są to opisy gg ,jakies auto blogi

jakos nie interesuje mnie posiadanie linka na 2000 podstronie opisow GG i to w dodatku nie zaindexowanej, szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, z moich wstepnych analiz wynika ze system moze ma z 1000 adresów , są to opisy gg ,jakies auto blogi

Przecież już dawno to napisałem:

to da nam 21349 : 30 = 715 domen na 29 użytkowników 715 : 29 = około 24 doemny na głowę

Czy to tak dużo ?? :D

Trzeba dodać tylko teraz tych domeny co doszli trochę później i wyjdzie pi razy drzwi jakieś 1000 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś twierdzi że nie robimy czegoś co robi konkurencja w kwestii przydzielania linków na strony pod względem zaindeksowania to chętnie posłuchamy znawców tematów bo aby monitorować miliony podstron (przyjmując tylko 30000 domen x 100 podstron = 3 mln a to tylko na początek) nawet w okresie tygodnia to trzeba mieć bardzo dobry patent - co nie znaczy że ten temat nie jest wcale monitorowany a takie podstronie nie usuwane.

System przydzielając 1 link gwarantowany w obrębie serwisu również przydziela w przypadku domen o site ponad 100, linki bonusowe a ich ilość uzależniona jest od site domeny na którą trafia link gwarantowany - czyli takich linków może być nawet kilkadziesiąt co powoduje że jeśli nie w tym to w innym miejscu Twój link będzie na zaindeksowanej podstronie.

Przy okazji dodam iż od wczoraj dla domen odbywa się naliczanie Bonus Site - jest to dodatkowe wynagrodzenie za wyświetlanie linków na stronach których site wynosi >100 - ilość punktów BS poza ilością site uzależniony jest od ilości przydzielonych linków w serwisie oraz ilości wyświetlanych linków systemowych.

Edytowane przez SeoMatik.pl

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów :: 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków - bezpłatne konta PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności