Skocz do zawartości

Firefox vs IE


Stwor

Firefox vs IE którego używasz  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Firefox vs IE którego używasz

    • Firefox
      41
    • IE
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No patrz przed 30 minutami patrzyłem na wyszukiwarki a nie pomyslałem o przegladarkach IE nadal ma dużą przewagę. Ale powoli mu topnieje :P

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE uzywaja chyba tylko masochisci...

czasami musze cos sprawdzic poprzez IE to mnie ku**** bierze i sie zastanawiam: boze, ludzie, jak wy mozecie uzywac czegos co "rysuje" strony z 5 minut... w FF zdaze z 5 razy cały serwis oblecieć niz w IE jedna strona sie załaduje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj o tych, co projektuja strony

pamietam, a ja co robie? mam w systemie IE 6.0 defaultowy z XP oraz

osobne wersje IE 5.5, IE5 oraz IE 4 (!!!). jeszcze jakis czas temu starałem się aby działało we wszystkich 4 wersjach ale już statsy się sporo zmieniły i nie warto brac pod uwage 4 i 5, a i wlasciwie 5.5 mozna zapomnieć.

ale ja miałem tylko i wyłącznie na mysli fakt codziennego uzywania do normalnego przegladania zwykłych stron.

normanos, co Ty masz do tych masochistów

no czasami z musu włączam IE i nadziwić sie nie moge :P miliony much żre gó*no, musi byc dobre? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Maciej i Internet Explorera używam tylko do sprawdzenia wyglądu strony pod tym "parchem" :mrgreen:

Opery nie lubię, jednak jest to moje subiektywne odczucie. Uważam, że w kampani przeciwko IE, użytkownicy konkurecyjnych dobrych przeglądarek powinni się jednoczyć w walce!

Mini ankieta:

Jaką przeglądarkę najbardziej cenię i do jakiej mam banner na stronie głównej?

:mrgreen:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś od początku mi IE nie pasował, z reszta na poczatku go nie było, była mosaic i netscape, opera była i jest fajna w podstawowej konfiguracji da się ją używać, a goły ff jest troche niewygodny niestety.

Swiadoma część użytkowników netu przesiada sie z IE ale reszta, zna tylko niebieska ikonkę z napisem "internet cos tam" ... ;)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stystyki mojego serwera pokazuja 90% IE wiec po co ta ankieta!?

Sprawa oczywista jest ze ja uzywam trzech: IE, FF, Opera - sadze, ze wiekszosc tworcow stron tak robi w zwiazku z tym trafiles z pytaniem na nie taki grunt ! Chyba ze chcesz wiedziec (jak kava zauwazyla) jakich przegladarek uzywaja forowicze - ale nie bedzie to napewno wyznacznikiem 'lepszosci' badz 'gorszosci' ktorejkolwiek z nich a tylko opinią forowiczow na ten temat! Ankieta tak naprawde odpowie na pytanie JAKICH a nie KTORA LEPSZA. Ankiety tez trzeba umiec budowac.

...

no czasami z musu włączam IE i nadziwić sie nie moge ;) miliony much żre gó*no, musi byc dobre? :)

Wiesz... mam niezle zabezpiecznie sprzetowe. W zwiazku z tym nawet na dziurawym IE 5 biegalem i nie mam zadnych problemow z jedzeniem czegos tam przez cos tam.

Podpowiem, ze nie mam zadnych scian ognia na kompie, zadnego antywirusa ni niczego takiego i jakos nic mnie nie zjada.... dziwne !? Wystarczy np. neostrade podlaczyc do mojego kompa i moment zlapie syf'a... ale w obecnej sytuacji czuje si ebezpieczny bez łat, zabezpieczeń programowych i tym podobnych - wiec nie wiem, dlaczego nie mialbym pracowac np na IE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności