Skocz do zawartości

Skype out - koniec telekomuny ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie doladowalem konto skype.onet smsem za 9 zl - mam za to jakies 50 min. rozmowy i mowie Wam - rewelacja :D

8 gr za minute - niezaleznie czy na komorke czy do Warszawy czy do Afryki - jakos dzwieku naprawde niezla - przynajmniej u mnie. W tym momencie - a placilem rachunki po 500 zl miesiecznie - olewam tel. stacjonarny :)

mam nadzieje ze teraz nastapi rewolucja i skonczy sie era Pana monopolisty Kulczyka, do tego wszyscy wypna sie na benzyne - beda jezdzili na gazie, gadali przez skype i szanowny Pan Kulczyk obnizy standart swojego zycia czego mu szczerze zycze :twisted: :twisted:

a tak powaznie - naprawde - potestujcie ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

koniec? w polsce? gdzie _stały_ dostęp do internetu deklaruje mniej niż 20% obywateli? :D a teraz z tego obetnij modemowców i ludzi z za słabym łączem. Rewolucja? owszem ale raczej dla Ciebie i innych ludzi posiadających odpowiednie mozliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzies cennik tego typu połaczeń??

Możecie podac linka??

dzięki

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzies cennik tego typu połaczeń??

Możecie podac linka??

dzięki

Wiesz K.B. a moze tak uzyjesz szukadełka ? hihiihihihihih

link masz tu https://skype.onet.pl/1233625,artykul.html hihihi...

a pelne info o cenniku tu https://www.skype.com/intl/pl/products/skyp...ml?currency=PLN

intruder2600 - dzięki , już wszystko wiem

...8 gr za minute - niezaleznie czy na komorke czy do Warszawy czy do Afryki...

lecz nie wydaje mnie sie by niezaleznie od tego czy komorka czy stacjonarny byla ta sama cena (przynajmniej nie wynika to z cennika)

Skypeout nie jest niczym nowym, nawet ostatnio czytalem gdzies recenzje na temat VoIP gdzie podawano iż na świecie wcale nia ma tak wielkeigo przyrostu uzytkowników (a co dopiero w polsce).

Jesli chcecie za darmo na stacjonarne rozmawiac - to na taka usluge zapraszam do www.voipbuster.com - ta sama technologia co Skype.

wady:

1. niestety czasem trudno sie z serwerem polączyć

2. darmowe połączenia tylko na stacjonarne (lecz do wielu państw)

3. maksymalny czas bezpłatnej rozmowy to 2 minuty (pomimo, ze na stronie podają 1 minutę).

Za usługą VoIp wystarczy sie zrozejrzeć wokół siebie. Są to miedzy innymi karty zdrapki do kupienia na pocztach, telegrosz.pl oraz usługi w liniach telefonicznych. Ostatnio taką usługę wprowadził dialog, a od dawna jest... nie pamiętam jak się nazywają :) jak sobie przypomnę to zmienię post. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zweryfikuj ceny - lepiej przy obecnym kursie w Skype zapłacić kartą - niż SMSem

dokladnie - wyslalem smsa tak tylko zeby sprawdzic czy to ma sens ale teraz widze ze sie chyba wyglupilem z tym postem bo na koncie mialem 1 euro, obdzwonilem kilka osob i juz mi wszystko poszlo :oops: :oops:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruder2600 ale tam płacisz za przychidzące rozowy na komórkę też dlatego nie ma znaczenia czy to stacjonarny czy komórka, a i tak nie poznasz po numerze na co dzwonisz,

BTW jest jeszcze jeden system który daje ta sama stawkę wszedzie ostatnio co szłyszałem to jest 11gr za minute obojętnie gdzie dzwonisz tylko, tylko trzeba kupić sprzęt u nich a jest drogi jak piorun, za prostą słuchawke na USB 399 zł

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec? w polsce? gdzie _stały_ dostęp do internetu deklaruje mniej niż 20% obywateli?  a teraz z tego obetnij modemowców i ludzi z za słabym łączem. Rewolucja? owszem ale raczej dla Ciebie i innych ludzi posiadających odpowiednie mozliwości.

Masz racje telekomuna zawsze bedzie ktos musi klasc te swiatlowody w PL.

Ale Skype czy Tlenofon sa rewelacyjne jesli masz niezalezny od lini telefonicznej dostep do netu. Np jakis blok provider. Wtedy mozna kupic numer stacjonarny i placic abonamentu 5 zl na miech :) Za posiadany numer.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności