Skocz do zawartości

O co chodzi z WEBD.PL ?


neox

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konto na webd.pl od lutego.

Generalnie nie ma problemów: serwer działa, kontakt z adminami jest szybki, organizacja jest profesjonalna.

Oczywiście zdarzyła im się wpadka: raz jeden z serwerów, akurat ten, na którym miałem konto, miał awarie (podobno) i wszystkie konta z tego serwa zostały wyzerowane. Cóż, wgrałem backup i jedziemy dalej :] Ponadto czasem zdarzają się sekundowe przymuły, ale dosłownie sekundowe ...

Warto jeszcze dodać, że wykupiłem minimalny pakiet, więc chyba jestem w gronie klientów, którzy teoretycznie mają najgorzej. Jak ktoś ma konto "extra" to pewnie chuchają, dmuchają i kawę do tomu przywożą ... 8)

Generalnie jestem zadowolony z tego hostingu. Tani jest ...

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z nimi 1,5 roku i nie miałem żadnych problemów - poza jednym padem serwera.

Ogólnie: 5+

Wersja [Extra] - same wygody - polecam..........

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze nieprzychylne opinie na temat WEBD.PL i nie rozumiem o co biega

Wiekszosc osob na forum z pewnoscia wie "o co biega". Jeden z serwerow w/w firmy pewnego (najprawdopodobniej pieknego) dnia "odplynal".

Pech chcial ze wraz z backupami (ktorych wedlug czesci uzytkownikow nie bylo). W ramach rekompensaty w/w firma wszystkim poszkodowanym przyznala bodajze 2 miesiace abonamentu gratis. Ot cala histo(e)ria.

Szlachetne Google

nikt sie nie dowie

jak anty-seo'ujesz

az zajaggerujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajze 2 miesiace

dokładnie :D

A co do backupów:

Kandydat na prezydenta, Włodzimierz Cimoszewicz, powiedziałby:

"Trzeba było samemu backupy robić"

[Parafrazując jego wypowiedź z czasów powodzi, bodajże w 97]

:D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.webd .pl?partner=  - Tani i niezawodny hosting

jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze czyli link partnerski :)

Własnie dlatego że jestem ich partnerem chciałem się dowiedzieć jaki ludzie mają do nich zastrzeżenia i poza jednym padem serwera ( w md5.pl były po 3 tygodniowo :twisted: ) nie widzę jakichkolwiek zażaleń.

Moja doswiadczenia z nimi pokazują, że jest to dość poważna firma i w tych cenach nie znalazłem propozycji hostingu o takich parametrach. Jedyną wadę jaką znazłem to brak mozliwości płacenia SMS-em za każdy pakiet - teraz można płacić w ten sposób tylko za najtańszy pakiet.

Dla mnie bardzo ważne było to, ze można zapłacić raz w miesiącu a nie od razu za rok z góry jak w innych chamskich firemkach niby-hostingowych.....

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: platnośc SMS to jakies nieporozumienie (do 3 zeta z ahosting LOL)

po drugie: kto bedzie sie bawil w zbieranie 5zl/na miesiąc? oczywistym jest, że najtańsze pakiety powinny byc płatne rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backup na serwerze jest jak poduszka powietrzna w samochodzie - ma za zadanie być przdatnym tylko raz - gdy naprawde tego potrzebujemy. U nich nie zadziałał wtedy, gdy było potrzebne. Serwer padł/spalił się/ukradli/admin pokasował konta COKOLWIEK by się nie stało te dwa, trzy dni by się ponarzekało na brak łączności ze stroną ale potem by był spokuj, jakby stronki ruszyły na innym. Niestety.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: platnośc SMS to jakies nieporozumienie (do 3 zeta z ahosting LOL)

po drugie: kto bedzie sie bawil w zbieranie 5zl/na miesiąc? oczywistym jest, że najtańsze pakiety powinny byc płatne rocznie.

A to niby dlaczego :?:

Dlaczego mam płacić nieznanej firmie za rok z góry :?: Zrozum, przy tak dużej ilości nieuczciwych firm hostingowych trzeba być niespełna rozumu albo mieć za dużo kasy aby płacić niesprawdzonej firmie za rok z góry :idea:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: platnośc SMS to jakies nieporozumienie (do 3 zeta z ahosting LOL)

po drugie: kto bedzie sie bawil w zbieranie 5zl/na miesiąc? oczywistym jest, że najtańsze pakiety powinny byc płatne rocznie.

A to niby dlaczego :?:

Dlaczego mam płacić nieznanej firmie za rok z góry :?: Zrozum, przy tak dużej ilości nieuczciwych firm hostingowych trzeba być niespełna rozumu albo mieć za dużo kasy aby płacić niesprawdzonej firmie za rok z góry :idea:

Niekupować w nieznanych firmach?

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności