Jump to content

zebol

Forumowicze
 • Content Count

  835
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About zebol

 • Rank
  PIOUFOSEO

Contact Methods

 • AIM
  9086809
 • MSN
  997
 • ICQ
  0700
 • Yahoo
  998

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,589 profile views
 1. G. Tools wymaga 301 zanim przejdziesz na nową domenę. Wówczas B przejmuje A. To może potrwać pewien czas. Ale to nie zmienia "zasług" domeny A.
 2. Jak na polski rynek to "W" jak najbardziej. Chyba że chcesz również uderzyć w zagraniczny rynek. Korzystam w pracy z niemieckiego łącza i wyniki regionalne są zupełnie inne jeśli V!==W
 3. Jeśli A ma negatywne SEO to B przejmie jej zawartość. Wówczas A=B (301)
 4. PP a canonical już był omawiany i z relacji po wynikach można wysunąć wnioski.
 5. Nawet wielkie G: z super AI, nadal do bani sobie radzi z tekstem losowym lub nie istotnym w temacie, co widać po grach online. To oczywiście wykorzystują spamerzy na przejętych domenach. Panowie z branży "kredytowej" szczególnie prowadzą w rankingach. Nadal prosto wygenerować 100K UV. Więc moc linku w tekście, jest tylko mocą linku domeny / URL, który nie koniecznie odzwierciedla wartość tematu.
 6. Pozycjonowanie firmy bez siedziby to najwyraźniej nowy trend nie lokalny a mieszkalny, ciekawe jak nie "lokalnie" rozpatruje zapytania G.
 7. Get.. WWW bo jesteśmy jak Wanga!
 8. Dlatego PIO od jakiegoś czasu jest TAK wiarygodne.
 9. Pojechali ... Na OVH zwykły "pierd" ..........................
 10. Mamy auto *** Jak widzisz nowe AI względem SEO, jakieś doświadczenia?
 11. Holera To dedyk pad i ładne słowo dywersyfikacja?
 12. Era Seo hostingów dobiega końca i w miarę rozwoju AI, wytyczne danego wątku, będą wskaźnikiem jakościowym linku. Odpowiednia manipulacja synonimami w danym temacie przyczyni się do zwiększenie wartości BL. Co w danym regionie zwiększy szanse na TOP.
 13. Dla Next Page: noindex, follow Nie musi być w indeksie aby przekazać wewnętrzną silę BL Jeśli masz opisowe kategorie,tagi [500+] - jak najbardziej dofollow Co do linków kanonicznych tematów było sporo. Nie musisz mieć "canonical" aby link był zaindeksowany, wystarczy, ze inny adres wskazuje na link, a to on będzie uwzględniany w indeksie - można zauważyć z w złym użyciu atrybutu "hreflang' Paginacja oraz podobne dyrektywy są dość często odfiltrowane w wynikach, chyba że wykorzystujemy linki opisowe. Co obecnie jest wskazane, czego dowodem są wysokie po
 14. Moje spostrzeżenia: - zbyt długa akceptacja nowych domen - zbyt długa akceptacja nowych stron w obrębie domeny Pierwsze testy systemu. 1) Punkty - Uważam tutaj mocną dyskryminację stron (strony uznane za bezwartościowe). Nie liczy się jakość danego artykułu ale tematyka danego artykułu, choć system przyjmuje strony wielotematyczne 2) Domena główna – nie ważne co na niej jest, ważne że główna. System miał dobre cele, ale jak widać wywiera nacisk tematyczny. Wystarczy spojrzeć na strony linkujące BL do nas czy rzeczywiście są nam „przyjazne”.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy