Jump to content

zebol

Forumowicze
 • Content Count

  839
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About zebol

 • Rank
  PIOUFOSEO

Contact Methods

 • AIM
  9086809
 • MSN
  997
 • ICQ
  0700
 • Yahoo
  998

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,843 profile views
 1. Rozumiem, że fajne treści, przydatne informacje, aczkolwiek zaglądam tutaj ze względu na zlecenia. Czasami przeglądam nie przeczytaną zawartość, a tu jegomość rządzi na forum. Kiedyś forum iskrzyło, teraz jak widać komercja. Czy można jegomościa "Newsbota" trochę przystopować w ustawieniach profilu? Nie żebym się narzucał, ale przypomina mi jegomościa sprzedającego "atrakcyjny towar" na promocji.
 2. Z kanibalami to nie do końca jest tak jak jest. Nadal można wykorzystać expired domain. Takie domeny przetrwają pewien czas. Nie będę się rozpisywał jak można to wykorzystać, ale można wywindować pozycję, manipulując "zawartością".
 3. Nie wyobrażam sobie pracy bez księgowej lub biura podatkowego - przyczyna prosta; brak czasu! Dobra księgowa ogarnia tematy z UE kontra reszta świata. Czy interes drogi? Kwestia negocjacji, znajomości, polecenia, sytuacji,branży itp. W US jeśli jest problem to nie problem, jeśli jak powyżej.
 4. G. Tools wymaga 301 zanim przejdziesz na nową domenę. Wówczas B przejmuje A. To może potrwać pewien czas. Ale to nie zmienia "zasług" domeny A.
 5. Jak na polski rynek to "W" jak najbardziej. Chyba że chcesz również uderzyć w zagraniczny rynek. Korzystam w pracy z niemieckiego łącza i wyniki regionalne są zupełnie inne jeśli V!==W
 6. Jeśli A ma negatywne SEO to B przejmie jej zawartość. Wówczas A=B (301)
 7. PP a canonical już był omawiany i z relacji po wynikach można wysunąć wnioski.
 8. Nawet wielkie G: z super AI, nadal do bani sobie radzi z tekstem losowym lub nie istotnym w temacie, co widać po grach online. To oczywiście wykorzystują spamerzy na przejętych domenach. Panowie z branży "kredytowej" szczególnie prowadzą w rankingach. Nadal prosto wygenerować 100K UV. Więc moc linku w tekście, jest tylko mocą linku domeny / URL, który nie koniecznie odzwierciedla wartość tematu.
 9. Pozycjonowanie firmy bez siedziby to najwyraźniej nowy trend nie lokalny a mieszkalny, ciekawe jak nie "lokalnie" rozpatruje zapytania G.
 10. Get.. WWW bo jesteśmy jak Wanga!
 11. Dlatego PIO od jakiegoś czasu jest TAK wiarygodne.
 12. Pojechali ... Na OVH zwykły "pierd" ..........................
 13. Mamy auto *** Jak widzisz nowe AI względem SEO, jakieś doświadczenia?
 14. Holera To dedyk pad i ładne słowo dywersyfikacja?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy