Skocz do zawartości

Jaki Laptop?


KNS

Rekomendowane odpowiedzi

od stycznia mam Lenovo R500 i jestem zadowolony

przy wyborze mialem problem, bo wczesniej tylko stacjonarne PC miałem, w pracy też tylko stacjonarne, więc i doswiadczenie takie było, że ot od czasu do czasu miałem okazję poklikać po lapku, wybierając swojego kierowałem sie tym https://forum.pclab.pl/t349349.html i nie narzekam :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Sony Vaio VGN-CR520E (ze stanów) - kupiłem za 2,2 tysiąca, u nas kosztuje 4,5k.

Do pracy nic lepszego nie miałem jeszcze - szczególnie wygodna klawiatura (jak się przyzwyczaisz), 3-4h godziny pracy na baterii i w sumie full opcja - nawet z vistą nic nie muli.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam:

Sony vaio vgn ar 17"

Toshiba a200 15"

Asus eeePC 10"

iPhone 3g 3,5" ;)

Sony najlepszy do pracy stacjonarnej w domu, jak go już gdzieś zabieram to tylko jak jadę samochodem bo jest zbyt ciężki. Ma dobry wyświetlacz, świetnie się ogląda filmy.

Toshiby prawie w ogóle nie używam. Leży sobie w kuchni jako dodatkowy komputer.

Asusa zabieram jak potrzebuje zabrać kompa do znajomych.

Z iPhona korzystam zawsze gdy potrzebuje skorzystać z internetu i jest chyba najczęściej używanym urządzeniem przenośnym z tej 4-rki.

A w domu najlepiej mi się pracuje na PC :D

najlepsze matryce zdecydowanie mają toshiby i tą markę polecam z czystym sumieniem, jak mercedes wśród aut

Piszesz chyba tak dlatego bo nie widziałeś matrycy Sony Vaio vgn ar :D Lepsze kolorki, kontrast i jasność niż na moich 2 monitorach stacjonarnych LCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam TOSHIBA Satellite A200-1S9 :D posiadam już od ponad roku i jestem w 100% zadowolony. Cena to lekko ponad 2k, ja jeszcze dokupiłem sobie 1gb pamięci i praca na nim to czysta przyjemność, polecam :D

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze matryce zdecydowanie mają toshiby i tą markę polecam z czystym sumieniem, jak mercedes wśród aut

Piszesz chyba tak dlatego bo nie widziałeś matrycy Sony Vaio vgn ar :D Lepsze kolorki, kontrast i jasność niż na moich 2 monitorach stacjonarnych LCD.

piszę tak bo kolega chciał lapka za 2,5k a nie za 3,5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patro, masz racje TOSHIBA Satellite A200-1S9 kosztuje trochę ponad 2k, a nawet 3 ;)

Dzięki za odpowiedzi, poszukam na tych forach jeszcze.

Interesują mnie konkretne modele do pracy, ale nie chce zintegrowanej grafiki.

Jak macie coś konkretnego to piszcie, będę zaglądał.

Pozdrawiam i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 2K polecam Lenovo N500. Za tę cenę rewelacja. Zwłaszcza dla linukowców takich jak ja. W Debianie Lenny działa wszystko prawie z pudełka.

Żeby zadziałało wifi wystarczy zainstalować kernel z sid-a (jeden wpis w /etc/apt/sources.list):

deb https://kernel-archive.buildserver.net/debian-kernel/ sid main

Żeby zadziałało wyjście cyfrowe HDMI (ja akurat podłączałem kiedyś przejściówką HDMI->DVI panel LCD) wystarczy zainstalować Xorg z paczek sid-a (zależności się nie gryzą, oprócz Xorga nic więcej nie trzeba będzie w systemie aktualizować, więc nie ma problemu).

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności