Skocz do zawartości

Lubiegoogle.pl - katalog stron!


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym łamiesz prawo handlowe wykorzysując nazwę własną firmy ktora jest zastrzezona

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapewne dostane odmowe

Lepsza odmowa niż sąd - złamałeś prawo.

wypełniłem formularz zapytania o pozwolenie w moim przypadku

Taki formularz wypełnia się przed kupnem domeny...

Kiedyś kupowałem domenę z nazwą zastrzeżoną "xpressmusic" ale miałem pozwolenie ;)

A jedną domenę z ruchem 15k dziennie odebrali mi. No ale człowiek uczy się na błędach.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku nazwa katalogu jest baaardzo myląca, na nazwę "polski rejestr" musisz mieć zgodę od sądu? :]

Natknolem sie na strone www.znajdzstrone.pl która tytułuje sie jako Polski rejestr stron internetowych czy taka instytucja istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wam to przeszkadza ?

To donieście na niego w Google

Żałosne...

Swoją drogą jedyne co w tym przypadku mogło by zrobic Google to skierowac sprawę do sądu, a z korzystnym wyrokiem dla nich wysłac go do NASK ,aby ten z kolei odstąpił od świadczenia usług dla Ciebie i tyle.

A jedną domenę z ruchem 15k dziennie odebrali mi. No ale człowiek uczy się na błędach.

Jeśli na domenie nic nie było, to nie mogli Ci jej odebrać.

Inaczej jeśli na domenie leżał jakiś serwis, a mało tego zagrażał jako konkurencja.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności