Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry nie zauważyłem (właśnie dlatego proszę zawsze o pisanie na kontakt@seokatalogi.pl)

Wielkie dzięki za odpowiedź. Nie daje mi spokoju jeszcze jedna kwestia. W jaki sposób mógłbym dodać licznik znaków (jak przy opisie strony) przy dodawaniu tagów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby po wejściu w katalog pojawiała się nie strona główna a wybrana podkategoria i żeby link z home również do niej prowadził. W jakis sposób można to zrobić?

Ale to ma być zwykłe przekierowanie 301 ? Jeśli tak to przez htaccess

Czy po wejściu na adres.pl ma się wyświetlać wybrana podkategoria ? Jak tak to będzie trochę trudniej a mianowicie w PA -> Edytor -> home.php kasujesz zawartość i dajesz:

<? $_GET['id'] = TU_NUMER; ?>
<? require_once($GLOBALS['url_dir'].'templates/'.$GLOBALS['cfg']['template'].'/sub.php'); ?>

gdzie TU_NUMER wpisujesz ID tej podkategorii która ma się wyświetlać - znajdziesz w adresie tej podkategorii.

Wielkie dzięki za odpowiedź. Nie daje mi spokoju jeszcze jedna kwestia. W jaki sposób mógłbym dodać licznik znaków (jak przy opisie strony) przy dodawaniu tagów?

A to niestety nie jest szybka i prosta modyfikacja na wstawienie kilku linijek kodu :(

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli katalog udostępnia dodatkowe linki w treści i ma włączoną dodatkową walidację, a w url-ach są przecinki to ta funkcja wymusza spacje także i w nich :(.

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich katalogach nie mam możliwości wstawienia linka w treści. Wczoraj sobie katalogowałem strony w katach co dają taką możliwość i jeśli w adresach linków są np. myślniki to wszystko jest okej ale jak są przecinki to już taki link jest wadliwy.

W poście https://www.forum.optymalizacja.com/topic/72798-startup-seokatalog/page__st__5130#entry1162482 Generał twierdzi że BBCode nie podlega walidacji, a przy przecinkach w url-ach jest jednak problem.

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<?=$sites[$i]['form_ID'];?>

gdzie ID wpisujesz numer tego pola - znajdziesz w PA -> Konfiguracja -> Katalog firm w liście.

Podpowiedz mi proszę w jaki sposób umieścić pole na stronie global_add, chciałbym wymusić akceptację regulaminu przed wpisaniem adresu strony w formularzu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję wprowadzenia pewnej zmiany. Obecnie gdy zasugerujemy nową kategorię w katalogu, musimy czekać na zaakceptowanie jej przez moderatora. Byłoby miło gdyby można było wraz z nową kategorią zasugerować także nowy wpis. Admin ma wtedy możliwość zaakceptowania kategorii i wpisu oraz odrzucenia kategorii co:

- albo byłoby równoznaczne z odrzuceniem wpisu

- albo admin mógłby przenieść wpis do innej, pasującej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeś sobie zrobił krzywde, najprościej musisz dodać usera ( zarejestruj się) i zmienić mu range przez PHPmyadmina.

  • Like 1

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji i włączeniu opcji sprawdzania pisowni jest możliwość podglądu adresów do których prowadzą linki wewnątrz wpisów? Ew. jak można to wyciągnąć na liście wpisów do moderacji?

Trochę do powyższego - niezłym pomysłem mogą być dodatkowe dane dla każdej strony na liście wpisów (do moderacji) - PR, Site, BL, wykaz linków (anchor, adres) wewnątrz wpisu + to co już jest - adres, mail, kod, IP

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, mam seokata wersja 1.31 jak go zaktualizować do 1.5 ?

Odpada opcja PA>Optymalizacja>Sprawdź aktualizacje (bo nic nie daje)

Jedyna opcja to kupić instalację/aktualizację za 50zł ?

Bo nie chce w ciemno podmieniać plików jeśli potem mam sobie zrobić z tym problemy.

Chyba że aktualizacja polega tylko na tym (a co z dodatkowymi/innymi polami w bazie?)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji i włączeniu opcji sprawdzania pisowni jest możliwość podglądu adresów do których prowadzą linki wewnątrz wpisów? Ew. jak można to wyciągnąć na liście wpisów do moderacji?

Nie ma takiej funkcji ale jest bardzo interesująca więc dodaje do listy życzeń do wersji 1.51

Trochę do powyższego - niezłym pomysłem mogą być dodatkowe dane dla każdej strony na liście wpisów (do moderacji) - PR, Site, BL, wykaz linków (anchor, adres) wewnątrz wpisu + to co już jest - adres, mail, kod, IP

Było już - w 99% przypadków sprawdzanie BL i IP dla wpisów skończy się banem u Googla/Majesticseo.

szybkie pytanie, mam seokata wersja 1.31 jak go zaktualizować do 1.5 ?

Odpada opcja PA>Optymalizacja>Sprawdź aktualizacje (bo nic nie daje)

Jedyna opcja to kupić instalację/aktualizację za 50zł ?

Bo nie chce w ciemno podmieniać plików jeśli potem mam sobie zrobić z tym problemy.

Chyba że aktualizacja polega tylko na tym (a co z dodatkowymi/innymi polami w bazie?)

Pozdrawiam

Odopowiedź poszła przez kontakt@seokatalogi.pl

Jeśli to wersja 1.4 to w PA -> Konfiguracja -> Ustawienia główne -> przełącz pobieranie treści na curla i wtedy sprawdź PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje. Jak dalej nie będzie działać to w mailu który ci wysłałem masz instrukcję aktualizacji.

  • Like 1

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności