Skocz do zawartości

Prawdy pozycjonowania


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Del cytat

a czy można określić które frazy sa trudne średnie łatwe do wypozycjonowania??

pozycjonowanie daje 5mln wyników

kombajn do zbierania kur po wioskach 60 tys

macie jakąś skale zakresy wyników na podstawie których oceniacie trudnosć pracy nad daną frazą

Fotografia panoramiczna - blog PR=2 - masz artykuł o fotografii opublikuj go !!

moderowany ogólnotematyczny www.allseo.pl-

Artykuły do przedruku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. Rób nastepną stronę zanim coś zepsujesz na obecnej.

24. Rób jeszcze jedną bo google też nie jest bez winy i też może popsuć całą zabawę.

25. Jak wejdziesz do top 10 to na pewno będą chcieli ci ją popsuć inni, więc rób następną.

Skoro jest to dział dla początkujących to mam nadzieję że nikt nie skarci, że pytam, ale co, czemu po co, konkretnie przykład?

Dzieki

Po to zeby miec strone kiedy dostaniesz bana na wczesniejsza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
23. Rób nastepną stronę zanim coś zepsujesz na obecnej.

24. Rób jeszcze jedną bo google też nie jest bez winy i też może popsuć całą zabawę.

25. Jak wejdziesz do top 10 to na pewno będą chcieli ci ją popsuć inni, więc rób następną.

27. Jeżeli przenosisz istniejącą stronę pod nowy adres, ustaw pod starym adresem przekierowanie 301 tak aby wskazywało na nowy adres - w ten sposób zachowasz ciągłość przy pozycjonowaniu.

Czyli co, jak ktoś z konkurencji będzie chciał mnie wywalić z TOP10, to może to tak łatwo zrobić? Zawsze wydało mi się to dziwne, że np. nie można przesadzać z ilością linków w czasie, bo dostaje się za to bana. A gdyby tak konkurencja dowaliła mi masę linków żeby mnie wywalić, to czy mogą to zrobić? Mam nadzieję, że nie, ale szczerze mówiąc to chyba mogą to zrobić w każdej chwili, bo nie ma przecież żadnej weryfikacji tego kto dodaje linki do strony i czemu to służy. Trochę bez sensu...

I druga sprawa - jak długo na domenie musi być ustawione 301, aby przeniosły się wszystkie linki? Dożywotnio czy wystarczy na krótki okres czasu i później można wyłączyć tę pierwszą domenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkurencji to zawsze najdzie się menda co ją zazdrość i zawiść zżera i będzie ci chciała zaszkodzić.Jednak będzie to tym trudniejsze im starsza będzie domena na jakiej stoi strona oraz ile do niej stałych, tematycznych mocnych linków będzie prowadziło.

301 to przekierowanie stałe więc i powinno być stałe. Jeżeli zdejmiesz przekierowanie to i stracisz linki jakie prowadziły na domenę z przekierowaniem.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam zarejestrowałem sie na tym forum poniewaz chciłbym sie dowiedziec jak dbrze moge zaindexować strone internetowa w google zaley mi na dobrej indexacji w danej miejscowosci, strona to https://www.video-studio.za.pl

czy indexowałem na róznych katalogach wpisywałem ale nie pkazuje sie w google niewiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klarens dodawaj sobie spokojnie do tych katalogów https://www.katalogiseo.info/katalogi,VIP a w tytule dawaj takie słowa na jakie chcesz być w google i patrz tylko jak się pnie w górę bo pewnie chcesz na frazy regionalne to ciężko nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głowną cechą pozycjonera powinna być cierpliwość...

z tą cierpliwością to chyba u mnie cięzko :| juz 2 miechy i słabiutko się wypozycjonowała stronka :|

Myśl jak robot, trochę intuicji się przyda, trochę logiki i podpowiedzi z tego forum wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głowną cechą pozycjonera powinna być cierpliwość...

z tą cierpliwością to chyba u mnie cięzko :| juz 2 miechy i słabiutko się wypozycjonowała stronka :|

Myśl jak robot, trochę intuicji się przyda, trochę logiki i podpowiedzi z tego forum wystarczy.

Należy pamiętać że pozycjonowanie to proces długotrwały, więc 2 miechy w perspektywie długich lat w których strona będzie w TOPie to nic ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

rkaszta.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja natomiast dodam że sam wpis do katalogu czy precla bez jego dodatkowego podlinkowania z innego żródła ma spore sznse że w ogóle nie będzie zaindeksowany. Podlinkowanie daje 2 ważne rzeczy linkom. Przyspiesza ich indeksowanie oraz dodaje dodatkowego powera tym linkom. Czy warto odpowiedz sobie sam.

Edytowane przez gielo

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności