Skocz do zawartości

bojkot konkursu :-)


breja

Rekomendowane odpowiedzi

Diwi nie tylko nagły przyrost linków jest tutaj groźny dlatego też nie ujawnie swojej stronki.

Technik depozycjonowania jest wiele, a wiadomo że jak już zaczną występować FIRMY to nie obejdzie się bez tych technik choćby z uwagi na to aby tylko konkurent był niżej nie ważne czy z 119 na 120 ważne zeby niżej.

Jak każdy pozycjoner wiem czego należy unikać aby osiągnać pozycje bo to nie jest tylko wiedza co należy wykonać ale także czego nie należy robić.

Więc mój status będzie: oczekujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najpierw poobserwować kto jest na pierwszym miejscu np. przez miesiąc a potem próbować go wrzucić do SandBoxa (zmasowany atak linkami z linkora i linkuj) i wtedy filtr na dłuższy czas no i lekka lipa.

eh eh eh eh szukacie dziury w całym... albo sie bawimy albo nie.

jakby to byl wyścig dajmy na to kolarski to czy tez by padały pytania:

- czy można domontować silnik?

- czy mozna się zaczaić za zakrętem i zepchnąc kolarza?

- czy można w trakcie wyścigu podmienic kolarza na innego?

- czy moge pojechac sobie sam, a jak wyprzedze peleton to mój agent mnie wpisze na liste startową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy można domontować silnik?

- czy mozna się zaczaić za zakrętem i zepchnąc kolarza?

- czy można w trakcie wyścigu podmienic kolarza na innego?

- czy moge pojechac sobie sam, a jak wyprzedze peleton to mój agent mnie wpisze na liste startową?

:);):P Pewnie w polsce byłyby takie pytania :lol:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos a kto powiedział ze sie nie bawimy :-).

Tylko z uwagi na taki zapis :-) później wystartuje.

Więc żeby ktoś nie mówił że podmieniam kolarza :) to zawodnika ujawnie w ostatnim możliwym terminie i myśle ze tak zrobi wielu, tylko przez ten fakt lista tutaj https://www.konkurs2005.seopl.org/uczestnicy.html rozwijać się będzie troszeczkę wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Ale można wykorzystąć pewną rzecz. Najpierw poobserwować kto jest na pierwszym miejscu np. przez miesiąc a potem próbować go wrzucić do SandBoxa (zmasowany atak linkami z linkora i linkuj) i wtedy filtr na dłuższy czas no i lekka lipa.  
W konkursie dopuszczalne są wszelkie techniki pozycjonowania.

Czyli w/w technika jest dopuszczalna ?

Pozdrawiam

Jak jesteś dobry w pozycjonowaniu, to takie zachowanie będzie zbyteczne - zresztą jest to domena polaków "jak mi nie wychodzi, to dokopię sąsiadowi i też mu nie wyjdzie" albo "sąsiad ma 2 krowy a ja mam tylko jedną, więc zakradnę się do sąsiada i mu jedną zabiję -> będziem mieć po równo"...

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?? moze byśmy tak skończyli z dyskusjami co wolno czego nie wolno i kombinowaniem jak tu ud****ć konkurencje, skończmy z tą typowo polska przywarą i malkontenctwem co ???

Po prostu GRAJMY I BAWMY SIĘ FAIR !!!

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?? moze byśmy tak skończyli z dyskusjami co wolno czego nie wolno i kombinowaniem jak tu ud****ć konkurencje, skończmy z tą typowo polska przywarą i malkontenctwem co ???

Po prostu GRAJMY I BAWMY SIĘ FAIR !!!

=D> - bo o to w tym wszystkim chodzi.

Pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: strony userów są coraz ciekawsze i zaczynają wykraczac poza sztampowe "to jest strona konkursu":

https://www. ecv1457.2-ec. com/msnbetter_thangoogle/

być może nie będę w pierwszych wynikach, ale zwrócę UWAGĘ 90% internautów na swoją stronę

=D> załapałem się do tych 90% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: strony userów są coraz ciekawsze i zaczynają wykraczac poza sztampowe "to jest strona konkursu":

https://www. ecv1457.2-ec. com/msnbetter_thangoogle/

być może nie będę w pierwszych wynikach, ale zwrócę UWAGĘ 90% internautów na swoją stronę

=D> załapałem się do tych 90% :D

Ta strona pomoze w roztrzygnieciu kwesti Content v. Linki :)

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam ze mam nadzieje że staniecie na wysokości zadania.

Ze zabawa bedzie miła.

Że pokażecie że Polak potrafi nie tylko jęczeć na swój los

Że sponsorzy o patroni pomogą nam zrobić szum medialny który obróci sie w popularyzacje branży

Że pomiędzy sobą zachowacie choć kawałek etyki ludzkiej

Że chętnie wezmiecie udział w czymś nowym równie dzielnie jak w tym konkursie ale o tym narazie cichosza :D :-#

Pozdrawiam i dzieki za udział w kunkursie

Jesteśmy z Was Dumni =D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności