Skocz do zawartości

Forum a pozycjonowanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam przepraszam jesli to juz bylo ale nie chcialo mi sie czytac calego watku, a chcialem sie podzielic moja wiedza na temat for wiec jesli cos juz bylo to z gory przepraszam.

Forum jesli jest juz w miare rozwineite moze sie przydac do pozycjonowania. Poprzez pkt. w roznych systemach wymiany linkow.

Pisaliscie juz o static url i session kilerze ja uzywam tylko tego drugiego pierwszy uwazam za nie potrzebny.

Do tego sam napisalem modyfikacja taka jakby mape forum. Skutecznosc jej mozecie sprawdzic tutaj

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=site%3...aj+w+Google&lr=

choc nie mam az tak duzego forum mam juz zindexowane okolo 6tys podstron.

nie wiem jak dlugo akurat na tym adresiebedzie bo konczy mi sie termin waznosci serweru i przenioslem sie na nowy. to musze poczekac az na nim tez zindexuje.

dajle link do watku o tej modyfikacji na phpbb

https://phpbb.pl/forum/viewtopic.php?p=116736#116736

bo nie ma sensu go tutaj przepisywac.

zaisntalujemy ot wszystko kiedy juz nam zindexuje troche pod stron instalujemy jakis sytem wymiany linkow i cieszymy sie iloscia pkt ktore mozemy na cos wykorzystac.

www.gsm.aplus.pl Wszystko dla komórek w jednym miejscu. Ściąganie simlocka ZA DARMO!!

www.kulturystyka.aplus.pl Prawdopodobnie najlepsze forum kulturystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<OT>

Siema Orzech. Czy ja wiem czy tak sie bląkam poprostu czytam co nieco na wartosciowych forach. A pozatym bylem tutaj pierwszy heheh :twisted:

</OT>

www.gsm.aplus.pl Wszystko dla komórek w jednym miejscu. Ściąganie simlocka ZA DARMO!!

www.kulturystyka.aplus.pl Prawdopodobnie najlepsze forum kulturystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o drogę pytam

Mianowicie posiadam forum oparte o skrypt Invision Power Board , wzwiązku z tym ze mowa tu o phpbb to czy macie jakies wskazówki jak takie forum wypozycjonowac oparte o ipb 2.0 ? prosze o poradę od czego zacząc i jak zrobi aby google mi indexował podstrony, poniewaz zajmuje sie pozycjonowaniem ale lamersko dopiero raczkuję w tym pięknym ale jakze trudnym swecie.

Za wszelką pomoc Bóg zapłac!

Pozdro

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie jest nastepujace mam forum dostepne pod adresami:

www.motocity.pl/forum oraz www.forum.motocity.pl

gdy wpisze w google np site:motocity.pl/forum

pokazuje wyniki ale tylko w formie linkow do tematow bez czesci ich tresci. Dlaczego czy cos zle robie? meta tagi sa, roboty ustawione na index, follow, brak sesji...

:roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zastosowalem sie do zmian z pierwszej strony ( wszystko zmienilem jak trzeba ) na serverze jest mod_rewrite i .htaccess

Jednak gdy wchodze na forum pojawia sie biale tlo i tyle :/

Wersja phpbb to 2.0.14 zadnych hackow nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeczytalem caly watek i... dziala.

Czytalem jednak, ze static url w phpbb2 przy pozycjonowaniu ma odwrotne skutki do zamierzonych...

Co o tym sadzicie ? Zastosowalem static urle, i pozycja spadla mi o pare miejsc.

Kolejna sprawa:

Czy wiecie jak zastosowac session killera w PNphpbb2 ( postnuke'owski phpbb2 ). :?:

Probowalem go podpiac wg instrukcji z tego serwisu, niestety kod w PNphpbb2 jest "troche" przerobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności