Jump to content

Rusza II edycja konkursu dla pozycjonerów: "Wygraj laptopa"

Recommended Posts

Sądzisz, że jesteś dobry w pozycjonowaniu stron internetowych? Udowodnij sobie i George UK, że nie ma lepszych od Ciebie. Myślisz, że to sztuka z pogranicza czarnej magii? Przekonaj się, że Ty również możesz skutecznie pozycjonować.

Już za chwileczkę rusza II edycja konkursu: "Wygraj laptopa" organizowny przez Xann Design, ul. Kopalniana 25, 43-143 Lędziny, www.xann.net

Fraza konkursowa to: pozycjonowanie i optymalizacja

MSI U100 BLACK

Procesor Intel Atom 1,6GHz

Pamięć Ram 2048MB

Dysk Twardy 160GB HDD

Karta Sieciowa – WI-FI 802.11 a/b/g/Draft-N

Bluetooth

Wbudowana kamera

Czytnik kart pamięci

Bateria 6 komorowa- do 6h pracy

System Operacyjny Windows XP Home PL

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Lista nagród dla pierwszych trzech zwycięzców jest długa :P

Zasady są proste:

Nagroda przypada dla osoby która uzyska najwyższe miejsce pod frazą"............................." (fraza zostanie podana w dniu konkursu) jednocześnie konkursowa strona musi być podłączona do systemu przez min ostatnie 30 dni z włączonym monitoringiem fraz w systemie który to właśnie wyłoni listę zwycięzców.

Konkurs trwa 4 miesiące , warunkiem przystąpienia do konkursu jest posiadanie nowej domeny zakupionej po starcie konkursu bez historii oraz BL

lista nagród oraz fraza konkursowa zostaną ujawnieni w dniu startu konkursu w środę.

Wszystkie informacje na stronie konkursowej http://www.konkurs.e-weblink.com/

Lista nagród

Nagrody I miejscie:

- Laptop MSI U100 BLACK - ufundowany przez e-weblink.com (1 699,-)

- ROUTER D-Link DI-524 ufundowane przez wildesign.pl (100,-)

- konto PRO+ na okres 12 miesiecy - ufundowany przez e-weblink.com (915,-)

- licencja na jedną domene statystyki strony internetowych www.xannstat.com (60,-)

Nagrody II miejscie:

- 500GB Dysk sieciowy LAN 100Mbit + USB 2.0 + backup ufundowane przez wildesign.pl (400,-)

- konto PRO na okres 12 miesiecy - ufundowany przez e-weblink.com (350,-)

- licencja na jedną domene statystyki strony internetowych www.xannstat.com (60,-)

Nagrody III miejscie:

- konto PRO na okres 6 miesiecy - ufundowany przez e-weblink.com (220,-)

Zapraszamy - środa wieczór - sprawdz się z Gorgem UK

Edited by Xann

Marketing internetowy dla firm

• Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

faktycznie dobry pomysł z tym hasłem :P

sprawdz czy wygrasz z George UK chyba lepsze ;)

Wymyśl jakieś hasełko, które będzie przyciągało, trochę kontrowersyjne - no ale o to chodzi :)

Edited by Brave

Dobra, nie przeczytałem ze zrozumieniem :)

PS. Żeby nie było, w formularzu rejestracyjnym podałem login z weblinka, a mój login jest dość podobny do nicka organizatora :) Gdyby Xann`owi przeszkadzało mogę go zmienić :D

Edited by Exe

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

jednocześnie konkursowa strona musi być podłączona do systemu przez min ostatnie 30 dni z włączonym monitoringiem fraz w systemie który to właśnie wyłoni listę zwycięzców.

Dobra nie rozumiem tego zdania :D Jaki system ?

Ten jedyny poprawny politycznie tutaj.

Btw. fraza to pozycjonowanie stron? :)

Edited by sz3lo

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy