Skocz do zawartości

Dobrze płatne reklamy


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tzn. jeśli myślisz o dobrze płatnych to najlepszym rozwiązaniem są zagraniczni reklamodawcy :) Ale to nie nowość.

Ponoć całkiem sporo płacą za reklamy związane z SEO. O medycynie już nie wspominając.

Powiem Ci, że u mnie na stronie związanej z webmasteringiem śrenio przy 50 kliknięciach wychodzi na prawie 3$ (ale to jest związane z zagrnicznymi reklamami, które czasem sie wyświetlają)

Może i to nie jest duża, ale czasem polecą reklamy za kilka $ (a to już coś)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek - po angielsku...

Czy tylko angielski jest dobrze płatny? Jak jest z innymi, mniej popularnymi? Niemiecki, Rosyjski, itd...

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że u mnie na stronie związanej z webmasteringiem śrenio przy 50 kliknięciach wychodzi na prawie 3$

Tak, ale taka suma za klika (0,06$) to żadna rewelacja, ja mam miejwięcej taką średnią za kliknięcie ze wszystkich reklam.

A ja tak lamentowałem jak mi spadły ostro ceny za kliknięcie, ale teraz widzę, że to standard...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostry spadek to ja miałem przez cały kwiecień, praktycznie była masakra..żenada totalna...

od tygodnia przy tej samej ilosci wyswietlen kasy jest 4-8 razy wiecej (!!!). CPM skoczyl masakrycznie do góry. mam nadzieje, że to nie chwilowe... bo juz zwątpiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak lamentowałem jak mi spadły ostro ceny za kliknięcie, ale teraz widzę, że to standard...

Tak u mnie wychodzi. Choć bywają i wiele lepsze reklamy :)

Mówiłem, że niedługo wszyscy uciekną od polskich reklam;)

Dokładnie, niebawem polski internet opustoszeje bo wszyscy będą mieli strony po ang. Polacy na podój zagranicznych serwisów internetowych :twisted:

Zobaczycie, niebawem jak sie w USA powie "Polak" to od razu będzie kojarzeni z AdSense, będzie "yes, yes this people from internet".

Jakby nie było to Polacy sa do wszystkiego zdolni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPM na niektórych stronach polskich mam żałosny mniej niż pół dolara , a wystarczy byle jaka stronka z angielskim contentem i CPM sporo powyżej 5.

Niestety zauważcie, że siłę linków jaką trzeba przyłożyć w angielskich frazach często wyrównuje poziom dochodów...

Ja ostry spadek CPM miałem pod koniec kwietnia i prawie cały maj... Teraz się coś ruszyło. Nawet dość nieźle (też ostatni tydzień kasa*2 ale to nie zasługa CPM)

Lutek... pewnie każdy ma coś, co ukrywa tylko dla siebie, najlepiej zerknąć na https://uv.bidtool.overture.com/d/search/tools/bidtool/ napewno nie ma to zbytniego przełożenia na adsense, ale daje obraz sytuacji co dobrze idzie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPM na niektórych stronach polskich mam żałosny mniej niż pół dolara

mój 'rekord' to 0,09 na jednym serwisie i wtedy zwątpiłem... miałem tam 10-20 tys. wyswietlen dziennie i g*, za przeproszeniem z tego było.

jak jeszcze gdzieś usłysze 'reklamy za centa dla polski i chin..' to przeprowadze się do rumunii... :)

[cisnienie skoczylo...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności