Skocz do zawartości

czy ilosc podstron wplywa na miejsce


remik09

Rekomendowane odpowiedzi

a powaznie to oczywiscie NIE

Chyba występowanie słowa kluczowego (np. w tytule) na innych podstronach też pozytywanie wpływa dla strony głównej. Poza tym linkowanie wewnętrzne.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkowanie wew. ?? czyli co ??

A jak myślisz, co? Co to jest linkowanie wewnętrzne? Trudno ruszyć

ostatnią szarą komórką?

:/

Szy.

hmm dopiero w tym zaczynam wiec moge sie nie domyslac a rola admina chyba nie jest znichecanie zuytkownikow do forum bo zniechceciles mnie obrazajac mnie wiec moze laskawy pan mod by odpowiedzial a nie dawal takie teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dopiero w tym zaczynam wiec moge sie nie domyslac a rola admina chyba nie jest znichecanie zuytkownikow do forum bo zniechceciles mnie obrazajac mnie wiec moze laskawy pan mod by odpowiedzial a nie dawal takie teksty

"Ucz se na cudzych błedach" to znaczy szukaj na forum i czytaj. Uszanuj trochę admina i innych. Wyobraź sobie, że 'nowi' wciąż zadają takie same pytania - bo nie chce im sie poszukać na forum. Więc 'nowy' pyta, admin szuka odpowiedzi a 'nowy' w tym czasie np. piwo pije. Też tak chcę.. :D

Nie obrażaj sie - poprostu najpierws przeszukaj forum - to naprawdę składnica wiedzy. Przy okazji szukania tego zagadnienia poczytasz inne.. i o ile będziesz mądrzejszy !?

... a rola admina chyba nie jest znichecanie zuytkownikow do forum...

Admin to nie składnica wiedzy - jak się wielu wydaje. Admin (znaczy administrator - zarządca) a składnica wiedzty to FORUM i jego uzytkownicy, Ty też nim jesteś !

Reasumując szanuj czas innych.... a oni bedą szanowali Twój.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema się co obrażać wszyscy jesteśmy ludzmi i mamy wady.

Linkowanie wewnętrze czyli linki wewnętrzne w obrębie serwisu (obecnie tekstowe) wskazujące na podstrony serwisu

Odpowiadając na tak zadane Pytanie Odpowiedział bym nie ścisle że ma znaczenie bardzo mały procent w całości sprawy jakim jest pozycjonowanie.

Ale może mieć większy procent np w przypadku pozycjonowania fraz niepospolitych i niepopularnych i wtedy pewnie ten procent może być większy.

Ot taki urok pozycjonowania czasem drobiazg przeszkadza czasem pomaga. :D

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności