Skocz do zawartości

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś hosting w neteasy.pl opcja seo 16 IP - kupiłem to cudo kilka dni temu i co mnie strasznie niepokoi to że strony codziennie znikają na kilka minut, o błędach stron nie ma mowy bo to zwykły HTML bez bazy bez PHP, słabo to wygląda, rozumiem że to zaplecze ale zupełnie nie obciążone skryptami czy ruchem.

Macie podobnie z tym znikaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apache kiedyś na hostingu SEO musi się zrestartować, krótkie minutowe przerwy wylapuje zarowno na neteasy seo jak i na lokozie czy iswifcie.. chcesz mieć 100% dostepnosci to sobie kup normalne konto, chcesz pod seo to nie marudz, ze kilka minut na dzien ich nie ma :D..

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ostatnio neteasy uruchomiło nowy serwer SEO w Polsce :rtfm:

Właśnie też coś teraz szukam trochę nowych IP i myślałem o neteasy ale coś podowiadywałem się że częste pady mają na tym SEO, ma ktoś u nich ten hosting SEO może coś więcej na ten temat powiedzieć? Rozumiem, że za ta kasę nie wymagam nie wiadomo czego ale jak mam mieć co jakiś czas pad to podziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widze, że neteasy.pl jest dość popularny.

Korzysta ktoś z ich OPCJI SEO, czyli standardowy serw ale z dostępem do 5 adresów IP? Chciałbym zrobić tematyczne zaplecze ze skryptów kilku darmowych sklepów i mam obawy, że może być to rozwiązanie mało stabilne.

AUTOPROMOCJA:

Katalog stron: promujesz.pl l Ciekawe Lampy podłogowe l Kinkiety l Alarmy Satel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mimik pady sie zdarzaja, jak wszedzie (ostatnio mialem jakis problem w neteasy na poczatku grudnia, od tego czasu spokoj), nie ma hostingow (zwlaszcza seo), ktore nie mialyby kiedys padu, wazne, ze w razie potrzeby jest dostepny kontakt i problemy sa szybko rozwiazywane co juz nie jest tak ocywiste jak to, ze awarie zawsze moga sie zdarzyc wszedzie..

@milok uzywalem bardzo dlugo zwyklego konta z pakietem seo za 15 zl i spisywalo sie bardzo dobrze, wyzsza cena oznacza serwery w Polsce i lepsza stabilnosc, dla seo to jednak nie jest wazne wedlug mnie ;)

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

do dyspozycji klientów jest kolejne 25 adresów IP w 5 klasach,

info pw lub @ , cennik na stronie a dodatkowe IP do kont obecnie to 4 zł./sztuka/rok.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja już się przejechałem na jednym hostingu SEO jest o nim sporo w tym temacie obecnie kupuje u różnych dostawców - może polecicie coś stabilnego żeby mieć wszystko w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale nikt nie napisał o stabilnym hostingu - tylko o hostingu SEO, a moim zdaniem stabilność wpływa na jakość zaplecza.

Jeżeli ktoś pisze że dostępność ma 99 % a ja widzę że hosting leży od 24 do 7 rano i tak kilka dni w mies. + pady w każdej godzinie.

To się pytam o stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności