Skocz do zawartości

Hosting www.szachy.biz - sponsoring, dobra oferta..


Darmik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuje od paru tygodni dobrego hostingu i sprawa nie jest prosta na forum kazdy chwali jakas firmę, ale tak na serio to nie widze co z tego wynika. Prawda jest jedna dobry hosting kosztuje. Ja poszukuje przede wszystkim solidnej firmy ponieważ z ostatniej nie jestem zadowolony.

Strona www.szachy.biz nie jest strona hobbystyczną tylko profesjonalną. Robi ją bardzo młody (15 lat) chłopak, który nieźle sobie radzi ( ocencie z resztą sami). Ja zajmuję się resztą od strony szachowej.Chcemy zakończyć prace ale nie możemy Strona będzie jedną z najlepszych w tej dziedzinie i na dodatek myślę że po ok 3 miesiącach ogladalność to będzie ok. 1000 dziennie, choć nie ukrywam że docelowo to będzie wiecej. Oferujemy reklamę oraz wykonanie dodatkowych usług oraz zamieszczenie linków sponsora na zaprzyjaźnionych stronach www oraz korzystanie z naszej bazy użytkowników. Prosiłbym zainteresowanych współpracą z naszym serwisem o kontakt darmik@poczta.fm lub gg 962786.

Darmik

Darmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona www.szachy.biz nie jest strona hobbystyczną tylko profesjonalną. Robi ją bardzo młody (15 lat) chłopak, który nieźle sobie radzi ( ocencie z resztą sami)

dosyć subiektywna ocena... dla mnie słabe i brzydkie i napaćkane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajac "dobrego hosta" (to pojecie bardzo wzgledne) musisz raczej wiedziec jakie transfery obecnie osiagasz, przewidziec jakie mozesz osiagnac i wtery dobrac host.

1000 odwiedzin dziennie nic to nie mowi, gdyz w zaleznosci od sposoby wykonania strony (tu tez ilosci elementow graficznych) obciazenie łącza (tez transfer) jak i procesora moze byc rozne.

Byc moze bedziesz potrzebowal dedyka, a byc moze tak jak popularny postral kurnik serwera za 100'000 zl (jednego lub 2)... wiec nie tak latwo odpowiedziec na twoje pytanie na temat "dobrego" hostingu...

Pozdrawiam.

p.s. ceny hostingu (w stosunku do mozliwosci ) ktore proponujecie u siebie nie sa atrakcyjne... postarajcie sei by byly bardziej atrakcyjne jesli na tym macie tez zarabiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności