Jump to content

Recommended Posts

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

W trosce o podwyższanie skuteczności systemu od dnia dzisiejszego przyjmujemy kryteria minimalne dla wartości BackLink dla domeny w standardzie oraz goldzie i wynosi ona 100 linków.

Panowie, napiszcie coś więcej o tym, bo nie moge nigdzie żadnego info znaleźć. Jak to od dziś? Bez uprzedzenia? 100 linków wg czego? Yahoo? W listingu stron znajdzie się kolumna z obecnymi wartościami?

Przydałoby się dać trochę czasu na podlinkowanie stron, za nim będą punkty za to lecieć :) .

Ay, caramba!

W trosce o podwyższanie skuteczności systemu od dnia dzisiejszego przyjmujemy kryteria minimalne dla wartości BackLink dla domeny w standardzie oraz goldzie i wynosi ona 100 linków.

Czas najwyższy. :)

mniej znaczy więcej

No o ile sam pomysł z BL ok, to już wprowadzenie masakra. Co ze stronami dodanymi przed ograniczeniem a jeszcze nie zaakceptowanymi? Chyba jednak wypadałoby uprzedzić i dać kilka dni, zwłaszcza że zapewne wiele osób szykowało sobie stronkę z myślą o dodaniu a tutaj zonk.

Pytanie.W przypadku braku odpowiedniej ilości BL strona zostanie odrzucona czy będzie jakiś czas oczekiwała jak w przypadku site w google?

Edited by bori79

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

dokładnie, ustalcie jakiś termin z wyprzedzeniem od kiedy to ma wejść w życie, a nie tak z dnia na dzień, 1 września to dobry pomysł.

inna sprawa, że dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie równości, żeby KAŻDA strona w serwisie spełniała taki wymóg, i dać tutaj jakiś okres przejściowy np. do końca roku. tworząc inne kryteria dla stron nowych a inne dla obecnych stworzycie system niesprawiedliwy jak np linkme które nie chcąc karać starych userów daje jednym za strony tej samej wartości 1700pkt a innym którzy obecnie dodają nawet poniżej 300pkt (wiem z własnego doświadczenia)

Noelu,

Kiedyś czytałem Twoją wypowiedź w której informowałeś, że system z zasobów wybiera pierw "najlepsze kąski" i tam pierw idą przydzielenia linków i w efekcie szybciej rosną pkt. Czy mógłbyś zdradzić czy poziom BL też będzie miał wpływ na szybkość przydzielania? Tzn czym więcej BL tym szybciej pkt przybędą.

nic nie bedzie leciec spokojnie. Ocena nowych stron, sprawdzanie poki co yahoo, a potem zobaczymy :peace: Funkcjonalność będzie pewnie jutro

Prosze pomyslic spokojne o wyjatkach - nie kazde dodaje smieci i linkuje to SWL.

Mam np. od 2009-11-24 strona w SL Gold, ktore ma PR3 - ale tylko 32 YBL.

Taka strona teraz juz nie bylby zaakceptowana?

Panowie nic nie usuwamy. Do dyskusji pozostanie tylko kwestia tego o czym wspomniał eclipse, ew reoceny stron juz dodanych. JEśli do niej bedzie mialo dojść to w tym przypadku bedzie powiadomienie i dłuższy termin na przygotowanie się. Zasada nowego oceniania wchodzi od dziś i traktujcie ją jako ,,wirtualny bacik" na tych co dodaja strony masowo tylko popingowane. Dobra expirka będzie miała zawsze dobre linki, my to widzimy. Bedziemy do oceny podchodzic elastycznie w początkowej fazie, i tylko strony znacznie odbiegające od naszych ustaleń nie bedą przyjmowane.W ciągu 2, 3 miesięcy jak nowe standardy się usystematyzują będziemy trzymać się mocnej tej granicy 100.

Aktualnie wykresy są poglądowe, jeżeli macie jakieś propozycje co do podniesienia ich użyteczności czekamy na takie info.

Skala na osi X i Y (bo bez skali to nic nie widać) a najlepej to wykresy we flash z możliwością podglądu zasobów z danego dnia - najeżdzamy myszą i mamy pkt, pr itd - jak to ma miejsce w statach w innych swl

Nie wiem skąd wzięliście te dane dotyczące BLi ale wyglądajs śmiesznie :peace: mam andzieje, ze system po prostu zaczał zbierac te dane bo 4-5-10 BLi w stosunku do naprawdę danych wyświetlanych obencie w Y! czy MS to naprawdę niezły rozjazd :blink:

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.