Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet zączałęm używać opcji "Polub domenę" bo myślałem, że jak domena polubiona to kolejne linki w kolejnych projektach będą szybciej tam przydzielane, ale nic bardziej mylnego. Szkoda bo był fajny system i łatwe, a nawet czasami i średnie frazy można było jeszcze zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przeczekać, zaufać nam, nie robimy tego systemu od wczoraj, kierunek naszego rozwoju znacie, system odbudowuje się po zmianach, wyczyściliśmy system z masy zasobów mimo że dla patrzących na licznik to mało popularne posunięcie to jednak zdecydowaliśmy się na to w imię jakości i przemyślanej koncepcji rozwoju, strach pomyśleć gdzie te wszystkie usunięte zasoby trafiły... Mimo że poluzowaliśmy nieco zwalniając dokręcanie śruby to do pełnego zadowolenia z wydajności potrzeba nam czasu, na szczęście znaleźli się Wydawcy którzy rozumieją nasze zmiany i dostosowują się do wytycznych, jesteśmy w kontakcie także kwestia czasu kiedy wejdziemy na belkę. Zapraszam do kontaktu Wydawców którzy mają problem z dostosowaniem zasobów, piszcie przez formularz kontaktowy wówczas wiadomość nie zostanie przeoczona, przeanalizuję, naprowadzę, pomogę.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Noel said:

Trzeba przeczekać, zaufać nam, nie robimy tego systemu od wczoraj

 

Problem z przydzielaniem nie trwa od wczoraj, ja za pkt mc w mc płacę, z czego większość pkt się marnuje, bo nie otrzymuje za nich linki.

 

Ja nie oczekuję 4000 linków w dobę, ale 100 unikalnych linków jeżeli system nie potrafi przydzielić do projektu w ciągu 3 dni to coś jest nie halo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie na dziś: czy to walnie czy nie walnie? ;)  To normalne, że system przypakowuje mi na jednej stronie 769 linków ponad limit? ID domeny 19494

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie walenie :) od dwóch-trzech tygodni wywołany do tablicy optymalizuję algo przydzielające tak aby ilość przydzielań była zadowalająca, znajdą się chyba użytkownicy którzy potwierdzą że dużo dobrego się w tej materii zadziało, @karolex @Kiler możecie potwierdzić?

Co do powyższego błędu myślę że to efekt uboczny optymalizacji, szybko znajdę pole do uszczelnienia problemu, dzięki za info!

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że na wskazanej parę postów wyżej domenie o ID 19494 przydzieliło już ponad 1000 linków ponad limit. Według informacji w tabelce powinno być max 3500, a jest 4515.

 

update 14:06: już 4536

Edytowane przez Ivellios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivellios sprawdzałem sytuację po Twoim pierwszym sygnale i ilość była w normie, uznałem że system sobie z tym poradził, ale skoro temat wraca + to o czym pisze @karolex musi to być jakiś efekt jojo, będę to dzisiaj analizował. 

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że problemy nie są powiązane, 

@Ivellios problem dotyczył uwzględnienia linków na wyłączność w liczeniu limitu linków także nie musisz się martwić że obciążyliśmy nadmiernie Twoją czy inną domenę, realnie przydzielonych linków miałeś znacznie poniżej limitu, zawsze możesz to zweryfikować zliczając linki w pliku dat. Problem został poprawiony.

 

@karolex bardzo przydatny byłby przykładowy identyfikator na priv. wstępnie wygląda mi na to że widok wykazu przydzieleń nie ładuje się do końca danymi.

 

 

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mały updejt naszych ostatnich działań:

-Statrank ocenia domeny  w ten sposób, że wartościuje domeny po ich reagowaniu nafrazy w w serpach

-odeszliśmy od bazowania na zewnętrznych narzędziach oceniających serwisy. Wiemy już że wszystko można zmanipulować ;)

-wprowadziliśmy mechanizm emisji linków na podstronach, które reagują na pozycjonowane frazy kluczowe w serpach

-dopracowaliśmy przydzielanie linków trafiające w powiązaną tematycznie treść na zasobach systemowych wg fraz kluczowych.

-wdrożyliśmy opcje na wyłączność dla rozpropagowanych linków

-dopracowaliśmy system odrzucania paginacji  i tagów

-remoderowaliśmy zasoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, dużo zmian u nas zapraszamy do testowania, punkty testowe jeszcze się znajdą.

 

Przyznam że trochę słabo wyszło ponieważ dużo poprawialiśmy jeszcze w trakcie testowania przez Użytkowników z punktami testowymi, zwiększyli Oni reprezentatywność próby nowych rozdań co pozwoliło pójść dużo dalej z analizą niż przewidywaliśmy. Ponadto dosłownie wczoraj wyeliminowaliśmy wąskie gardło, które po pierwsze ograniczało zasoby, po drugie przekłamywało wyliczenia mocy podstron przez to nie dobieraliśmy optymalnie obawiam się że przez dosyć długi okres ? Ale to już za nami mamy wrzucony trzeci bieg.

 

W związku z powyższym gdyby mnie ktoś zapytał, to tak naprawdę zalecałbym zacząć testować dopiero teraz od dzisiaj koniecznie na nowych rozdaniach bo dzisiaj jesteśmy znacząco dalej niż prawie miesiąc temu kiedy udostępniliśmy testy, obowiązkowa lektura przed testami to zakładka 'Optymalizacja Reklamodawcy' :) 

 

Zachęcam do spróbowania jak to teraz wygląda, Użytkowników którzy są na stałe z nami a także tych którzy już testują, zachęcam do wprowadzenia nowych rozdań dla projektów żeby zaobserwować różnicę w szybkości i trafności rozdań oraz docelowo w mocy, w razie potrzeby Użytkownikom będącym w trakcie testów możemy przedłużyć punkty na rozszerzenie testów.

 

 

  • Like 1

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności