Jump to content

matiseo

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

9 profile views
  1. @NoelMnie osobiście interesują linki na podstronach z artykułami, nie interesują mnie linki na tagach, paginacjach, profilach. Owszem można znaleźć wartościowe strony tagowe, ale takich w SWL jeszcze nie spotkałem. Czy opcja "Polub domenę" sprawia, że linki na danej domenie w kolejnych projektach będą szybciej przydzielane?
  2. Eh... A gdzie mam pisać na forum statlinka? Gdzie ostatni post (nie z bazaru) jest z 10 listopada zeszłego roku? Aktualnie wynajmuje ponad 50k, więc coś tam widze co się dzieje w serpach.
  3. Czy ktoś zauważył po tych wszystkich zmianach większą moc systemu? Bo ja wręcz przeciwnie. Stron, gdzie można zostawić linka jest niestety co raz mniej. Przy obecnej cenie pkt nie liczyłbym na wprowadzenie stron z jakościowymi tekstam. Może warto by pomyśleć o nowej randze stron w Statlinku np. "VIP", gdzie znalazłyby się tylko najlepsze serwisy z wartościowym contentem, a zarazem stworzone dla ludzi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy