Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

A patrząc po statystykach domen w systemie, raczej ich ubywa aniżeli przybywa, ludzie nie przedłużają pr 0 i pr 1 bo im się nie opłaca. Dodawanie nowych z kolei widać spadło bo na początku był wielki BOOM, a teraz jakiś przyrostów wielkich nie widzę, a dlaczego, bo nie przydziela linków na tych stronach to jak to ma zachęcić ludzi do dodawania nowych zasobów

U mnie w gotowości do dodania czeka ponad 100 stron, nie wrzucam ich bo duże ryzyko zerowania Pr przy nikłym zarobku. Wrzuciłem ostatnio kilka domen do systemu z max 4 linkami statlinka. Po dwóch tygodniach od dodania wyzerowało na jednej PR wiec wrzuciłem ją do GWT a tam informacja: wykryto nienaturalne linki wychodzące bla bla bla" Domena na siebie nie zarobiła, nie przydzielono na niej wiecej niz 4 linków.

Ogólnie to idealna sprawa 4 linki i tylko 4 na głównej z anchorami idealnie do uwalenia przez google i aż strach pomysleć co by było gdybym podłaczył te 100 stron czekajacych. Najlepsza ciekawostką jest to, że jedna z tych stron zainstalowana była jakies 2 miesiące temu i zapomniałem o niej całkowicie wiec można powiedzieć ze bez linków statlinka miała vacatio legis a zaraz po podłączeniu ją wywaliło.

Edytowane przez grzelak84

 

 

Fachowcy Blisco Ciebie https://blisco.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co ilość linków ale anchory są dla googli "nienaturalne", może warto pomyśleć o dodaniu nowej pozycji w opcjach linka (Nowy Link) na wzór tej z NOFOLLOW

Procent ilości Linków na adres URL (i tam losowany wariant z www bez www z http bez http)

można także zrobić na sztywno ilość minimalna takich linków czyli x% i później admini mogą podnosić ten procent w zależności od tego jak będzie się rozwijać sytuacja z zerowaniem/banowaniem itd.

...........

do nofollow też można dodać sztywne minimum przydzielenia.

Edytowane przez adramelech52

None are more enslaved than those who falsely believe they are free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaja bo na niektorych stronach rosnie :) glownie starszych. Wiec linki sie pojawiaja. Jesli w jednej kategorii jest powiedzmy 300 nowych stron czystych i gotowych na rpzydzielenia a system przydziela do 10 starych ladujac je na 10% lub wiecej to wyglada to co najmniej dziwnie...

No chyba ze rynek sie troche skurczyl i chodzi o to zeby pkt rosly starej gwardii :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma drugiego dna, jeżeli nawet algorytm jest gdzieś nieoptymalny to siedzę przy nim codziennie szukając pola do poprawy sytuacji, niestety czasami tak jak dzisiaj duża ingerencja w algo powoduje jeszcze większy zastój :( Czsami się zastanawiam czy nie byłoby lepiej gdybym nic przy nim nie robił ;)

Żywe Strony to takie które odwiedzają roboty google przynajmniej w stopniu wystarczającym na współpracę Strony z systemem Statlink system tak działa od dawna, stąd prośby o podlinkowanie właszcza podstron artykułowych.

Eclipse jak tam przydzielenia na Stronie którą przytaczasz?

Podawajcie proszę kolejne przykłady najlepiej na formularz potrzebne mi są takie konkretne przypadki do analizy.

Łukasz moderacja odbywa się 2 razy w tygodniu więc weryfikuj statusy na bieżąco bo zanim wejdziesz do moderacji możesz mieć po drodze inne kwestie. Rónież możesz podesłać przykład na form.

Dzięki za Waszą cierpliwość.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leon, znam system od +/- 5 lat, wiem jak wygląda status strony, która oczekuje na moderację..

ID 73386 czeka na moderację ponad tydzień.

Pisałem na form kontaktowy, pisałem na PW. Nic.

Jakość obsługi systemu + wyśrubowane wymogi dla stron = jak dla mnie olewka użytkowników.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leon, znam system od +/- 5 lat, wiem jak wygląda status strony, która oczekuje na moderację..

ID 73386 czeka na moderację ponad tydzień.

Pisałem na form kontaktowy, pisałem na PW. Nic.

Jakość obsługi systemu + wyśrubowane wymogi dla stron = jak dla mnie olewka użytkowników.

Co do kontaktu itp. się nie moża przczepić średni czas to jakies 24-48h na maila, zaloguj się i opisz dokładnie problem wtedy będziesz miał odpowiedź szybko, podając id strony. A skoro do tej pory nie ma moderacji to coś musi być ze stroną nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janedkszeryf - jesli otrzymujesz odp. w 24-48h to gratuluję - też bym tak chciał. W to nie wnikam, bo to najmniejszy problem - nie mam odp. to znaczy, że odbiorca nie miał czasu odpisać - OK, nie będę się o to denerwował. Problem jest taki, że strona ze statusem "Oczekuje na Moderację", z odp. site i PR leży od ponad tygodnia. To jest testowa strona, zeby zobaczyć ile w tym momencie mozna uzyskać pkt. z takiej jakości strony. W kolejce mam nastepne.

Nie chcę sobie pozwalać w tym temacie na takie zastoje, dlatego ten problem jest dla mnie coraz bardziej uciążliwy.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce po prostu opadają... Pomijając stronki "gorszej" jakości wg. systemu, ostatnio dodałem stronę z PR3, >800 situ. Wszystko fajnie, przez 2 tygodnie 4 linki = 100% zasobów. W końcu coś się ruszyło. 4 linki = 5% zasobów, ale cóż to, "Nie odnaleziono wymaganych Linków systemu Statlink" i tak na 3 z 4 stron, które dodałem w systemie. Jak już przydzieli linki do podstron to ich nie zaciąga do systemu. Instalacja na każdej z 4 stron identyczna więc to nie jest wina praw do plików itp. Kontakt? 0 odpowiedzi, ani poprzez formularz kontaktowy, ani przez forum Statlink. Oj zapomniałem. Kontakt jest ale, tylko z automatem od:

Informujemy, że z powodu braku punktów Twoje Linki zaczną być wycofywane po upływie 72 godzin. Zadbaj o niezbędną ilość punktów jeżeli chcesz uniknąć tej sytuacji.

Stwierdzony deficyt punktowy:-226 pkt.

Jak ma nie brakować punktów, jak wieczorem z jednej strony dostaje 1,5k punktów, a z rana 600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce po prostu opadają... Pomijając stronki "gorszej" jakości wg. systemu, ostatnio dodałem stronę z PR3, >800 situ. Wszystko fajnie, przez 2 tygodnie 4 linki = 100% zasobów. W końcu coś się ruszyło. 4 linki = 5% zasobów, ale cóż to, "Nie odnaleziono wymaganych Linków systemu Statlink" i tak na 3 z 4 stron, które dodałem w systemie. Jak już przydzieli linki do podstron to ich nie zaciąga do systemu. Instalacja na każdej z 4 stron identyczna więc to nie jest wina praw do plików itp. Kontakt? 0 odpowiedzi, ani poprzez formularz kontaktowy, ani przez forum Statlink.

Nie tylko ty masz taki problem, temat został już poruszony na forum statlinka, jak dotąd żadnej odpowiedzi admina zarówno na forum jak i przez formularz kontaktowy. Po prostu porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kwestia "Nie odnaleziono wymaganych Linków systemu Statlink" została poddana analizie wg wytycznych z FAQ ?

Oczywiście, że tak. Nie chodzi o to, że linki są a system ich nie widzi tylko o to, że w ogóle nie wyświetlają się na podstronach mimo ich przydzielenia.

Edytowane przez msurma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności