Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@gotlink - jakaś odpowiedź w sprawie 〈=pl ? ;)

Oczywiście, CTRL+F5 i spróbuj czy jest tak jak sobie życzyłeś...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydzielone punkty to nie cale 3200 , domena kilku letnia i caly czas ten sam temat.

Zamiast rosnac to polecialem poza 100 shout.gif zajefajny ten system wykrzyknik.gif wykrzyknik.gif

a jakie masz dowody na to ze spadek strony spowodowany jest uzywaniem gotlinka?

albo czy twoja stronka nie wroci za tydzien czy dwa na wyzszej pozycji?

sadze ze gdybys mial troche wieksze doswiadczenie to wiedzialby ze czasami z googlem dzieja sie rozne rzeczy. i czasami prostej odpowiedzi znalesc na to nie mozna

Kim są admini gotlinka?

szczerze mowiac niewiele mnie to jako uzytkownika obchodzi.

co poza komfortem psychicznym daje ci to ze wiesz kto stoi za np weblinkim czy linkme?

system jest bardziej skuteczny gdy wiesz kto za nim stoi?

Edytowane przez ManiaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił szanownego admina GotLink.pl odnieśc sie do topiku....

Nie potwierdzamy informacji tam zawartych a o wyjaśnienia należałoby zapytać samych autorów postów.

Wypowiadamy się tylko w tym wątku i na prowokacje ze strony konkurencji nie będziemy reagować.

Kim są admini gotlinka?

szczerze mowiac niewiele mnie to jako uzytkownika obchodzi.

system jest bardziej skuteczny gdy wiesz kto za nim stoi?

Potwierdzam, wiedza na ten temat nie wpłynie na wzrost efektywności pozycjonowania w systemie.

Do czasu kiedy nie skorzystamy z możliwości sprzedaży 3% punktów systemu (wtedy wszystkie dane będzie można znaleźć na fakturze) nie zmienimy swojego podejścia w tej kwestii - w najbliższym czasie nie planujemy sprzedaży dla dobra całego systemu.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis przelicznik typu 1 link to okolo ilu punktow?

Na obecną chwilę średni koszt jednego pobrania na dobę to ok. 15 punktów.

P.s.

W zakładce "Twoje konto" można uzupełnić dodatkowe pole kontaktowe dzięki któremu w koniecznych sytuacjach usprawni to komunikacje pomiędzy administracją a użytkownikiem.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nawet może być rosyjska mafia paliwowa - ważny jest jaki efekt tego co robią, a jaki jest wszyscy wiemy i widzimy reakcje po niektórych userach, że im to nie na rękę. A nie wierzę w to, że ktoś inwestuje w takie przedsięwzięcie gruby kapitał żeby potem to zamknąć przy takim sukcesie - więc albo zacznijcie korzystać z tego jak inni lub skończcie to ujadanie bo nie chce się tego już czytać.

Tutaj nie chodzi o to że jest anonimowy, tylko o reakcję na to że są pewne "podejrzenia" a właściwie jej brak.

Moja naturalna podejrzliwość została pobudzona przez dziwny opór przed ujawnieniem się :D

Gdyby nie pewien post pewnie bym już testował ten system (bez względu na anonimowość), a tak nadal czekam i zżera mnie ciekawość jaka "niespodzianka" stoi za tym SWL'em.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane kontaktowe Panowie powinniście podać, wiarygodność wasza by trochę wzrosła. Imię i nazwisko Twórców systemu były by mile widziane.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie jakaś fajna giełda punktów pojawiła w gotlink...administracja pobiera od tego jakąś prowizję czy to takie darmowe anonse ? :tancze:

co do tożsamości adminów - jeden z nich ma chyba na imię Tomasz :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

administracja pobiera od tego jakąś prowizję czy to takie darmowe anonse?

Administracja nie pobiera opłat za żadną funkcję dostępną w systemie GotLink.pl

--------------------------

Witam,

W dniu dzisiejszym wdrożyliśmy do systemu "Giełdę punktów" - zapewni ona przejrzystość ofert uporządkowanych według kupna/sprzedaży oraz ceny. Użytkownik sprzedający punkty może wystawić taką ilość jaką dysponuje na swoim koncie - dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy sytuacji często ostatnio spotykanych gdy osoba twierdząca że posiada punkty do sprzedania faktycznie ich nie ma.

Struktura tabeli ofert zapewnia sprzedającemu uzyskanie najwyższej możliwej ceny jaką jest gotowy zapłacić kupujący a kupującemu najniższej ceny za jaka jest możliwy zakup punktów od sprzedających - typowy mechanizm funkcjonujący na giełdach papierów wartościowych - chroniący obie strony przed przypadkowymi cenami.

Podczas wystawiania własnej oferty podajemy ilość punktów, cenę za 100k/m-c - mamy również możliwość w polu "komentarz" dodania dodatkowych informacji np. alternatywne formy kontaktu (komunikatory, maile).

Możliwa jest również edycja oferty. Oferty na których w ciągu 30 dni nie nastąpi transakcja będą usuwane z tabeli. Użytkownik zainteresowany ofertą może skorzystać z formularza kontaktowego po kliknięciu w login lub w alternatywny sposób podany w polu "komentarz". Nadużycia ze strony użytkownika będą skutkowały blokadą wystawiania ofert.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wybaczcie to co napisze, bo to podchodzi pod kolejna mini-afere, a tych mamy wszyscy dość

przemilcze brak informacji, kto jest wlascicielem systemu - skoro sie ukrywa to chyba ma powod (moze boja sie, ze uzytkownicy uciekna)

o tym, ze gielda zostala wprowadzona zostalismy poinformowania, ale o innej zmianie juz nie.

w systemie wlasnie nastepuje zmiana przelicznika punktow. kiedys jezeli domena byla zaindeksowana i bylo na niej 15 linkow gotlinka dostawala 740 pkt. ostatnio juz tylko 700.

dzisiaj dostanie juz tylko 300! wartosc oczywiscie przy tzw. podwojnych punktach za tekst. Pan 'nieznany' kilka postow wyzej podal, ze jeden link kosztuje ~15pkt. przez takie zagranie kazdy z nas straci od kilku do nawet 50% pkt w systemie.

co w tym niebezpiecznego? wytlumaczcie swoim klientom, ze z dnia na dzien zniklo im 50% pkt, bo system robi zmiany. gwarantuje Wam - nic ich to nie bedzie obchodzilo.

system jest bardzo nieprzewidywalny - kto wie za co jest ile punktow? ja tej informacji nie znalazlem. pewnego dnia mozemy sie obudzic, a tu sie okaze, ze punktowany jest tylko pr, albo strony na tym samym ip nie sa dodawane.

oczywiscie troche koloryzuje problem - ale on jest. niewiadomo co przyniesie kolejny dzien, a wlasciciele informuja tylko o wygodnych sprawach. mam wrazenie ze wprowadzenie gieldy (badz co badz swietna funkcja) ma tylko zagluszyc inne zmiany.

wyrazam glosny sprzeciw przeciw takim niezapowiedzianym akcjom, bo wierze, ze ta zmiana byla potrzebna. nawet weblink krytykowany bardzo glosno za swoj nowy model przeliczania punktow podal taka informacje duzo wczesniej i kiedy nastapi przeliczenie i jego efekt byl znany duzo predzej.

Panowie z gotlinka - czas zaczac szanowac uzytkownikow, wyjsc z ukrycia i robic dalej swoje. mam nadzieje, ze zobacze tu oficjalna informacje na moj post. byloby milo gdyby byla podpisana imieniem i nazwiskiem

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym, ze gielda zostala wprowadzona zostalismy poinformowania, ale o innej zmianie juz nie.

w systemie wlasnie nastepuje zmiana przelicznika punktow. kiedys jezeli domena byla zaindeksowana i bylo na niej 15 linkow gotlinka dostawala 740 pkt. ostatnio juz tylko 700.

dzisiaj dostanie juz tylko 300! wartosc oczywiscie przy tzw. podwojnych punktach za tekst. Pan 'nieznany' kilka postow wyzej podal, ze jeden link kosztuje ~15pkt. przez takie zagranie kazdy z nas straci od kilku do nawet 50% pkt w systemie.

Ja nie zauważyłem żadnych zmian w naliczaniu punktów - może po prostu spadł Ci site i dlatego liczba punktów się zmniejszyła ? Zobacz na wskaźnik Max. stron i jeśli jest 2x większy niż aktualny site Twojej strony to masz odpowiedź czemu jest mniej punktów. A co do połakomienia się na tych 10 dodatkowych linków w celu większej ilości punktów to w Twoim przypadku nie radzę. Dlaczego - sam zobacz:

linki.png

system jest bardzo nieprzewidywalny - kto wie za co jest ile punktow? ja tej informacji nie znalazlem. pewnego dnia mozemy sie obudzic, a tu sie okaze, ze punktowany jest tylko pr, albo strony na tym samym ip nie sa dodawane.

Z tym też się nie mogę zgodzić - moim zdaniem system jest bardzo przewidywalny - administracja praktycznie na każde zawołanie - dostałeś informacje o ilości punktów na 1 pobranie, ile się zwiększa punktacja za tekst, ile za linki > 5, statystyki itd. Jasne nie podali swojej tożsamości ale czy muszą ? Moim zdaniem to ich sprawa - podoba mi się = korzystam; nie podoba mi się = nie korzystam - proste.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności