Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej boli ta mała liczba domen. Poważnie 1,000 domen to nie tak dużo roboty dla grupy. Już byście jakoś zaczynali. A tak to ja na chwile obecną podziękuje.

+ za ładny wygląd

Wracając do kwestii domen - oczywiście nie o koszta tu chodzi. Nie mniej jednak zdajemy sobie sprawę ze ilość domen jest ważna i liczymy że w ciągu krótkiego czasu będzie wielokrotnie większa.

Dziękujemy Ci za ocenę, Pozdrawiam

Strony przydziela się do danych kategorii... a linki też są wyświetlane według nich?

Dokładnie tak. Podczas dodawania frazy określasz kategorię tematyczną dzięki czemu w pierwszej kolejności wyświetlane są linki tematyczne.

he, he

widzę że kolega ma pojęcie o pozycjonowaniu i w dodatku doradza jeszcze innym ...

Życzę wielkiego sukcesu z 1K linków na 1000-u świeżych domen ... do tego jeszcze w systemie rotacyjnym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 na 5 linków na tej samej podstronie prowadzą do tego samego serwisu, 2 z nich taki sam anchor, zrobicie coś w końcu z tym?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobicie coś w końcu z tym?

Tak, zostanie zastosowany filtr dzięki któremu identyczne url'e mimo różnych anchorów a nawet linkowanie danej frazy np. "gry" z różnych kategorii tematycznych np. Gry oraz Rozrywka o tym samym url nie będzie powodowało ich jednoczesnego wyświetlania na danej stronie.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości jeszcze jedno standardowe pytanie którego nikt nie zadał - czy system naliczając punkty za stronę linkującą zlicza linki wychodzące z atrybutem rel="nofollow" ? Rozumiem również że Wasze czysto reklamowe banery z programem partnerskim również mogę tak potraktować ?

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlicza linki wychodzące z atrybutem rel="nofollow"?

Tak, zlicza. Niebawem rozpocznie się weryfikacja współczynnika oceny strony na który wpływ w dużym stopniu będzie miała właśnie wspomniana przez Ciebie ilość linków.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek google chodzi za linkami nofollow i mimo, ze nie przekazuje im mocy to je indeksuje - ja jestem za.

inna wazna sprawa - kolego gotlink.pl daje pod walne glosowanie wlascicieli dorobienie waznej funkcji - kolejnosci wyrzucanych przelewow. niech bedzie mozliwosc wyboru czy wyrzucac od najmniejszego czy najwiekszego. w chwili obecnej wyrzuca wg daty i mimo, ze powinno skasowac u mnie przelew na 5000 pkt, bo mniej wiecej tyle zabraklo to wyrzucilo od razu 100 000 !!! sytuacja nieciekawa jak klienci potem to zauwaza, a ze dostaja czesto mail o tym to zawsze jest nieciekawie :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek google chodzi za linkami nofollow i mimo, ze nie przekazuje im mocy to je indeksuje - ja jestem za.

Hmm..."chodzi za linkami nofollow" i "je indeksuje" - oczywiście zgadzam się z Tobą że takie strony google INDEKSUJE ale nie zgadzam się że "idzie" za tymi linkami. Polecam ten temat > https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=17480

Polecam również > https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=96569

"W jaki sposób Google traktuje linki oznaczone atrybutem nofollow?

Nie są one wykorzystywane. To oznacza, że Google nie przekazuje rankingu PageRank ani tekstu linku za pośrednictwem tych linków. Zasadniczo zastosowanie atrybutu nofollow powoduje, że pomijamy docelowe linki w naszych ogólnych wykresach dotyczących sieci. Docelowe strony mogą jednak pojawić się w naszym indeksie, jeśli inne witryny zawierają linki prowadzące do tych stron nieoznaczone atrybutem nofollow lub jeśli adresy URL zostały przesłane do Google w Mapie witryny. Należy także pamiętać, że inne wyszukiwarki mogą traktować atrybut nofollow w nieco inny sposób."

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 na 5 linków na tej samej podstronie prowadzą do tego samego serwisu

Dostępna jest już nowa wersja instalacji oznaczona numerem 1.0.3 która wyklucza możliwość wyświetlania na jednej stronie dwóch lub więcej tych samych url'i.

Użytkownicy zainteresowani upgradem instalacji powinni pobrać z systemu plik *php i zastąpić dotychczasowy a następnie kliknąć aktualizuj do wersji 1.0.3.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w gotlinku da się podpiąć wszystkie serwisy na tym samym serwerze do jednej lokalizacji...

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności