Jump to content

Johnek

Forumowicze
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Location
  Gdańsk
 1. Nie mogę doszukać się jakichś szacunkowych wartości: ile można zarobić na reklamach z gier moblinych np. w Google Play jeśli np daną grę pobierze 1 mln osób, zapewne to zależy od wielu czynników ale czy zna ktoś jakiekolwiek uśrednione dane ?
 2. Portale typu kwejk, demotywatory bardziej teraz eksponują przycisk like, niż share. Kiedyś było odwrotnie(kwejk nawet nie miał like) - czy faktycznie przycisk like może teraz przynieść więcej korzyści(ruch na stronie) niż share?
 3. Podglądałem i bywa różnie, jak jest dużo podstron(np. stronicowanie opinii) to mają różne a przy małej ilości podstron(np. recenzja produktu 0-10 podstron) mają ten sam tytuł a allegro chyba nie jest dobrym przykładem na podglądanie..... Według Was różnicować tytuły nawet jak jest 10 podstron tylko tego samego tematu?
 4. Ok ale czy to nie jest tak że nawet jak damy cannonical to G. zaindeksuje wszystkie podstrony? Czy warto w obu przypadkach różnicować tytuł i dawać coś w stylu: Tytuł - Strona 2 lub Tytuł: Strona 2 z 8 ?
 5. Zastanawiam się czy pozwolić swodobnie G. indeksowac stronę czy stosować link rel="canonical" i w jaki sposób, w takich przypadkach: A. Podstrona z jakimś tematem, która ma inne podstrony gdzie treść na nich różni się NIEZNACZNIE ale dotyczy tego samego tematu(ten sam tytuł) np. jakiś fotoreportaż różniący się jedynie podpisem zdjęcia lub podstrona z produktem z wieloma komentarzami/opiniami znajdującymi się na kolejnych podstronach B. Podstrona z jakimś tematem, która ma inne podstrony gdzie treść na nich różni się ZNACZNIE ale wciąż dotyczy tego samego tematu np. recenzja laptopa podziel
 6. od czego zacząć? Wiem jaki serwis chcę postawić, znam wszystkie fukncjonalności, nie wiem za to jak to wyświetlić - od czego/kogo powinienem zacząć?
 7. Znacie może gotowe CMSy pod skrypt zakupów grupowych? Ewentualnie możę kotś zna firmy które mają gotowy CMS pod zakupy grupowy(np. tworzyły taki portal).
 8. Szukam gotowego dobrego serwera juz skonfigurowanego lub firmy, ktora wynajmuje dedyki ale ma wlasnych Adminow(nie jak OVH), ktorzy przygotowują serwer jak trzeba.
 9. O ile w przypadku domen nie ma wiekszego problemu bo jest ruch albo nie ma tak nie wiem jak wycenic fanpage.... Sa rozne ale nie wiem jak je wycenic: - fanpage z 100 tys like, gdzie malo osob o nim mowi np. 1000 - fanpage 50 tys like z dziwna dluga nazwa ale z kolei mowi o nim 60 tys osob(zapewne żebrolajki) - fanpage 60 tys like, mowi o nim 20 tys. Czym poza like i talking about się sugerować? Jak wycenić np. wartość powyższych fanpage, szczególnie ostatniego?
 10. Szukam dobrego narzędzia do optymalizacji/audytu strony zgodnie z nowymi wytycznymi po ostatnich aktualizacjach algorytmu Google związanych z optymalizacją strony - możecie coś polecić ?
 11. stat4seo - rozwazam ta opcje. A jest cos co ma zintegrowane sprawdzanie Backlinkow z innego zrodla jak Yahoo gdzie juz nie ma tej informacji ?
 12. Witam Jakie znacie i polecacie skrypty do monitorowania pozycji(polskie lub zagraniczne) w wersji serwerowej aby mozna bylo postawić na swoim serwerze ? Od razu powiem, ze Web-tools nie przypadl mi jakos do gustu a innych nie znam. Polecicie cos ?
 13. Johnek

  Publiker

  Czy do tego skryptu można dodawać własne listy katalogów(tych których nie ma w bazie) a potem dodawać je automatycznie lub półautomatycznie, czy jednak jest tak że korzysta on jedynie z bazy ogólnie dostępnych spisów katalogów i sam je aktualizuje a my nie mamy na to większego wpływu ?
 14. Czyzby nikt nie korzystał nigdy z Eurodns? Po wielu mailach z supportem dostałem informacje, ze wystarczy zmienic dane w rubryce Registrant i wtedy ta osoba jest właścicielem domeny. Jednak patrzac na wielu rejestratotow gdzie trzeba wypełniać masę papierów, dokonywać cesji to coś nie chce mi się wierzyć że tam jest to takie banalne ? Czy mógłby ktoś może to potwierdzić albo zaprzeczyć ?
 15. Witam Ktoś dokonywał moze cesje w Eurodns, trzeba wypelniac jakis dokument i do nich przesylac ? Jesli tak to jaki bo nie moge znalezc na ich stronie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy