Skocz do zawartości

Kodeks SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
za malutczy ?? Adek przecież kilka/kilkanaście firm zebranych stąd kontroluje 80% najważniejszych serpów :D

beer nie chodzi o to co mogą, chodzi o siłe przebicia, reklamy, PR

Jak chcesz to wylansowac? Wszyscy wrzuca sobie pod avatary stopki na PiO?

I co w firmami z SEO powaznymi które sie pod tym nie podpiszą,? One będą złe, czy gorsze? ;)

o siłe przebicia obawiam sie jak najmniej :) gwarantuje Ci , że jeżeli stowarzyszenie powstanie szum bedzie spory , weź pod uwagę fakt że tak naprawdę większość firm skupionych w IAB tak naprawde wprowadza w błąd swoich klientów jeżeli chodzi o pozycjonowanie czy kampanie reklamowe w internecie (magia białych kołnierzyków i bełkotu marketingowego) a do siły przebicia wystarczy na początek logo stowarzyszenia u każdego (tfu) członka :) i edukacja klientów realna podkreślam edukacja np. za pomocą szkoleń dla webmajstrów czy właścicieli stron www i wcale nie potrzeba na to kasy (stowarzyszenie na kursach/szkoleniach moze zarabiać niezła kase dajac ceny za nie 2x mniejsze od obecnych - wiem bo zrobiłem sam mały research).

Co do poważnych firm to sądze że same przyjdą po kilku akcjach (są na to sposoby nawet wiele sposobów) pozatym należałoby ustalić co to znaczy poważna firma ? bo dla mnie firma jednoosobowa z paroma zadowolonymi klientami jest powazniejsza od firmy posiadającej okazały biurowiec w centrum miasta a sprzedająca klientom marketingowy kit potem ci klienci wylewaja żale na PiO.

Ktos kto jest fachowcem w branzy ma w du**e konferencyjny szpan czy zaproszenia na spotkanka/kolacyjki opłacane z kasy wydymanych klientów jemu nie zależy na wystawianiu twarzy do fotek czy błyszczeniu w towarzystwie ( tak tylko postępują impotenci branżowi) jemu zależy na zadowolonych klientach i to jego wartość rynkowa a na brandzlowanie korporacji też przyjdzie pora

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeż lubisz pisać bajki tylko po co piszesz że rok temu zostało założone stowarzyszenie przez KUbe Cieibie i Xanna.

Mam nadzieje że bedzie to stowarzyszenie równie wiarygodne jak to że zarejestrowaliscie rok temu Stowarzyszenie.

Smutna prawda jest Jezu taka że Xann powiedział rok temu że zadnego stowarzyszenia z Tobą robic by nie chciał.

Ot i widzisz zaskoczyłeś się.

Beer wiec dzialajcie - bede sie przygladał - napewno osobiscie wespre predzej dzialania IAB niż Wasze.

Napewno uwazam ze wiecej robią i mogą w edukacji klientów niż garstka ludzi z PIo uwazajacych że posiada takie możliwosci.

Wiem na co stać IAB, wiem jak promują branże reklamową, jakie mają możliwosci i partnerów. Długo nie osiagniecie tego pułapu a moze i nigdy.

Kilku z PIO było na IAB Update widzieli kto sie tam spotyka i gdzie sa klienci.

Zeby edukowac musicie miec sporo kasy na promocje,

Ja Beer nie mowie ze stowarzyszenie jest złe - nie wierze poprostu w fakt że to wypali, że bedzie kasa na edukacje, na przebicie.

Logosy na stronie to nie wszystko szczeg. logosy jeszcze nic nieznaczacej organizacji.

IAB nie działa lokalnie, to globalna organizacja zrzeszająca mase firm z branzy IT.

Jak osiagniecie pułap IAB to zaczne sie zastanawiac nad tym ze moze ja sie myle i spam jest dobry :D.

Chcecie edukowac klientow, branze przylaczcie sie do IAby gdzie juz cos działa i jest robione, od zera mozecie nigdy nie wylonic sie poza PIO.

Jaka wyszukiwarka bedzie respektowala postanowienia takiego zrzeszenia. Czy jakas obecna podpisze sie pod SWL Xanna ? jako czlonka stowarzyszenia - nie sądze. Zaprzeczałaby sama sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto jest fachowcem w branzy ma w du**e konferencyjny szpan czy zaproszenia na spotkanka/kolacyjki opłacane z kasy wydymanych klientów jemu nie zależy na wystawianiu twarzy do fotek czy błyszczeniu w towarzystwie ( tak tylko postępują impotenci branżowi) jemu zależy na zadowolonych klientach i to jego wartość rynkowa a na brandzlowanie korporacji też przyjdzie pora

popieram, tak "malutczy" przedłużają penisa

a odnośnie stowarzyszenia to ktos pewnie musialby sie tym specjalnie zajmowac i kontrolowac osoby do niego zapisane...

 

Wiktor [goryl] Pacocha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na co stać IAB, wiem jak promują branże reklamową, jakie mają możliwosci i partnerów. Długo nie osiagniecie tego pułapu a moze i nigdy.

Kilku z PIO było na IAB Update widzieli kto sie tam spotyka i gdzie sa klienci.

Zeby edukowac musicie miec sporo kasy na promocje,

Uwazasz ze najwieksi tego forum nie znaja sie na promocji?

Dlaczego od razu skazujesz ten pomysl na porazke?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu kodeksu dodałbym:

- nie szkodzić klientowi PO zerwaniu umowy (np. <meta name="robots" content="remove" />);

No tak, ale zaplecze swoje zabierasz.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na co stać IAB, wiem jak promują branże reklamową, jakie mają możliwosci i partnerów. Długo nie osiagniecie tego pułapu a moze i nigdy.

Kilku z PIO było na IAB Update widzieli kto sie tam spotyka i gdzie sa klienci.

Zeby edukowac musicie miec sporo kasy na promocje,

Uwazasz ze najwieksi tego forum nie znaja sie na promocji?

Dlaczego od razu skazujesz ten pomysl na porazke?

nie karm trolla :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestescie boscy. czy beda organizowane spotkania z Cuttsem i Lasnikiem?

Szook, taka mala sidenote - sprobuj przeczytac to, co piszesz zanim nacisniesz przycisk "Wyslij". Zeby pisownia i interpunkcja byly w miare OK. Swietnie sie bawie, i trudnosci z czytaniem obnizaja poziom satysfakcji :)

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła IAB nie odpowiada większości. Nie tylko dlatego, że maja jakiś tam kodeks, którego nikt nie przestrzega, ale również ze względów formalnych. IAB Polska to związek pracodawców, co wyklucza członkostwo znakomitej części chętnych z tego forum. Z kolei stowarzyszenie mogłoby grupować nie tylko większe lub małe jednoosobowe firmy pozycjonerskie, ale również z innych pokrewnych branż IT, freelancerów i inne osoby prywatne.

Regulamin takiego stowarzyszenia to jedno, a kodeks to drugi. ten kodeks to nie może być 10 czy 12 punktów. Każdy taki punkt powinien być rozwinięty w sposób opisowy, by lepiej zaprezentować zasady postępowania, którymi kierują się członkowie. Trzeba stworzyć obszerniejszy dokument, coś w rodzaju manifestu czy deklaracji postępowania.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności